Dodaj do ulubionych

Castle party

IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 10.08.02, 20:03
Prawdę mówiąc po występie Hocico fakt nieobecności Project pitchfork zabardzo
mnie nie zmartwił.Dwaj Meksykanie zagrali wspaniały koncert,mam wrażenie że
nawet najlepszy na festiwalu.
Co do Clan of xymox zabrakło mi starych kawałków,szkoda że tylko cztery.
Variete zawiódł natomiast na całej lini.Bardziej to brzmiało jak Maleńczuk
niż ten zespół jaki znałem z nowo falowych nagrań w stylu Swans ,czy Joy
division.
Obserwuj wątek
    • Gość: nefil Re: Castle party IP: 212.76.37.* 10.08.02, 21:53
      A jak sie udal koncer New Model?
    • Gość: kampfbereit Re: Castle party IP: *.szczecin.cvx.ppp.tpnet.pl 11.08.02, 18:06
      New modern nie widziałem,wybrałem balety w Hacjendziesmile.Straciłem?
      • Gość: LOLO Re: Castle party IP: *.exch.sulzerchemtech.com 12.08.02, 16:08
        jak dla mnie to New Model rewelacja, kapela grajaca na zywo: gitary, zywa
        perkusja, no i Sullivan, bardzo pozytywnie Closterkeller i Clan of Xymox, milo
        tez Moonlight a Hocico to nie dla mnie muza, siedzialem na gorze na wiezyczce i
        czekalem juz na Clan, nie trawie takiego elektronicznego grania, techno papki.
        no i na koniec Fading Colours ktore juz chyba zjada wlasny ogon (Rakowscy kiedy
        cos nowego i moze do gitary wrocicie, dawniej byl Titus z Pornografii w
        skladzie)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka