Dodaj do ulubionych

Mam pytanie co do FL Studio

IP: 81.210.32.* 02.06.05, 17:54
Nie wiem czy mam sobie kupic ten fl bo nie wiem czy jak sobie stworze
piosenke czy moge jakos dodac swój głos i w jakiej opcji z góry dzieki
Obserwuj wątek
    • pagaj_75 Re: Mam pytanie co do FL Studio 03.06.05, 11:27
      Gość portalu: michu93 napisał(a):

      > Nie wiem czy mam sobie kupic ten fl bo nie wiem czy jak sobie stworze
      > piosenke czy moge jakos dodac swój głos i w jakiej opcji z góry dzieki

      Audioclipy można wstawiać w tej najbardziej wypasionej wersji, czyli Producer
      Edition.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka