Gość: jerry IP: *.ztpnet.pl 17.09.05, 10:08 Czy ktoś z was wie kto to jest Jerry Goodmann i co robił w muzyce? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
misio_misio Re: jerry goodman 22.09.05, 09:22 Skrzypek. Grał m.in. w Mahavishnu, co jest chyba wystarczającą rekomendacją. Wydawał też solowe płyty. Bardzo lubię "On The Future Of Aviation". Odpowiedz Link Zgłoś