Dodaj do ulubionych

Nowa Steczkowska

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.06, 12:27
Czy tylko ja uważam, że Justyna Steczkowska zmarnowała swój wielki talent?
Czy nie ma w Polsce dziewczyny, która chciałaby robić coś w guście jej
pierwszych dwóch płyt? Być polską Mylene Farmer? Piszcie, bo komponuję takie
piosenki i nie mogę znaleźć kogoś, kto je może zaśpiewać!
Obserwuj wątek
    • Gość: Maj Re: Nowa Steczkowska IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 25.05.06, 12:38
      Masz rację. Jeśli piszesz takie piosenki,a są dobre (smile), to uderzaj
      bezpośrednio do artystek, którym mogą leżeć piosenki w tym guście, choć może
      nawet siedzą głównie w trochę innych klimatach. Jako obserwator rynku
      muzycznego od bardzo wielu lat uważam, że artyści cierpią na brak ciekawych
      propozycji, wykonując często repertuar bezpłciowy i słaby albo sami biorą się
      do pisania muzyki i tekstów z jeszcze gorszym skutkiem. Giną w ten sposób
      ciekawe albo chociaż przyzwoite "głosy".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka