Dodaj do ulubionych

instrumenty

25.02.06, 17:03
gram na gitarze. a wy?
Obserwuj wątek
    • neder Re: instrumenty 25.02.06, 17:16
      my nie
    • Gość: charlie aka hett Re: instrumenty IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.06, 17:29
      a ja chcę grać na ukulele.
    • bender_rodriguez Re: instrumenty 25.02.06, 17:45
      ja gram na brodzie joszka
    • Gość: handsome devil Re: instrumenty IP: *.chello.pl 25.02.06, 18:10
      a ja gram na organach bendera.
      • neder Re: instrumenty 25.02.06, 18:14
        dobrze że nie na fujarce...
    • uhu_an Re: instrumenty 25.02.06, 18:56
      na nerwach. ale nie wiem czy to sie liczy.;o)
    • krystek990 Re: instrumenty 08.09.18, 12:00
      ja gram na pianinie i w związku z tym postanowiłem, ze kupie sobie jakieś uzywane pianino albo fortepian smile Czy ktos moze na terenie Szczecina sprzedaja jeden z tych dwóch używanych instrumentów? Na nowe mnie nie stać smile
    • zzsot2zz Re: instrumenty 17.09.18, 10:17
      na flecie poprzecznym i pianinie wink

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka