Dodaj do ulubionych

Czego słuchacie w tej chwili ?

    • kondoreus modern talking * the first album (n/t) 25.07.04, 22:04

    • links2 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 25.07.04, 22:56
      Wumpscut - Stirb Im Winter
    • thunderbyrd Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 26.07.04, 13:02
      Cinematic Orchestra - All that you give. polecam
    • kondoreus riders on the storm * the doors (n/t) 28.07.04, 19:35

    • humbak Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 28.07.04, 19:39
      Megadeath, "Burning the bridges" z albumu "The world needs a hero". Stary wątek.
    • Gość: bono-man Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.07.04, 00:05
      U2 Live from Slane Casle 2001. W tej chwili Where the streets have no name smile
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 29.07.04, 12:08
      Właśnie okńczy się płyta Angel Dust - FNM
    • Gość: dyskrit Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 10.10.63.* 30.07.04, 04:23
      Henio!!!!!!Super. polecam
    • oratio Hunter "Requiem" - reedycja po 10. latach!!! 02.08.04, 13:05

    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 02.08.04, 13:29
      Kończy się płyta "USA" - King Crimson (leci właśnie Starless). Następna w
      kolejce - "Night Watch" też KC
    • michalgajzler Steppenwolf - Steppenwolf 04.08.04, 08:50
      Nawet przyjemnie sie tego słucha.
    • kondoreus MUSE * bliss 11.08.04, 16:27
      .
      urzekła mnie ostatnio ta grupa
      .
    • humbak I kto to mówi. 11.08.04, 16:29

      • kondoreus Re: I kto to mówi. 11.08.04, 16:45
        .
        a co? że co? no co?
        .
    • Gość: erb Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.08.04, 23:30
      "second guessing" r.e.m.
    • Gość: aderty Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 12.08.04, 04:53
      Joe Satriani "Look My Way"
      • zly_heniek Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 12.08.04, 05:59
        The Mars Volta - eriatarka
        to jedna z najleprzych kapel na swiecie, laczy jazz, samba, i hardcore. ci
        ktorzy narzekaja na brak ambitnej i dobrej muzyki powinni sie zaopatrzyc w
        plyte "De-laused in the Comatorium"
    • Gość: oliwka Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.siedlce.sdi.tpnet.pl 12.08.04, 08:52
      Starego zegara mojej babci, ktory wlasnie wybija 9:00 - i na dodatek troche sie
      spieszyuncertain
      Poza tym śpiew ptaków, i chodzącą pralke sasiada... I odgłos moich klawisz na
      klawiaturze...
    • Gość: młoda Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.lancut.sdi.tpnet.pl 13.08.04, 18:52
      frou frou - holding out for a hero (ścieżka ze shreka 2 smile
    • Gość: As VOIVOD - Phobos IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 13.08.04, 19:04
      To chyba najbardziej mroczna i przytłaczająca swą ponurą atmosferą płyta
      Wojwoda. Baaardzo ciężko wchodzi.
      Utwór 10 "Forlorn".
    • Gość: bono-man Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 19:31
      W tej chwili 46664 (Bono, The Edge, Rod Steward, Queen, Anastacia, Beyonce)
    • Gość: Zoso Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.08.04, 19:39
      Marillion "The great escape"-miodzio
    • Gość: lynna Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.51.229.* 14.08.04, 17:31
      System of a Down - P.L.U.C.K. (revolution is only solution smile
    • kondoreus kult * your eyes 14.08.04, 19:13
      .
      obecnie utwór dziesiąty "yvette"

      "...Tutaj w lesie po południu jest dobrze
      Wolny czas przez palce, mrówka na zapałce..."
      .
    • Gość: Rodgers Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.04, 19:15
      Free Live At Isle Of Wight 1970
    • kochana_agunia Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 14.08.04, 20:07
      "I want you" Elvisa Presley`a smile
      • Gość: quonnie Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 80.51.229.* 15.08.04, 02:40
        Moonlight 'Ergo sum'...

        'A ja i tak słowa oblec w skórę chcę
        i pokazać ci, jakimi są...'
    • Gość: As PARADISE LOST - ICON IP: *.vline.pl / *.rev.vline.pl 15.08.04, 06:46
      Taki ładny dzień się zapowiada, a ja znów w depresyjnym nastroju ...
      Utwór 3 "Forging Sympathy".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka