Gość: zuzia IP: *.gdynia.mm.pl 07.05.05, 02:26 Prosze pomozcie mi znależć sciezke dzwiekową z "Długu" Michała Urbaniaka. Błagam błagam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cham_i_prostak Re: BŁAGAM POMOŻCIE))) 07.05.05, 02:47 jest taka piosenka "zuzia lalka nieduża..." zawsze sie wzruszam gdy mysle o dzieciństwie... Odpowiedz Link Zgłoś