Dodaj do ulubionych

Aerosmith i inni

20.06.06, 21:59
Kto z Was slucha kapel takich jak Aerosmith,The Cult,Budgie,brakuje mi tej
muzy w radiu.Teraz czasami tylko trojka przypomni te hard rockowe kawalki.
Obserwuj wątek
    • mucha_na_dziko1 Re: Aerosmith i inni 20.06.06, 23:36
      Dzieki bogu jest u nas amerykanska stacja FM, wieczorami i w nocy leci troche
      starego dobrego Hard Rocka, a w czwartki to juz na 100 %.
    • amk64 Ja słucham... 21.06.06, 00:49
      .... i często w swoich programach puszczam. Z wyjątkiem tych, w których puszczam Iron Maiden, Deep Purple, Uriah Heep, Styx i Kansas

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka