Dodaj do ulubionych

koncerty cd.

09.12.05, 14:38
Juz w niedziele w Hybrydach koncert - Ralph Towner.
www.hybrydy.com.pl/index.php?option=content&task=view&id=137&Itemid=59
13.03 w kongresowej Wayne Shorter!
24.04 w kongresowej Dianne Reeves!
Zapowiada sie ciekawy Nowy Rok.
Obserwuj wątek
      • jazzfoxy Re: koncerty cd. 09.12.05, 15:10
        O Shorterze pisalismy juz wczesniej, nie wiedzialam kto organizuje jego koncert,
        na erze jazzu dopiero teraz ukazalo sie to info, to kiedy i kto organizuje
        ten koncert do cholery?
          • jazzfoxy Re: koncerty cd. 09.12.05, 15:27
            Czekam na Shortera, az sie to wyjasni, poki co nie moge nigdzie znalezc info.
            Scofielda moge sobie odpuscic, choc lubie jego muzyke, ale nigdy nie bylam na
            koncercie Jean-Luc Ponty'ego, a bardzo lubie jego skrzypce.
              • pharoah Re: koncerty cd. 17.12.05, 00:24
                aja wlasnie wrocilem z jazzowego koncertu... w lubelskim Trybunale Koronnym
                zagral niejaki Stan Breckenridge.mowi Wam cos to nazwisko? pewnie
                nie...Mr.Breckenridge prowadzi zajecia ze studentami anglistyki UMCS-przybliza
                im afro amerykanska muzyke i kulture...jak sie okazalo swietnie gra tez na
                pianinie,spiewa i...nawiazuje fantastyczny kontakt z publicznoscia...mozna bylo
                posluchac min.song of my father(h.silvera),summertime,i got rhythm,the
                entertainer,take five,wlazl kotek na plotek,stormy monday blues,i got mojo
                workin',stand by me oraz koled...wspanialy koncert i swietna zabawa...tlum
                ludzi i w dodatku za darmo...czasem nie trzeba wielkich nazwisk...
      • foto_muza Re: koncerty cd. 24.01.06, 23:56
        W Diunie 2.02. g. 21 zagra Kadabra Acoustic (Piotr Ruciński - guitar, Waldek
        Baryło - guitar, Magda Borkowska - vocal, Kornel Jasiński- double bass)

Kadabra serwuje program autorski - jazz & blues zabarwiony etnicznymi rytmami.

Niebywała fuzja ekspresji kolesi Baryło & Ruciński - nie mylić z Olesiami -
        oraz wzajemnych inspiracji. W charakterystyczny tylko dla siebie sposób,
        gitarzyści ci przenikają w różne stylistyki. Lekki ukłon w stronę tradycji
        jazzu i bluesa uwspółcześniają dynamicznymi rytmami, jednocześnie pozwalają
        odczuć swing. Obok instrumentalnego trio występuje Magda Borkowskam, która nie
        gorzej radzi sobie z układaniem tekstów. 100 % własnych utwrów, to koncert
        akustycznego zespołu Kadabra i gwarancja niebanalnego muzycznie wieczoru.

• pjetrek29 Re: koncerty cd. 08.01.06, 21:07
      12 stycznia w Diunie (miasto stołeczne Warszawka) zagra kwartet Alka
      Koreckiego "Z całym szacunkiem dzika świnia". Zespół serwuje jazzowe granie z
      rockową dynamiką (przynajmniej to co ja słyszałem). Pewnie wszyscy wiedzą, ale
      napiszę, że Korecki grał m.in. w Young Power, Pick Up, Priest and Big Cork, ale
      również w Tilcie, Brygadzie Kryzys i Elektrycznych Gitarach. I jeszcze w
      Dziadach Żoliborskich, a widziałem go też w składzie zespołu The Kuflers
      (którego kompletnie nie znam). W moim prywatnym rankingu Korek to jeden z dwóch
      najlepszych saksofonistów w Polsce.
      www.aktivist.pl/index.php?ID=1001571&OID=102265724
    • pjetrek29 Re: koncerty cd. - warszafka 07.03.06, 11:31
      10,11.03 20.00 tygmont korybalski-jaros quintet
      ciągle nie wiem jak grają, ale mieli bardzo sympatyczny opis na stronie cafe
      culturalna

16.03 21.00 aurora meritum
      bardzo sympatyczny przedstawiciel krajowego klezmer-jazzu. może nie jest to
      hasidic new wave, ale na pewno warto posłuchaćsmile
      • jazzfoxy Re: koncerty cd. 15.03.06, 18:23
        koss.ania napisała:

> Kerd-25 marca w Cafe Culturalna!!!!!

Aniu: a co to jest Kerd? Nie slyszalam o nich.
        W sobote 18 maarca Olesiowie w Kulturalnej za jedyne 20 zetasmile
        • koss.ania Re: koncerty cd. 15.03.06, 20:15
          Witaj Jazzfoxysmile
          Kerd to bardzo mloda grupa, mam na mysli ze niedawno zaczela tworzyc...
          Sama jeszcze nie wiele moge na ten temat powiedziec, ale mam juz z nimi
          pierwsze koty za plotywink
          Mysle ze warto popatrzec na nowe zjawisko muzyczne, tym bardziej ze koncert
          jest za darmo, a zaczyna sie o 22wink
          Polecam strone www.kerd.pl

To jak, idziesz?

Pozdrawiam ciepło!!!!

Gdzie ta wiosna??
            • pjetrek29 Re: koncerty cd. 16.03.06, 23:29
              o tak, ciepłe promienie, to jest to. żona mi mówiła, że jej w pracy ktoś
              powiedział, że wiosna ma być już od połowy kwietnia. lepiej późno niż wcale,
              lepiej wcale niż w ogóle smile
              • jazzpunk Re: koncerty cd. 17.03.06, 08:09
                Już niedługo w Poznaniu będą sie działy ciekawe rzeczy:
                W cenionym poznańskim cyklu zapowiadają się kolejne wydarzenia. Już 19 marca
                Oleś / Jörgensmann / Oleś, następnie (2 kwietnia) The Fonda / Stevens Group, 24
                kwietnia - Steven Bernstein Diaspora Hollywood, a 4 maja formacja Wiika,
                Flatena i Vandermarka - Free Fall.
                smile

• libl Re: koncerty cd. 17.03.06, 21:41
                  Koncertowo w prowincjonalnym Poznaniu rzeczywiście jest nie najgorzej. A
                  jeszcze w czasie koncertu Olesi (Olesiów?) w klubie Blue Note wystąpi Guru. I co
                  tu wybrać? Chyba zostanę w domu smile
          • jazzfoxy Re: koncerty cd. 17.03.06, 20:26
            koss.ania napisała:

> Witaj Jazzfoxysmile
            > Kerd to bardzo mloda grupa, mam na mysli ze niedawno zaczela tworzyc...
            > Sama jeszcze nie wiele moge na ten temat powiedziec, ale mam juz z nimi
            > pierwsze koty za plotywink
            > Mysle ze warto popatrzec na nowe zjawisko muzyczne, tym bardziej ze koncert
            > jest za darmo, a zaczyna sie o 22wink
            > Polecam strone www.kerd.pl
            >
            > To jak, idziesz?
            Chyba nie dam rady tak poznosmile
            W jazz radiu jest sporo inforacji o Kerd i ich muzyki.
            Podobno ten zespol isstnieje juz 10 lat i wlasnie wydal pierwsza plyte.
              • jazzfoxy Re: koncerty cd. 24.03.06, 10:39
                Sala Kongresowa PKiN
                04.04 g. 19 - San Francisco Jazz Collective 2006 (Bobby Hutcherson -
                vibraphone, marimba; Joshua Redman -saxophones, Nicholas Payton - trumpet,
                Miguel Zenón - alto saxophone, Andre Hayward - trombone, Renee Rosnes - piano,
                Matt Penman - double bass, Eric Harland - drums)

ps. wczesniej mial byc w fabryce trzciny, ale widze, ze jest zmiana.
                Idziecie? Mysle, ze warto.
                • masaladosa Re: koncerty cd. 24.03.06, 18:00
                  absolutnie warto-plyta sf jazz collective jest fantastyczna wiec koncert tez
                  pewnie bedzie swietny

a w czerwcu trasa garbarka z trilokiem gurtusmilesmile
                  3.06.2006 - Gdańsk
                  4.06.2006 - Koszalin
                  5.06.2006 - Poznań
                  6.06.2006 - Bydgoszcz
                  7.06.2006 - Szczecin
                  8.06.2006 - Wrocław
                  juz ostrze sobie zeby na koncercik w naszym zamku i szykuje portfelsmile

mdosa
                  • jazzfoxy Re: koncerty cd. 25.03.06, 17:47
                    z ulubionej strony Pjetrka:

WAGLEWSKI&STAŃKO
                    29 kwietnia 2006 w Janowcu nad Wisłą, w zabytkowej stodole przy dworze, na
                    jedynym koncercie wystąpią Tomasz Stańko i Wojciech Waglewski - akustycznie.
                    Wydarzenie! Tylko we dwóch nie zagrali dotąd nigdy, choć kilka razy zdarzyło im
                    się już wspólnie koncertować (z zespołem Osjan - jeszcze w latach 80., oraz
                    podczas "Tribute to Don Cherry" w roku 1997). Stańko gra na najnowszej płycie
                    Waglewskiego "21" i niewiele mówiąc powiada tak wiele: Mamy wzajemny respect...
                    Niewątpliwie. Przecież, obaj należą do elitarnego grona artystów, którzy
                    pozostają zawsze sobą... A ich dzieło jest rozpoznawane natychmiast. Bo sami
                    (ich droga, ich historia) są częścią swojej sztuki... "Duety, bez użycia
                    elektrycznego instrumentarium, często przybierają charakter muzycznej
                    improwizacji, cechuje je żywiołowa, pełna emocji atmosfera. Każdy nasz koncert
                    jest nową przygodą, nowym niezwykłym wyzwaniem" - mówił Wojtek o swych
                    wystąpieniach z Mateuszem Pospieszalskim. "Nie mamy przygotowanego stałego
                    repertuaru. Wszystko dzieje się na miejscu, tu i teraz. Dopiero wtedy
                    decydujemy, co będziemy grać". Co zdarzy się w Janowcu, podczas tegoż spotkania
                    dwóch niezwykłych indywidualności muzycznych, pozostaje więc jeszcze większą
                    tajemnicą... Ale, na pewno taką, o której dużo się myśli... I którą będzie się
                    chciało kiedyś zagłębić... Więcej na stronach: www.janowiec.com

• libl Re: koncerty cd. 26.03.06, 21:37
        Nadchodzący tydzień w poznańskich klubach:
        Blue Note
        28 marca 2006r., wtorek, godz. 20.00
        VINCENT HERRING QUARTET feat. JEREMY PELT (USA)
        31.03.2005r., piątek, godz. 18.00 oraz 21.30
        ANNA MARIA JOPEK
        1 kwietnia 2006r., sobota, godz. 20.30
        GRZEGORZ KARNAS QUINTET

"Pod Pretekstem”
        JORGOS SKOLIAS, BOGDAN HOŁOWNIA 27.03, godz. 20.00

Sushi Jazz Sarp
        "Jazzowe Duety" - Jarosław Buczkowski (akordeon) i Bartek Winiarski (gitara) 29.03
        "Jazzowe Duety" - Ewa Nawrot (vokal) i Maciej Flaczyński (gitara) 30.03

Piwnica 21
        29/03 g. 21.00 WALK AWAY
        30/03 g. 21.00 ACOUSTIC GUITAR DUO
        Te dwa koncerty są pierwszymi z cyklu P21 Jazz Festival
        Oto pozostałe koncerty z tego cyklu:
        05/04 g. 21.00 RGG
        06/04 g. 21.00 BUCZKOWSKI PROJEKT
        12/04 g. 21.00 ZBYSZEK WROMBEL & FRIENDS
        13/04 g. 21.00 FOOL-X trio
        19/04 g. 21.00 SOUNDCHECK
        20/04 g. 21.00 ROBERT ROBERSON/SWING CONTROL
        23/04 g. 21.00 JANUSZ MUNIAK International Quartet
        26/04 g. 21.00 ADAM WENDT POWER SET
        27/04 g. 21.00 ANNA NOVA & BAND

bilety
        30 marca i 6,13,20,27 kwietnia
      • pjetrek29 Re: koncerty cd. 26.03.06, 23:06
        ja nie, bo trafiła mi się okazja dużo przyjemniejsza - udało mi się pójść z
        żoną do kinasmile przy okazji polecam film "angela" luca besson.
        ale mam nadzieję, że na kerd też się kiedyś wybiorę, bo to co jest w necie
        brzmi bardzo zachęcająco. pozdrowienia
      • lan.kwai.fong Re: koncerty cd. (KERD w Kulturalnej) 27.03.06, 12:22
        koss.ania napisała:

> Koncert Kerd-a byl niesamowity!!!Czy ktos byl z jazzowego forum?
        > {Pozdrawiam!!

Ja byłem. Też mi się podobał. Aczkolwiek nie było takiego czadu jak na Pink
        Freud miesiąc temu. Ale to kwestia czasu...

Generalnie - koncerty w Kulturalnej nigdy mnie jeszcze nie zawiodły. Z
        przyjemnością przyjdę znowu.

LKF
      • libl Koncert Dave Holland Quintet w Poznaniu 20.04.06, 21:10
        Miałem napisać o koncercie kwintetu Dave'a Hollanda, więc piszę.
        Koncert był świetny, choć bez większych emocji. To nie jest do końca ten rodzaj
        jazzu, który najbardziej lubię. Zespół był perfekcyjny i choć muzyka absolutnie
        odkrywcza nie była, nie przeszkadzało mi to w dobrej zabawie. Rewelacyjnie się
        tego słuchało, a że i nagłośnienie było doskonałe, czas minął niepostrzeżenie.
        Lider stał sobie z tyłu i nie zwracał na siebie zbytniej uwagi, a mnie chyba
        najbardziej podobał się Steve Nelson na wibrafonie. Jego gra była abstrakcyjna i
        trochę przypominała mi grę Monka na fortepianie; też dźwięki w dziwnych
        momentach i czasem pojawiały sie dysonanse. Krótko: bardzo fajny (to odpowiednie
        słowo) wieczór.
        Pozdrawiam, libl
      • koss.ania Re: jan garbarek group-szczecin 08.05.06, 11:59
        Z prawdziwą przyjemnością informuję,
        że na początku czerwca br.
        Jan Garbarek,
        norweski saksofonista z polskimi korzeniami,
        jeden z największych współczesnych muzyków,
        absolutny nr 1 europejskiego jazzu i world music
        zagra w Polsce 6 koncertów !

Jan Garbarek Group
        Jan Garbarek - saksofony
        Rainer Bruninghaus - fortepian, instr. klawiszowe
        Eberhard Weber - bas
        Trilok Gurtu - perkusja, instr. perkusyjne

Zespół wystąpi w następujących miastach naszego kraju:
        Gdańsk (3.06), Koszalin (4.06), Poznań (5.06)
        Bydgoszcz (6.06), Szczecin (7.06), Wrocław (8.06).

szczegółowe informacje, ceny biletów i miejsca sprzedaży:
        www.JanGarbarek.pl

Ehh, szkoda ze nie zagra w Warszawiesad
    • lan.kwai.fong Kulturalna na weekend... 21.04.06, 01:23
      21 piątek

MERITUM (koncert)
      Premiera najnowszej płyty Szcz

Start: 22:00
      Wstęp: 10 pln

Już 21 kwietnia w Warszawie, w Cafe Kulturalna przy Teatrze Dramatycznym (PKiN)
      o godz. 22:00 premiera drugiego albumu zespołu Meritum Szcz!
      Płyta ukaże się nakładem niezależnej wytwórni LadoAbc (www.ladoabc.com).
      Koncert rozpocznie trasę koncertową zespołu, która ma zamiar ogarnąć cała
      Polskę, ale także Berlin i Paryż.
      Grupa zaprezentuje 12 najnowszych kompozycji w brawurowych aranżacjach i
      wykonaniu, będzie można zdobyć najnowszą płytę za okazyjną cenę.

22 sobota

ADDICTION REC. prezentuje

SABBIA live

ROS: beats & decks
      NASQ: keyboard, live programing
      WIOSNA: vocal
      WIZUALIZACJE: VJ F/X

Wstęp: wolny

23 niedziela

Yves Robert Trio (FRANCJA)

O Yves Robert powiedziano już wszystko : genialny puzonista, muzyk wymykający
      się klasyfikacjom, a nawet najoryginalniejszy ze wszystkich!
      Yves Robert to punkt odniesienia francuskiego jazzu współczesnego. Wśród jego
      współpracowników znaleźli się najwięksi: Louis Sclavis i Gérard Marais. To
      wybitny improwizator, którego żądza muzycznych przygód wciąż pcha do angażowania
      się w rozmaite, obiecujące projekty.
      W Warszawie partnerować mu będą :
      Edward Perraud: perkusja
      Stefanus Vivens: klawisze i elektronika

Muzycy podczas koncertu akompaniować będą do niemieckiego filmu niemego z 1921
      roku, pt. Dzika kotka.

więcej informacji znajdziesz na www.kulturalna.pl
          • lan.kwai.fong Re: Kulturalna na weekend... 22.04.06, 01:40
            O Meritum już się wypowiedziałem w oddzielnym wątku, a na Yves'a Robert idę
            napewno! Będzie ciekawie (ciekawe, czy to nie błąd - film ma trwać podobno 181
            min ).

Do zobaczenia przy barze
            (chyba, że w porę znajdę wolne krzesło) wink

LKF
            • koss.ania Re: Kulturalna na weekend... 23.04.06, 09:47
              No to juz sobie poszlam....przeziebienie mnie dopadlo, nos i gardlo mowia ze
              nie chca isc na koncert bo sie zle czuja,chyba musze ich posluchac, niestetysad
              A przy barze spotkamy sie chyba innym razem, a niech to!!!!!
              pozdrawiam,napisz jak bylo!!
                  • libl Koncert Dianne Reeves 23.04.06, 21:00
                    Jutro w stolicy koncert Dianne Reeves. Wszystkich wybierających się pozdrawiam i
                    życzę niezapomnianego wieczoru smile))))) Napiszcie później o koncercie!
                  • koss.ania Re: Kulturalna na weekend... 23.04.06, 23:52
                    Mam nadzieje ze ten koncert mnie wyleczy...bylo super, ale wiecej napisze
                    jutro, bo dzis chyba rzeczywiscie pojde juz do lozka , wylezec troche tego
                    wirusa przekletegosmile
                    Pozdrawiam i dobranoc na jazzowosmile
                    ps.A tak na serio to czuje sie juz lepiej, oby to nie bylo zludzenie...
                        • koss.ania Re: Kulturalna na weekend... 24.04.06, 16:32
                          Na nastepny tydzien, masz na mysli plany, hormonogram itp.?
                          Czy chodzi Ci o program w Kulturalnej..chyba sie pogubilamwink
                          Ja wiem tylko ze na majowy weekend wyjezdzam w swoje rodzinne strony,
                          zrekompensowac sobie Swieta spedzone w Warszawie..A po "majach" jestem jak
                          zwykle otwarta na wszystkie propozycjesmile
                          Masz juz jakis konkretny plansmile??
                          Pozdrawiam!
                          • jazzfoxy Re: Kulturalna na weekend... 24.04.06, 16:55
                            Myslalam o kulturalnej w przyszlym tygodniu, ale wlasciwie to nie tylko.
                            To moze festiwal Komedy i koncert Urbaniaka 13 maja?
                            Ja jestem chetna jakby co i odliczam kwadranse do dzisiejszego koncertu Diannesmile
                                  • ewce1 WSJD 2006 08.05.06, 13:42
                                    Jeśli jeszcze ktoś nie zna programu WSJD 2006, to można sprawdzić tu:

www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=19761384
                                    Warto sobie coś wybrać.
                                    • jazzfoxy Re: WSJD 2006 09.05.06, 19:21
                                      ewce1 napisała:

> Jeśli jeszcze ktoś nie zna programu WSJD 2006, to można sprawdzić tu:
                                      >
                                      > www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=19761384
                                      > Warto sobie coś wybrać.

ciekawy program sie zapowiada, Ewa przyjedziesz?
                                      • ewce1 Re: WSJD 2006 09.05.06, 21:04
                                        Możliwe, że się na coś wybiorę. Problem w tym,że duży rozrzut czasowy, a mi szkoda lata na siedzenie w stolicy (wolę jeziora smile). Na dodatek 12 lipca w klubie Palladium gra Gov't Mule - ulubiona kapela mojego męża i starszego syna, Jeśli o mnie chodzi, to chętnie usłyszałabym na żywo Hancocka, Medeskiego i Lizz Wright, choć weekend fusion czy np. norweski też brzmią obiecująco. Niewykluczone więc, że urwiemy kilka dni z urlopu i udamy się na jakieś koncerty. Pozdrawiam, Ewa.
                                    • pjetrek29 Re: WSJD 2006 09.05.06, 23:00
                                      ewce1 napisała:
                                      > Jeśli jeszcze ktoś nie zna programu WSJD 2006, to można sprawdzić tu:
                                      > www.cgm.pl/aktualnosci/wyswietl.php?O_NEWS=19761384
                                      > Warto sobie coś wybrać.

dzięki za linksmile
                                        • pjetrek29 Re: WSJD 2006 09.05.06, 23:30
                                          jazzfoxy napisała:
                                          > Koncerty w FT od razu sobie daruje ze wzgledu na ceny.
                                          > Za to w Krolikarni bedzie w czym wybrac, no i Hancock.

ja też nastawiam się przede wszystkim na królikarnię. natomiast w ft
                                          interesująco zapowiada się drugi dzień weekendu tone industria - dla miłośników
                                          jazzawego łojenia może być to łakomy kąsek. a wytwórnia jest polska, więc może
                                          nie będą zdzieraćsmile
      • pharoah Re: koncerty cd. 11.05.06, 18:56
        omara sose moge polecic z czystym sumieniem-warto chyba sie wybrac na jego
        koncert-mam jego plyte z davidem murrayem...jest swietna...do klubu hipnoza mam
        za daleko...a szkoda...kolejny ciekawy koncert...warszawskie lato jazzowe tez
        zapowiada sie ciekawie...weekend amerykanski,kronos w krolikarni,james carter w
        fabryce trzciny i erykah badu w parku sowinskiego to koncerty dla
        mnie...najgorszy w tym wszystkim jest brak czasu i niedobor srodkow
        finansowych,aby to wszystko sobie zobaczyc...pozdr.(warszawiakow szczegolnie...)
          • lan.kwai.fong Projekt Praga juz od dzis przez caly weekend 19.05.06, 13:43
            Uwaga Warszawa i Okolice!

W ramach "Przetworni Dzwieku" (3 dniowy event Projektu Praga) w PZO na
            Grochowskiej posluchac bedzie mozna masy ciekawych dzwiekow. Szczegolnie polecam
            projekt wojtka mazolewskiego (Pink Freud) Stworywodne (w sobote o 13:00). Poza
            tym cala gama dzwiekow mogacych uchodzic za awangarde jazzowa. Tradycjonalistow
            takze zapraszam.

WWW: projektpraga.com/index.php?pp=2

LKF
            • jazzfoxy Re: Projekt Praga juz od dzis przez caly weekend 19.05.06, 22:20
              lan.kwai.fong napisał:

> Uwaga Warszawa i Okolice!
              >
              > W ramach "Przetworni Dzwieku" (3 dniowy event Projektu Praga) w PZO na
              > Grochowskiej posluchac bedzie mozna masy ciekawych dzwiekow. Szczegolnie
              poleca
              > m
              > projekt wojtka mazolewskiego (Pink Freud) Stworywodne (w sobote o 13:00). Poza
              > tym cala gama dzwiekow mogacych uchodzic za awangarde jazzowa.
              Tradycjonalistow
              > takze zapraszam.
              >
              > WWW: projektpraga.com/index.php?pp=2
              >
              > LKF
              LKF: czy Ty tez bedziesz grac i kiedy?
                • lan.kwai.fong Uprasza się o poprawność tematyczną! 21.05.06, 14:58
                  ...a już myślałem, że chodzi o wrażenia z Grochowskiej... a tu... nie żeby
                  nasunęły się jakieś wątpliwości, ja się chętnie wybiorę na ten koncert Stańki,
                  ale wypadałoby zmienić nazwę tematu - potem będzie ciężko się odnaleźć. To tylko
                  3 sekundy więcej pracy przy klawiaturze...

LKF
                  • jazzfoxy Re: Uprasza się o poprawność tematyczną! 21.05.06, 15:31
                    lan.kwai.fong napisał:

> ...a już myślałem, że chodzi o wrażenia z Grochowskiej... a tu... nie żeby
                    > nasunęły się jakieś wątpliwości, ja się chętnie wybiorę na ten koncert Stańki,
                    > ale wypadałoby zmienić nazwę tematu - potem będzie ciężko się odnaleźć. To
                    tylk
                    > o
                    > 3 sekundy więcej pracy przy klawiaturze...
                    >
                    > LKF

sorry LKF, juz sie poprawiamsmile
                    Co mozna dzis po poludniu i wieczorem jeszcze zobaczyc ciekawego na Pradze?
                    Napisz cos wiecej o filmach, to chyba dzis?
                    • pharoah Re: Uprasza się o poprawność tematyczną! 26.05.06, 22:51
                      temat calego watku to : koncerty...wiec chyba nikt nie zarzucimi braku
                      poprawnosci tematycznej...troche sie dzieje w kraju...w mozgu gral joey
                      baron,szykuja sie wystepy jana garbarka,taj mahala,dzis w kedzierzynie -kozlu
                      al di meola...zaraz wsjd...wybieracie sie na jakis koncert w najblizszym
                      czasie?...ja musze sie przyznac,ze jeszcze w tym roku nie bylem na
                      zadnym...czas chyba nadrabiac zaleglosci...zachecajaco wyglada oferta
                      p.Adamiaka...ja zastanawiam sie nad koncertami Hamida Drake'a,sluchajac jego
                      plyty z Fredem Andersonem....a Wy macie jakies plany koncertowe?muzyki
                      najlepiej sluchac na zywo!
            • pharoah Masakra!!! 23.10.06, 21:35
              Jazzowa Jesien w Bielsku-Bialej...sprawdzcie sobie program...jest niezle...smileJa
              ostrze sobie zebiska na 1.12(piatek) Jack De Johnette Trio...w skladzie jest
              muzyk,ktorego bardzo chcialbym zobaczyc na zywo-Foday Musa Suso!...Ciekawe ile
              to wszystko by kosztowalo i jak jest z baza noclegowa...jest troche czasu do
              namyslu...zastanowie sie...warto by bylo tam byc...smile
    • pjetrek29 stały fragment gry 04.06.06, 17:44
      dla osób, których nie będzie stać na koncert pink freud w dekadzie - bardzo
      sympatyczna alternatywa: koncert stałego fragmentu gry, też 12.06, na małym
      dziedzińcu uw.
      sfg to oryginalna mieszanka jazzu, rocka i etno. nie potrafię porównać ich
      muzyki do kogokolwiek/czegokolwiek, bo takiej mieszanki jeszcze nie spotkałem.
      byłem kiedyś na ich koncercie w kulturalnej i wyszedłem bardzo zadowolony, a są
      jeszcze na tyle mało znani, że grają za darmosmile
      www.gumtree.pl/warszawa/30/4823930.html
      • kossace dla yassowców i free-improzowiczów 06.06.06, 14:21
        Kwartet Mazzoll/Peteras/Janicki/Majewski zaprosił jednego z największych
        improwizatorów - Fred Frith wystąpi w klubie „Mózg” w Bydgoszczy, przy ul.
        Gdańskiej 10, o godz.21:00, w dniu 24.06.2006, wstęp - 40 zł.
        Koncert odbywa się w ramach hasła "Mistrzowie Muzyki Improwizowanej".

Idąc za ciosem yassu, Bassisters Orchestra koncertuje w Gdyni, klub Ucho, ul.
        Św. Piotra 2 w dniu 16.06.2006 (Pt), 20:00. Dodatkowo album Bassisters
        Orchestra „Numer jeden” ukaże się nakładem Asfalt Records 23 czerwca.
        • kossace Jazz i raga 06.06.06, 14:28
          Gratka dla fanów muzyki world fusion, w szczególności muzyki hinduskiej,
          orientalnej. Już 12 czerwca wystąpi w Warszawie wirtuoz sitaru Shujaat Khan. W
          czasie koncertu zagrają z nim Sławomir Kulpowicz (fortepian) i Krzysztof
          Ścierański (bas elektr).
          Koncert jaki zaprezentują będzie nawiązywać do korzeni tradycyjnej muzyki
          indyjskiej i współczesnego jazzu.
          Filharmonia Narodowa, 12 czerwca godz. 19.00
          Bilety: Filharmonia Narodowa (ul Jasna 5), Empik (ul. Nowy Świat 15/17 i
          Marszałkowska 116/122), „Rondo” (przejście podziemne Al.
          Jerozolimskie/Marszałkowska). Nie wiem, w jakiej cenie są bilety, ale nieśmiało
          podejrzewam, że mogą być nie na każdego kieszeń, niestety.
    • koss.ania Re: koncerty cd. 17.08.06, 20:59
      19 sierpnia (sobota) KERD w Kulturalnej
      bańan veins : bębny
      jakiś facet : bas
      miki spectacular : gitara
      przyspieshaq : klawisze
      więcej informacji znajdziesz na www.kulturalna.pl
      • benita5 Re: koncerty cd. 25.08.06, 00:18
        Juz dzis, czyli w piatek w Sopocie w Krzywym Domku koncert zespołu "For Friends"
        Polecam goraco, wlasnie wrocilam z dzisiejszego koncertu gdzie baza byly
        rewelacyjne kompozycje Adama Skrzypczyka, ale nie tylko bo i chocby "Sing a
        song of song" GArretta i wiele, wiele innych. Jutro, a wlasciwie dzis- ciag dalszy.
    • sztuka.latania 31.08. w Sopocie 25.08.06, 18:19
      W chińskiej restauracji Zhong Hua (ajj 2-3 lata temu, to tam się działo, co
      tydzień jakis smaczny kąsek był ...) o godz. 20 zagra kwartet Macieja Sikały,
      który ma ponoć prezentować swoje utwory z trzech autorskich płyt (info z
      "Dziennika Bałtyckiego"). Ponadto wyczytałam, że wstęp wolny smile

pozdrawiam

Dagmara
    • pjetrek29 the hub 22.09.06, 21:20
      16 października w aurorze wystąpi nowojorska grupa the hub. napisane jest, że
      avant-jazzowa, po czym w opisie wyjaśniono, że wcale nie grają jazzu, więc -
      jak dla mnie - brzmi to bardzo zachęcająco wink

czy ktoś coś wie, słuchał, może coś polecić?

pozdr.
      pjetrek