Gość: michu93 IP: 81.210.32.* 02.06.05, 17:54 Nie wiem czy mam sobie kupic ten fl bo nie wiem czy jak sobie stworze piosenke czy moge jakos dodac swój głos i w jakiej opcji z góry dzieki Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pagaj_75 Re: Mam pytanie co do FL Studio 03.06.05, 11:27 Gość portalu: michu93 napisał(a): > Nie wiem czy mam sobie kupic ten fl bo nie wiem czy jak sobie stworze > piosenke czy moge jakos dodac swój głos i w jakiej opcji z góry dzieki Audioclipy można wstawiać w tej najbardziej wypasionej wersji, czyli Producer Edition. Odpowiedz Link Zgłoś