06.12.02, 12:17
Ja mam przyjemnosc obchodzic urodziny razem z Frankiem Zappa (21 grudnia).
Zawsze wtedy wlaczam jakis jego kawalek.
Ciekawa jestem czy tez obchodzicie urodziny z jakim znanym, najlepiej dobrym
muzykiem?
Obserwuj wątek
    • madee1 Re: Urodziny 06.12.02, 12:21
      Urodzin niestety nie, ale w każde moje imieniny jest rocznica śmierci Jeffa
      Buckleya i zawsze troszkę o nim myślę...
      • aric Re: Urodziny 06.12.02, 12:27
        Ja w tym dniu co Eddy Marphy, co prawda nie śpiewał za wiele, ale w roli Osła
        trochę nucił.smile)))
        • Gość: fenix Re: Urodziny IP: *.unused.zigzag.pl 06.12.02, 14:14
          24 maja ja i BOB Dylan
          • Gość: Lukasz Re: Urodziny IP: *.humangenetik-med.Uni-Goettingen.de 06.12.02, 14:16
            nie bede sie przyznawal, bo sie wstydze.
            • gregkor Re: Urodziny 06.12.02, 14:19
              Może ktoś wie coś o 19 sierpnia?
              • Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: proxy / 213.17.170.* 06.12.02, 14:21
                gregkor napisał:

                > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia?


                19 sierpnia jest po 18 sierpnia, a przed 20 sierpnia
              • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.de.ihost.com 06.12.02, 14:48
                gregkor napisał:

                > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia?

                Ginger Baker i Ian Gillan.

                a jakbys sie spoznil o jeden dzien, to bys sie zalapal na Isaaca Hayesa smile)))
                zdr!
                ksenia
                • Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: proxy / 213.17.170.* 06.12.02, 14:49
                  Gość portalu: ksenia napisał(a):

                  > gregkor napisał:
                  >
                  > > Może ktoś wie coś o 19 sierpnia?
                  >
                  > Ginger Baker i Ian Gillan.
                  >
                  > a jakbys sie spoznil o jeden dzien, to bys sie zalapal na Isaaca Hayesa smile)))
                  > zdr!
                  > ksenia


                  A 2 listopad?
                  • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:18
                    Gość portalu: Crotalus napisał(a):


                    > A 2 listopad?

                    Fieldy (KoRn)
                    • Gość: Crotalus Re: Urodziny IP: *.acn.pl 08.12.02, 19:46
                      Gość portalu: ksenia napisał(a):

                      > Gość portalu: Crotalus napisał(a):
                      >
                      >
                      > > A 2 listopad?
                      >
                      > Fieldy (KoRn)



                      Dzięki smile)
    • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.de.ihost.com 06.12.02, 14:28
      "zazdroszcze" Franka Zappy wink)))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem.....
      • aric Re: Urodziny 06.12.02, 14:31
        To zdecydowanie zazrdoszcze Mika Jagera.smile))))))
      • Gość: foxy Re: Urodziny IP: *.unused.zigzag.pl 06.12.02, 15:39
        Gość portalu: ksenia napisał(a):

        > "zazdroszcze" Franka Zappy wink)))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem.....
        To tez mocny i pokrecony charaktersmile
        • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:14
          Gość portalu: foxy napisał(a):

          > Gość portalu: ksenia napisał(a):
          >
          > > "zazdroszcze" Franka Zappy wink)))) ja obchodze razem z Mickiem Jaggerem....
          > .
          > To tez mocny i pokrecony charaktersmile


          i tak wole Franka smile
    • munky Re: Urodziny 06.12.02, 19:31
      9 listopada:

      -Sisqo
      -Nick Lachey
      -Chris Jericho
      -Lou Ferrigno
      -Tom Fogerty
      -Mary Travers
      -Carl Sagan

      częsci z nich nie znam, ale ponoc są sławnismile))))
      i nie wszyscy to muzycy...
      • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 19:35
        munky napisał:

        > 9 listopada:
        >
        > -Sisqo
        > -Nick Lachey
        > -Chris Jericho
        > -Lou Ferrigno
        > -Tom Fogerty
        > -Mary Travers
        > -Carl Sagan
        >
        > częsci z nich nie znam, ale ponoc są sławnismile))))
        > i nie wszyscy to muzycy...

        widze ze kolega munky znalazl w sieci te sama strone co ja wink))))
        zdr!
        ksenia
        • munky Re: Urodziny 06.12.02, 19:40
          no tak, człowiek chciał sprawdzić czy obchodzi urodziny w tym samym dniu co
          jakaś gwiazda, a tu same płotkismile))
        • madee1 Re: Urodziny 06.12.02, 20:06
          Hej, 22.sierpnia, Tori Amos!
          • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 06.12.02, 20:08
            madee1 napisała:

            > Hej, 22.sierpnia, Tori Amos!


            ale tez Layne Staley, John Lee Hooker i Claude Debussy smile)))
    • dziewczyna_mickiewicza Re: Urodziny 06.12.02, 20:54
      ja obchodze urodziny w rocznice wejscia ruskich na teren polski...doprawdy,
      jest co swietowac, hehehe
    • buh Re: Urodziny 06.12.02, 21:07
      2 marca




      Lou Reed


      No shit.
    • m.agnieszka Re: Urodziny 07.12.02, 08:33
      foxy21 napisała:

      > Ja mam przyjemnosc obchodzic urodziny razem z Frankiem Zappa (21 grudnia).
      > Zawsze wtedy wlaczam jakis jego kawalek.
      > Ciekawa jestem czy tez obchodzicie urodziny z jakim znanym, najlepiej dobrym
      > muzykiem?

      -------------
      Witam

      ja mam w tym samym dniu co John Bon Jovi - 2 marca

      A tak przy okazji z niemuzycznych jubilatów wiem że tego dnia przyszli też na
      świat Ludwik Waryński i nasz wielki Kazimierz Górski smile

      Pozdrawiam
    • Gość: SOLAR Re: Urodziny IP: *.tk.poznan.pl / 192.168.1.* 07.12.02, 10:49
      jA 16 GRUDZIEŃ
    • Gość: ola Re: Urodziny IP: *.kopnet.gliwice.pl / 10.1.0.* 08.12.02, 12:26
      Ja mam 18 stycznia... To tak jak Kevin Costner, ale kto poza tym???
      • Gość: ksenia Re: Urodziny IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 08.12.02, 21:24
        Gość portalu: ola napisał(a):

        > Ja mam 18 stycznia... To tak jak Kevin Costner, ale kto poza tym???

        ktoś zdecydowanie bardziej związany z muzyką - JONATHAN DAVIS!
        smile))
    • homohedonistus Re: Urodziny 08.12.02, 12:47
      Jesus Christ Superstar
      • martolka Re: Urodziny 08.12.02, 13:10
        homohedonistus napisał:

        > Jesus Christ Superstar

        24 grudzień?? smile)
    • mallina Re: Urodziny 08.12.02, 16:26
      a ja wtedy co Boy George..
      • cze67 Re: Urodziny 08.12.02, 16:32
        mallina napisa?a:

        > a ja wtedy co Boy George..

        W jakiejs gazecie muzycznej czytalem, ze Boy George na prawo i lewo chwali sie,
        iz urodzil sie tego samego dnia, co cyt. "ta slawna mallina". Nie wiem co o tym
        sadzic.
        • mallina Re: Urodziny 08.12.02, 16:34
          oo!!!!
          ja tez niewiem..ale to predzej ja sie urodzilam wtedy co on, bo on byl
          pierwszysmile))
          • teddy4 Re: Urodziny 08.12.02, 18:32
            7 czerwca. Urodził się Prince. Ja też.
            • vulture Re: Urodziny 08.12.02, 19:45
              Hmmm ja się urodziłem tego dnia co Bruce Willis... mało ciekawy muzycznie...
              • martolka Re: Urodziny 08.12.02, 21:51
                vulture napisał:

                > Hmmm ja się urodziłem tego dnia co Bruce Willis... mało ciekawy muzycznie...

                Ja mam lepszego (imo) aktora, bo Jeremy Irons urodził się tego dnia co i ja, a
                muzycznie bodajże Mama Cass Elliot (z Mamas and Papas) i Brian Epstein, manager
                Beatlesów też.
                • Gość: Tomek Re: Urodziny IP: 213.76.149.* 09.12.02, 09:22
                  A moim urodzinowym "patronem" jest nasz drogi prezydent Kwass ;-(

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka