Gość: Marcin IP: *.lubin.dialog.net.pl 18.05.05, 13:03 Znajdą się tu jacys fani??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aulida Re: Coil 18.05.05, 22:43 Tak,ja jestem fanką -dość zaawansowaną(sporo płytek mam)Fajnie,że ktoś jeszcze tego słucha...No,a koncertu już niestety nie będzie..zadnego Pozdrawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś