Dodaj do ulubionych

Marilyn Manson

IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 10.10.02, 20:38
Robuś... a kiedyś mówiłeś, że jesteś wielkim znawcą twórczości Mansona. Powiedz mi tylko dlaczego nie wspomniałeś niczego o muzyce i tekstach? Image to tylko dodatek do twórczośći.
Obserwuj wątek
    • Gość: yvette.mag@wp.pl Re: Marilyn Manson IP: *.media4.pl 25.10.02, 15:57
      Jestem zagubiona duszą w świecie,który spowiła ciemność.
      W świecie pełnym manipulacji,błazeństwa,tandety i nieprawdy.
      W świecie,w którym rządzi czwarta władza-media. To ta cała
      obrzydliwa machina nastawiona na show promuje tak wypaczonych
      ludzi jak Menson.Jego wygląd,kreacja,postać którą tworzy i
      autobiograficzne dzieło ręki mistrza to stek nzdur.Człowiek ten
      zrobił karierę w czasach,w których rośnie zapotrzebowanie na
      wszelkiego typu skandale,szokujące widowiska.Ludzie chcą oglądać
      to,czego dostarcza im psełdodemoniczny Menson.
      Profanacja kościoła,religii,świetych symboli uznawane jest za
      czyn buntu,wręcz bohaterstwa.Ten zboczony człowiek jest
      równocześnie bardzo inteligentny i z tego żyje.Stał się
      ulubieńcem i fanem dla wielu młodych gniewnych.Nie potępiam
      Marylina gdyż przekonana jestem o fikcyjności jego wizerunku.
      Popularność świadczy niewątpliwie o ilości odbiorców.Dlatego
      dopóki będą tacy,którzy wierzą jego muzyce,dopóty będzie on
      trwał na tej mrocznej scenie życia,niczym nie różniącej sie od
      piekielnej piwnicy dziadka...magda
      • gregkor Re: Marilyn Manson 14.11.02, 10:46
        Gość portalu: yvette.mag@wp.pl napisał(a):

        > Jestem zagubiona duszą w świecie,który spowiła ciemność.
        > W świecie pełnym manipulacji,błazeństwa,tandety i nieprawdy.
        > W świecie,w którym rządzi czwarta władza-media. To ta cała
        > obrzydliwa machina nastawiona na show promuje tak wypaczonych
        > ludzi jak Menson.Jego wygląd,kreacja,postać którą tworzy i
        > autobiograficzne dzieło ręki mistrza to stek nzdur.Człowiek ten
        > zrobił karierę w czasach,w których rośnie zapotrzebowanie na
        > wszelkiego typu skandale,szokujące widowiska.Ludzie chcą oglądać
        > to,czego dostarcza im psełdodemoniczny Menson.
        > Profanacja kościoła,religii,świetych symboli uznawane jest za
        > czyn buntu,wręcz bohaterstwa.Ten zboczony człowiek jest
        > równocześnie bardzo inteligentny i z tego żyje.Stał się
        > ulubieńcem i fanem dla wielu młodych gniewnych.Nie potępiam
        > Marylina gdyż przekonana jestem o fikcyjności jego wizerunku.
        > Popularność świadczy niewątpliwie o ilości odbiorców.Dlatego
        > dopóki będą tacy,którzy wierzą jego muzyce,dopóty będzie on
        > trwał na tej mrocznej scenie życia,niczym nie różniącej sie od
        > piekielnej piwnicy dziadka...magda

        Wypowiedź z którą się zgadzawm w 100%, mogę dodać, że dotyczy ona oczywiście
        nie tylko ww zespołu lecz wielu wielu innych. Wystarczy włączyć sobie na kilka
        godzin mtv czy inne tam stacyjik aby się o tym przekonać.

        pozdr
    • Gość: modlishka Re: Marilyn Manson IP: *.lodz.cvx.ppp.tpnet.pl 13.11.02, 18:58
      Robert jeśli by się stał cud iprzeczytał byś tego e- maila to
      wiedz dla mnie jesteś bogiem. Masz cudowne usta,oczy i wogóle
      bóg sexsu.
      • Gość: borzar Re: Marilyn Manson IP: 2.1.* / *.pnu.com 14.11.02, 12:07
        Gość portalu: modlishka napisał(a):

        > Robert jeśli by się stał cud iprzeczytał byś tego e- maila to
        > wiedz dla mnie jesteś bogiem. Masz cudowne usta,oczy i wogóle
        > bóg sexsu.

        Wiedziałem, że miłość może być głucha.
        Na powyższym przykładzie można też powiedzieć, że ślepa. smile)))
        B
    • Gość: Mika Re: Marilyn Manson IP: *.acn.pl / 10.70.6.* 06.02.03, 12:30
      Czy uważasz,że Manson jest,hmmm...niebezpieczny?Bo w sumie można
      dojść do takich wniosków.Wiem,że znasz się na historii rocka i
      masz liberalne poglądy,a artykulik bardzo mi się podoba(czytam
      go któryś raz)chociaż niektóre moje opinie,jako fanki MM są
      inne.To oczywiste,że wizerunek Mansona i to jaką osobą on jest
      prywatnie to dwie zupełnie różne sprawy.Można się odwoływać do
      jego przeżyć z dzieciństwa które miały odbicie w początkach
      kariery,ale w tym momencie Manson znajduje się w zupełnie innym
      miejscu i wydaje mi się,że jego nastawienie do siebie przez te 9
      lat od wydania pierwszej płyty znacznie się zmieniło.Chyba teraz
      bardziej chce być Davidem Bowie i Ozzym Osbourne,czyli kimś kto
      dzięki swoim pomysłom przejdzie do historii a nie tylko
      zdobędzie popularność,niż maskotką Szatana i ofiarą swoich
      przebieranek.Jest komercyjny,co wielu osobom się nie podoba,ale
      potrafi przyciągnąć uwagę jak mało kto i,z czym niektórzy
      polemizują,rzeczywiście zachęcić do myślenia.Druga sprawa to
      domniemany satanizm Mansona,stworzony wyłącznie do celów
      promocyjnych i będący w pewnym momencie najsilniejszym punktem
      jego image'u.No i oczywiście spotkanie z LaVey'em,autorem "Bibli
      Szatana",księgi wielbionej przez black metalowców uważających
      się za autentycznych satanistów,zdaniem których satanizm nie ma
      nic wspólnego ze sztucznością i komercyjnym nastawieniem do
      życia.Ja widzę w tym pewien paradoks.A koncert na warszawskim
      Torwarze,który odbył się dwa lata temu był bardzo dobrym
      rockowym przedstawieniem.Oczywiście jeśli ktoś spodziewał się
      mordowania kurczaków to bardzo się zawiódł.Bo właśnie na tym
      polega różnica między współczesnym Marilynem Mansonem a tym jaki
      był 9 lat temu i jak opisał siebie w autobiografii.
    • Gość: kempos Leszczynski znawa mansona hahaha IP: 203.147.0.* 01.03.03, 10:19
      od kiedy leszczynski jest znawca mansona. z tego co czytalem
      leszczynki jest dj na imprezach z "muzyka" techno. jak taka
      osoba moze pisac o mansonie. ludzie, litosci!!!!!!!!!!
      piusz koles o tym na czym sie znasz, a ta dzialke z prawdziwa
      muzyka zostaw ptrawdziwym znawca
    • Gość: kempos Leszczynski znawa mansona hahaha IP: 203.147.0.* 01.03.03, 10:20
      od kiedy leszczynski jest znawca mansona. z tego co czytalem
      leszczynki jest dj na imprezach z "muzyka" techno. jak taka
      osoba moze pisac o mansonie. ludzie, litosci!!!!!!!!!!
      piusz koles o tym na czym sie znasz, a ta dzialke z prawdziwa
      muzyka zostaw ptrawdziwym znawca

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka