Gość: charlie aka hett Re: instrumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 17:29 a ja chcę grać na ukulele. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: handsome devil Re: instrumenty IP: *.chello.pl 25.02.06, 18:10 a ja gram na organach bendera. Odpowiedz Link Zgłoś
uhu_an Re: instrumenty 25.02.06, 18:56 na nerwach. ale nie wiem czy to sie liczy.;o) Odpowiedz Link Zgłoś
krystek990 Re: instrumenty 08.09.18, 12:00 ja gram na pianinie i w związku z tym postanowiłem, ze kupie sobie jakieś uzywane pianino albo fortepian Czy ktos moze na terenie Szczecina sprzedaja jeden z tych dwóch używanych instrumentów? Na nowe mnie nie stać Odpowiedz Link Zgłoś