Gość: shuriken Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 18.12.02, 00:04 reminiscence quartet - Rua De Lisboa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <<deus>> no tak... IP: *.chello.pl 18.12.02, 06:17 cisza że ja pierdolę!!! ja teraz akurat Sonic Youth - Wish Fulfillment (Dirty) no ale sorry, Post to na pewno NIE jest cisza jesus, Post Regiment, mon/womon! są więc tacy jak ja lateforumowicze tutaj też ) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: <<deus>> Pixies IP: *.chello.pl 18.12.02, 06:13 akurat leci "Where is my mind" - najlepszy kawalek, jaki ktokolwiek kiedykolwiek wymyslil... a teraz juz "Sad Punk" pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jeden Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.wp-sa.pl 18.12.02, 08:42 Przed chwilą "Femme Fatal" The Velvet Underground, a teraz Electric Soft Parade Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tony Clifton Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 195.117.110.* 18.12.02, 11:01 "High hopes" Pink Floyd - totalny kosmos!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 18.12.02, 11:11 Słucham Return to Forever - "Romantic Warrior" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.vline.pl / 172.16.1.* / *.vline.pl 20.12.02, 18:09 Creed "Who's Got My Back" Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 20.12.02, 18:10 Zawsze chciałem mieć 400 wpis...... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hawkshaw Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 217.119.66.* 20.12.02, 18:21 Varttina - Kiiriminna Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 20.12.02, 18:28 Lynyrd Skynyrd - "Saturday Night Special" (ze skaładanki) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Palej Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 21.12.02, 13:30 Obecnie słucham sobie mp3 Dżemu. Konkretnie "Jak Malowany ptak", "Czerwony jak cegła", "List do M" i "Wehikuł czasu". Rozwala mnie ta muzyka!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: laurka Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.acn.waw.pl 21.12.02, 14:16 Pearl Jam "Given To Fly" Spodek 15 Odpowiedz Link Zgłoś
fureur Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 21.12.02, 17:36 ja z kolei slucham "the moorlough shore", sinead oconnor Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sunny Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.02, 18:55 Hole - Pretty on the inside Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 21.12.02, 21:16 Było Budgie - "Squawk", a teraz składanka Mountain (jej cecha charakterystyczna to producent - Bruce Dickinson, w tej chwili leci "Flowers Of Evil". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sunny Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.02, 21:17 Właśnie wybrzmiał ostatni album Pulp "We love life" ( no, chyba przedostatni, bo niedawno wyszło "Greatest hits") Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.12.02, 09:44 The Clash, "London Calling", a w tej chwili leci akurat "The Guns of Brixton". Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hair Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 22.12.02, 13:38 tori amos "winter" Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.12.02, 14:22 Colloseum "Live" - Rope Ladder To The Moon )))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: As Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.vline.pl / 172.16.1.* / *.vline.pl 22.12.02, 16:15 Rush - A Passage To Bangkok z płyty 2112. Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 23.12.02, 23:57 THE CLASH "London Calling"... Odpowiedz Link Zgłoś
laurka1 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 24.12.02, 16:14 BBC 6 Music - właśnie leci Eels. Całkiem znośny repertuar jak na Wigilię. Odpowiedz Link Zgłoś
vulture a ja na temat 24.12.02, 21:47 Kate Bush -December Will Be Magic Again... już jest w zasadzie... Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczyna_mickiewicza Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 26.12.02, 19:16 "do it to me one more time" lionel richie... bosche, chyba naprawdę trzeba mi chłopa)) Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.12.02, 11:16 BLUEKILLA "Ska is our business" Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.12.02, 11:28 Genesis - "Cinema Show" z Seconds Out Odpowiedz Link Zgłoś
homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 30.12.02, 05:25 THE UKRAINIANS "Vorony" Odpowiedz Link Zgłoś
michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 31.12.02, 12:45 J.L. Hooker płyta "Endless Boogie" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: foxy Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.unused.zigzag.pl 09.01.03, 13:24 Teraz slucham beznadziejnego radia, bo jestem w pracy. Ale wczoraj wieczorem sluchalam po raz nie wiem ktory pieknego albumu King Crimson " Lark's Tongue In Aspic " Rewelacja Odpowiedz Link Zgłoś