Dodaj do ulubionych

Czego słuchacie w tej chwili ?

    • Gość: shuriken Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.icpnet.pl / *.icpnet.pl 18.12.02, 00:04
      reminiscence quartet - Rua De Lisboa
    • homohedonistus Cisza... 18.12.02, 04:06
      TRAGIEDIA WG POST REGIMENT
      • Gość: <<deus>> no tak... IP: *.chello.pl 18.12.02, 06:17
        cisza że ja pierdolę!!!

        ja teraz akurat Sonic Youth - Wish Fulfillment (Dirty)

        no ale sorry, Post to na pewno NIE jest cisza
        jesus, Post Regiment, mon/womon!

        są więc tacy jak ja lateforumowicze tutaj też smile)
    • Gość: <<deus>> Pixies IP: *.chello.pl 18.12.02, 06:13
      akurat leci "Where is my mind" - najlepszy kawalek, jaki ktokolwiek kiedykolwiek wymyslil... a teraz juz "Sad Punk"

      pzdr
    • Gość: Jeden Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.wp-sa.pl 18.12.02, 08:42
      Przed chwilą "Femme Fatal" The Velvet Underground, a teraz Electric Soft Parade
    • Gość: Tony Clifton Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 195.117.110.* 18.12.02, 11:01
      "High hopes" Pink Floyd - totalny kosmos!!!!!!!!!!!!!
      • gregkor Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 18.12.02, 11:11
        Słucham Return to Forever - "Romantic Warrior"
    • Gość: As Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.vline.pl / 172.16.1.* / *.vline.pl 20.12.02, 18:09
      Creed "Who's Got My Back"
      • gregkor Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 20.12.02, 18:10
        Zawsze chciałem mieć 400 wpis......
    • Gość: hawkshaw Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: 217.119.66.* 20.12.02, 18:21
      Varttina - Kiiriminna
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 20.12.02, 18:28
      Lynyrd Skynyrd - "Saturday Night Special" (ze skaładanki)
    • Gość: Palej Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.pulawy.sdi.tpnet.pl 21.12.02, 13:30
      Obecnie słucham sobie mp3 Dżemu. Konkretnie "Jak Malowany ptak", "Czerwony jak
      cegła", "List do M" i "Wehikuł czasu". Rozwala mnie ta muzyka!!!
    • Gość: laurka Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.acn.waw.pl 21.12.02, 14:16
      Pearl Jam "Given To Fly" Spodek 15
    • fureur Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 21.12.02, 17:36
      ja z kolei slucham "the moorlough shore", sinead oconnor
    • Gość: sunny Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.02, 18:55
      Hole - Pretty on the inside
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 21.12.02, 21:16
      Było Budgie - "Squawk", a teraz składanka Mountain (jej
      cecha charakterystyczna to producent - Bruce Dickinsonwink,
      w tej chwili leci "Flowers Of Evil".
    • Gość: sunny Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 21.12.02, 21:17
      Właśnie wybrzmiał ostatni album Pulp "We love life" ( no, chyba przedostatni,
      bo niedawno wyszło "Greatest hits")
    • Gość: słuchacz Royksopp "Melody A.M." IP: *.iig.pl 22.12.02, 02:55
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.12.02, 09:44
      The Clash, "London Calling", a w tej chwili leci akurat
      "The Guns of Brixton".
      • Gość: hair Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.acn.pl / *.acn.waw.pl 22.12.02, 13:38
        tori amos "winter"
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 22.12.02, 14:22
      Colloseum "Live" - Rope Ladder To The Moon
      smile))))))))
    • Gość: As Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.vline.pl / 172.16.1.* / *.vline.pl 22.12.02, 16:15
      Rush - A Passage To Bangkok z płyty 2112.
    • homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 23.12.02, 23:57
      THE CLASH "London Calling"...
    • laurka1 Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 24.12.02, 16:14
      BBC 6 Music - właśnie leci Eels. Całkiem znośny repertuar jak na Wigilię.
      • vulture a ja na temat 24.12.02, 21:47
        Kate Bush -December Will Be Magic Again... już jest w zasadzie...
    • dziewczyna_mickiewicza Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 26.12.02, 19:16
      "do it to me one more time" lionel richie... bosche, chyba naprawdę trzeba mi
      chłopawink))
    • homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.12.02, 11:16
      BLUEKILLA "Ska is our business"
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 27.12.02, 11:28
      Genesis - "Cinema Show" z Seconds Out
    • homohedonistus Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 30.12.02, 05:25
      THE UKRAINIANS "Vorony"
    • michalgajzler Re: Czego słuchacie w tej chwili ? 31.12.02, 12:45
      J.L. Hooker płyta "Endless Boogie"
      • Gość: foxy Re: Czego słuchacie w tej chwili ? IP: *.unused.zigzag.pl 09.01.03, 13:24
        Teraz slucham beznadziejnego radia, bo jestem w pracy.
        Ale wczoraj wieczorem sluchalam po raz nie wiem ktory
        pieknego albumu King Crimson " Lark's Tongue In Aspic "
        Rewelacjasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka