Dodaj do ulubionych

Po 20 latach przypomniałem sobie ...

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.05, 16:37
o utworze Psycho Killer zespołu Tallking Heads, a to dzięki płycie Mariusza
Lubomskiego (nie zepsuł tego utworu).
I znowu zostałem powalony na glebę. Nie mogę wstać. Ratunku!
Obserwuj wątek
    • Gość: George Michael Re: Po 20 latach przypomniałem sobie ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.05, 20:13
      A skąd tak dobrze znasz polski, Elton?
      • Gość: Michael Jackson Re: Po 20 latach przypomniałem sobie ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.11.05, 20:26
        A mieliśmy takie darmowe kursy dla Vipów,Twój menadżer Cie nie poinformował?!
        • Gość: Lemmy Re: Po 20 latach przypomniałem sobie ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 13:19
          Micheal, cii, cos mi sie majaczy, ze zaszalalismy tam ostro, nie? Ktos cos
          pamieta? Po piatej 0.7 urwal mi sie film...
    • opelvectra Re: Po 20 latach przypomniałem sobie ... 22.11.05, 21:23
      Mnie tez rozwala ten utwor wink
    • theagata Psycho Killer 22.11.05, 22:25
      TALKING HEADS Psycho Killer koniecznie w wersji LIVE Z 1984 roku, to jest to!
      I koniecznie na full volume!
      • teddy4 Re: Psycho Killer 23.11.05, 09:41
        I cały film "Stop Making Sense" - najlepszy koncert rockowy na dvd.
        • theagata Re: Psycho Killer 23.11.05, 19:28
          teddy4 napisał:

          > I cały film "Stop Making Sense" - najlepszy koncert rockowy na dvd.


          Taaak, pycha koncercik. Ale ja pamiętam na VHS. To było milion lat przed dvd.

          pzdr
          • Gość: H Re: Psycho Killer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.05, 20:28
            Nowe ery:
            BC - Before Compact Disk
            AD - After DVDsmile
            Pozdr.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka