links2 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.07.04, 22:56 Wumpscut - Stirb Im Winter Odpowiedz Link Zgłoś
thunderbyrd Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 26.07.04, 13:02 Cinematic Orchestra - All that you give. polecam Odpowiedz Link Zgłoś
humbak Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 28.07.04, 19:39 Megadeath, "Burning the bridges" z albumu "The world needs a hero". Stary wątek. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bono-man Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 00:05 U2 Live from Slane Casle 2001. W tej chwili Where the streets have no name Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 29.07.04, 12:08 Właśnie okńczy się płyta Angel Dust - FNM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dyskrit Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 10.10.63.* 30.07.04, 04:23 Henio!!!!!!Super. polecam Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 02.08.04, 13:29 Kończy się płyta "USA" - King Crimson (leci właśnie Starless). Następna w kolejce - "Night Watch" też KC Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Steppenwolf - Steppenwolf 04.08.04, 08:50 Nawet przyjemnie sie tego słucha. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: erb Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 23:30 "second guessing" r.e.m. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aderty Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.08.04, 04:53 Joe Satriani "Look My Way" Odpowiedz Link Zgłoś
zly_heniek Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 12.08.04, 05:59 The Mars Volta - eriatarka to jedna z najleprzych kapel na swiecie, laczy jazz, samba, i hardcore. ci ktorzy narzekaja na brak ambitnej i dobrej muzyki powinni sie zaopatrzyc w plyte "De-laused in the Comatorium" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oliwka Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 12.08.04, 08:52 Starego zegara mojej babci, ktory wlasnie wybija 9:00 - i na dodatek troche sie spieszy Poza tym śpiew ptaków, i chodzącą pralke sasiada... I odgłos moich klawisz na klawiaturze... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: młoda Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 18:52 frou frou - holding out for a hero (ścieżka ze shreka 2 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As VOIVOD - Phobos IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 13.08.04, 19:04 To chyba najbardziej mroczna i przytłaczająca swą ponurą atmosferą płyta Wojwoda. Baaardzo ciężko wchodzi. Utwór 10 "Forlorn". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bono-man Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 19:31 W tej chwili 46664 (Bono, The Edge, Rod Steward, Queen, Anastacia, Beyonce) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Zoso Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 19:39 Marillion "The great escape"-miodzio Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lynna Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.51.229.* 14.08.04, 17:31 System of a Down - P.L.U.C.K. (revolution is only solution Odpowiedz Link Zgłoś
kondoreus kult * your eyes 14.08.04, 19:13 . obecnie utwór dziesiąty "yvette" "...Tutaj w lesie po południu jest dobrze Wolny czas przez palce, mrówka na zapałce..." . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rodgers Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 19:15 Free Live At Isle Of Wight 1970 Odpowiedz Link Zgłoś
kochana_agunia Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 14.08.04, 20:07 "I want you" Elvisa Presley`a Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: quonnie Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.51.229.* 15.08.04, 02:40 Moonlight 'Ergo sum'... 'A ja i tak słowa oblec w skórę chcę i pokazać ci, jakimi są...' Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As PARADISE LOST - ICON IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 15.08.04, 06:46 Taki ładny dzień się zapowiada, a ja znów w depresyjnym nastroju ... Utwór 3 "Forging Sympathy". Odpowiedz Link Zgłoś