Gość: peja IP: *.dip.t-dialin.net 17.02.03, 02:42 wczoraj bylem na koncercie paradise lost (berlin) to bylo naprawde cos wspanialego Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj