Gość: Jacek Sulich IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.02, 20:38 Robuś... a kiedyś mówiłeś, że jesteś wielkim znawcą twórczości Mansona. Powiedz mi tylko dlaczego nie wspomniałeś niczego o muzyce i tekstach? Image to tylko dodatek do twórczośći. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: yvette.mag@wp.pl Re: Marilyn Manson IP: *.media4.pl 25.10.02, 15:57 Jestem zagubiona duszą w świecie,który spowiła ciemność. W świecie pełnym manipulacji,błazeństwa,tandety i nieprawdy. W świecie,w którym rządzi czwarta władza-media. To ta cała obrzydliwa machina nastawiona na show promuje tak wypaczonych ludzi jak Menson.Jego wygląd,kreacja,postać którą tworzy i autobiograficzne dzieło ręki mistrza to stek nzdur.Człowiek ten zrobił karierę w czasach,w których rośnie zapotrzebowanie na wszelkiego typu skandale,szokujące widowiska.Ludzie chcą oglądać to,czego dostarcza im psełdodemoniczny Menson. Profanacja kościoła,religii,świetych symboli uznawane jest za czyn buntu,wręcz bohaterstwa.Ten zboczony człowiek jest równocześnie bardzo inteligentny i z tego żyje.Stał się ulubieńcem i fanem dla wielu młodych gniewnych.Nie potępiam Marylina gdyż przekonana jestem o fikcyjności jego wizerunku. Popularność świadczy niewątpliwie o ilości odbiorców.Dlatego dopóki będą tacy,którzy wierzą jego muzyce,dopóty będzie on trwał na tej mrocznej scenie życia,niczym nie różniącej sie od piekielnej piwnicy dziadka...magda Odpowiedz Link Zgłoś
gregkor Re: Marilyn Manson 14.11.02, 10:46 Gość portalu: yvette.mag@wp.pl napisał(a): > Jestem zagubiona duszą w świecie,który spowiła ciemność. > W świecie pełnym manipulacji,błazeństwa,tandety i nieprawdy. > W świecie,w którym rządzi czwarta władza-media. To ta cała > obrzydliwa machina nastawiona na show promuje tak wypaczonych > ludzi jak Menson.Jego wygląd,kreacja,postać którą tworzy i > autobiograficzne dzieło ręki mistrza to stek nzdur.Człowiek ten > zrobił karierę w czasach,w których rośnie zapotrzebowanie na > wszelkiego typu skandale,szokujące widowiska.Ludzie chcą oglądać > to,czego dostarcza im psełdodemoniczny Menson. > Profanacja kościoła,religii,świetych symboli uznawane jest za > czyn buntu,wręcz bohaterstwa.Ten zboczony człowiek jest > równocześnie bardzo inteligentny i z tego żyje.Stał się > ulubieńcem i fanem dla wielu młodych gniewnych.Nie potępiam > Marylina gdyż przekonana jestem o fikcyjności jego wizerunku. > Popularność świadczy niewątpliwie o ilości odbiorców.Dlatego > dopóki będą tacy,którzy wierzą jego muzyce,dopóty będzie on > trwał na tej mrocznej scenie życia,niczym nie różniącej sie od > piekielnej piwnicy dziadka...magda Wypowiedź z którą się zgadzawm w 100%, mogę dodać, że dotyczy ona oczywiście nie tylko ww zespołu lecz wielu wielu innych. Wystarczy włączyć sobie na kilka godzin mtv czy inne tam stacyjik aby się o tym przekonać. pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: modlishka Re: Marilyn Manson IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 18:58 Robert jeśli by się stał cud iprzeczytał byś tego e- maila to wiedz dla mnie jesteś bogiem. Masz cudowne usta,oczy i wogóle bóg sexsu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: borzar Re: Marilyn Manson IP: 2.1.* / *.pnu.com 14.11.02, 12:07 Gość portalu: modlishka napisał(a): > Robert jeśli by się stał cud iprzeczytał byś tego e- maila to > wiedz dla mnie jesteś bogiem. Masz cudowne usta,oczy i wogóle > bóg sexsu. Wiedziałem, że miłość może być głucha. Na powyższym przykładzie można też powiedzieć, że ślepa. ))) B Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mika Re: Marilyn Manson IP: *.acn.pl / 10.70.6.* 06.02.03, 12:30 Czy uważasz,że Manson jest,hmmm...niebezpieczny?Bo w sumie można dojść do takich wniosków.Wiem,że znasz się na historii rocka i masz liberalne poglądy,a artykulik bardzo mi się podoba(czytam go któryś raz)chociaż niektóre moje opinie,jako fanki MM są inne.To oczywiste,że wizerunek Mansona i to jaką osobą on jest prywatnie to dwie zupełnie różne sprawy.Można się odwoływać do jego przeżyć z dzieciństwa które miały odbicie w początkach kariery,ale w tym momencie Manson znajduje się w zupełnie innym miejscu i wydaje mi się,że jego nastawienie do siebie przez te 9 lat od wydania pierwszej płyty znacznie się zmieniło.Chyba teraz bardziej chce być Davidem Bowie i Ozzym Osbourne,czyli kimś kto dzięki swoim pomysłom przejdzie do historii a nie tylko zdobędzie popularność,niż maskotką Szatana i ofiarą swoich przebieranek.Jest komercyjny,co wielu osobom się nie podoba,ale potrafi przyciągnąć uwagę jak mało kto i,z czym niektórzy polemizują,rzeczywiście zachęcić do myślenia.Druga sprawa to domniemany satanizm Mansona,stworzony wyłącznie do celów promocyjnych i będący w pewnym momencie najsilniejszym punktem jego image'u.No i oczywiście spotkanie z LaVey'em,autorem "Bibli Szatana",księgi wielbionej przez black metalowców uważających się za autentycznych satanistów,zdaniem których satanizm nie ma nic wspólnego ze sztucznością i komercyjnym nastawieniem do życia.Ja widzę w tym pewien paradoks.A koncert na warszawskim Torwarze,który odbył się dwa lata temu był bardzo dobrym rockowym przedstawieniem.Oczywiście jeśli ktoś spodziewał się mordowania kurczaków to bardzo się zawiódł.Bo właśnie na tym polega różnica między współczesnym Marilynem Mansonem a tym jaki był 9 lat temu i jak opisał siebie w autobiografii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kempos Leszczynski znawa mansona hahaha IP: 203.147.0.* 01.03.03, 10:19 od kiedy leszczynski jest znawca mansona. z tego co czytalem leszczynki jest dj na imprezach z "muzyka" techno. jak taka osoba moze pisac o mansonie. ludzie, litosci!!!!!!!!!! piusz koles o tym na czym sie znasz, a ta dzialke z prawdziwa muzyka zostaw ptrawdziwym znawca Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kempos Leszczynski znawa mansona hahaha IP: 203.147.0.* 01.03.03, 10:20 od kiedy leszczynski jest znawca mansona. z tego co czytalem leszczynki jest dj na imprezach z "muzyka" techno. jak taka osoba moze pisac o mansonie. ludzie, litosci!!!!!!!!!! piusz koles o tym na czym sie znasz, a ta dzialke z prawdziwa muzyka zostaw ptrawdziwym znawca Odpowiedz Link Zgłoś