Gość: szaman
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
25.05.06, 12:27
Czy tylko ja uważam, że Justyna Steczkowska zmarnowała swój wielki talent?
Czy nie ma w Polsce dziewczyny, która chciałaby robić coś w guście jej
pierwszych dwóch płyt? Być polską Mylene Farmer? Piszcie, bo komponuję takie
piosenki i nie mogę znaleźć kogoś, kto je może zaśpiewać!