Gość: agnieszka IP: *.devs.futuro.pl 11.12.05, 12:33 szczerze polecam trudna ale ciekawa plytka az dziw ze udalo sie cos takiego nagrac i wyprodukowac w polsce Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tomash8 Re: moonlight -downwords 11.12.05, 13:54 Tyle że płyta na bank przepadnie, nikt tego nie kupi bo: a) mroczne dziewoje i mroczni panowie słuchający pseudogotyku nie wytrzymają nawet minuty takiej muzyki b) niezalowcy w sweterkach nie schańbią się przesłuchaniem płyty zespołu uznawanego za gotycki. W sumie Moonlight to naprawdę dobry zespół, zasługują na znacznie większą popularność. Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: moonlight -downwords 11.12.05, 14:09 zgadzam sie z przedmowca, choc ja akurat nabede w.w. plyte, bo moonlight lubie i koniec. ale ja jestem specyficzna, od diamandy galas, recoila, przez jarboe, kaliber 44, portishead po diane krall i kantego pawluskiewicza... a 'goci', pozal sie boze, przyrownuja nowe dokonanie moonlight do reni jusis, co zapewne ma byc obelga straszliwsza nizli porownanie do 'czestochowskich rymow' ;>. a reni, swoja droga, z plyta 'trans misja' szczegolnie, podoba mi sie takoz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: agnieszka Re: moonlight -downwords IP: *.devs.futuro.pl 11.12.05, 18:38 eh wiecie sa goci i goci pewnie najbardziej beda narzekac ci wielcy goci co nawet nie umieja rozszyfrować skrótu dcd czy nie wiedzą co to były bauhaus Odpowiedz Link Zgłoś