krzysztom 20.06.06, 21:59 Kto z Was slucha kapel takich jak Aerosmith,The Cult,Budgie,brakuje mi tej muzy w radiu.Teraz czasami tylko trojka przypomni te hard rockowe kawalki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mucha_na_dziko1 Re: Aerosmith i inni 20.06.06, 23:36 Dzieki bogu jest u nas amerykanska stacja FM, wieczorami i w nocy leci troche starego dobrego Hard Rocka, a w czwartki to juz na 100 %. Odpowiedz Link Zgłoś
amk64 Ja słucham... 21.06.06, 00:49 .... i często w swoich programach puszczam. Z wyjątkiem tych, w których puszczam Iron Maiden, Deep Purple, Uriah Heep, Styx i Kansas Odpowiedz Link Zgłoś