Dodaj do ulubionych

moonlight -downwords

IP: *.devs.futuro.pl 11.12.05, 12:33
szczerze polecam trudna ale ciekawa plytka az dziw ze udalo sie cos takiego
nagrac i wyprodukowac w polscesmile
Obserwuj wątek
    • tomash8 Re: moonlight -downwords 11.12.05, 13:54
      Tyle że płyta na bank przepadnie, nikt tego nie kupi bo:
      a) mroczne dziewoje i mroczni panowie słuchający pseudogotyku nie wytrzymają
      nawet minuty takiej muzyki
      b) niezalowcy w sweterkach nie schańbią się przesłuchaniem płyty zespołu
      uznawanego za gotycki.

      W sumie Moonlight to naprawdę dobry zespół, zasługują na znacznie większą
      popularność.
      • lunalovelight Re: moonlight -downwords 11.12.05, 14:09
        zgadzam sie z przedmowca, choc ja akurat nabede w.w. plyte, bo moonlight lubie i
        koniec. ale ja jestem specyficzna, od diamandy galas, recoila, przez jarboe,
        kaliber 44, portishead po diane krall i kantego pawluskiewicza...

        a 'goci', pozal sie boze, przyrownuja nowe dokonanie moonlight do reni jusis, co
        zapewne ma byc obelga straszliwsza nizli porownanie do 'czestochowskich rymow'
        ;>. a reni, swoja droga, z plyta 'trans misja' szczegolnie, podoba mi sie takoz.
        • Gość: agnieszka Re: moonlight -downwords IP: *.devs.futuro.pl 11.12.05, 18:38
          eh wiecie sa goci i goci pewnie najbardziej beda narzekac ci wielcy goci co
          nawet nie umieja rozszyfrować skrótu dcd czy nie wiedzą co to były bauhaus

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka