radcawegrowicz 15.09.06, 23:14 smoke on the water - bez komentarza... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kossace Re: a ja słucham deep purple 15.09.06, 23:38 panie wegrowicz, radco drogi, wyluzuj waść Odpowiedz Link Zgłoś
bernard333 Re: a ja słucham deep purple 16.09.06, 09:28 Degrengolada. Powrót do kamienia łupanego. Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: a ja słucham deep purple 17.09.06, 08:33 degrengolada.powrot do kamienia lupanego...zgadzam sie...trafiles pan w sedno tarczy,Panie jazzbaky...siemka Odpowiedz Link Zgłoś
miles9 Re: a ja słucham deep purple 16.09.06, 09:50 Cieszę się Twoim szczęściem. Pozdrawiam! Sam to przerabiałem jakieś 30 lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
baba_w_oknie Re: a ja słucham deep purple 16.09.06, 11:13 Właśnie nabył internet i szybko starał sie z niego zrobić użytek. Odpowiedz Link Zgłoś
pjetrek29 Re: a ja słucham deep purple 16.09.06, 12:20 ja też czasem słucham purpli. i led zeppelin. i sex pistols. i nirvany. i cool kids of death. czemu nie, można posłuchać "smoke on the water". ale chyba nie trzeba robić z tego takiego dymu Odpowiedz Link Zgłoś
lan.kwai.fong Re: a ja... widzę, że z orientacją nie tak u radcy 16.09.06, 13:42 Słuchaj czego chcesz, ale deep purple tak się ma do jazzu, jak Krawczyk do Lutosławskiego... Na pewno jest forum muzyki gitarowej 4/4 i tam chętnie się z tobą podzielą wspólnymi zainteresowaniami w tym nurcie... LKF Odpowiedz Link Zgłoś
libl Re: a ja... widzę, że z orientacją nie tak u radc 16.09.06, 15:11 lan.kwai.fong napisał: > Słuchaj czego chcesz, ale deep purple tak się ma do jazzu, jak Krawczyk do > Lutosławskiego... Czyżby? Niech sobie radca słucha, a jak chce, niech sobie pisze... Nie takie rzeczy pisujemy na tym forum (ku uciesze jednych i przerażeniu innych). Odpowiedz Link Zgłoś
baba_w_oknie Re: a ja... widzę, że z orientacją nie tak u radc 16.09.06, 16:05 "Lazy" w Japonii swinguja jak diabli! To czysty jazz! ..no troche przybrudzony rockiem.. Odpowiedz Link Zgłoś
bernard333 Jazz on the sadzawka. 17.09.06, 10:22 Taa, i jaka jazzowa harmonia!!! Gitarnik biega po pentatonice, jak pies za ogonem. Wiesz, Ci rockowcy, kupa głupiego gnoju, w sam raz dla budzących się hormonów, 13-15 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: Jazz on the sadzawka. 17.09.06, 10:39 purpli mozna posluchac na plycie zespolu "IT's A BEAUTIFUL DAY"...ten malo znany zespol dzialal na przelomie lat 60-tych i 70-tych w San FRancisco...na ich pierwszej plycie,ktora wyszla w 68 lub 69 roku jest kawalek ,ktory kazdy kto kiedys slyszal deep purple zidentyfikuje jako "child in time"...utwor nosi nieco inny tytul,ale w sumie to jest to samo...dziarscy,purpurowi chlopcy zerzneli bez wiekszych skrupolow ten kawalek na swoja plyte in rock,w dodatku podpisujac go jako wlasny... Odpowiedz Link Zgłoś
new_adar Re: Jazz on the sadzawka. 17.09.06, 10:42 Ja też tego słucham i się tego nie wstydzę, innych tego rodzaju kapel też, równie dobrze mogę słuchać J.S. Bacha i też się tego nie wstydzę. Deep Purple słucham,bo się na tym wychowałem, bo to lata mojej młodości. Nie każdy już w kołysce zaczynał od Davisa... Odpowiedz Link Zgłoś
pharoah Re: Jazz on the sadzawka. 17.09.06, 11:05 new_adar napisał: > Ja też tego słucham i się tego nie wstydzę, innych tego rodzaju kapel też, > równie dobrze mogę słuchać J.S. Bacha i też się tego nie wstydzę. Deep Purple > słucham,bo się na tym wychowałem, bo to lata mojej młodości. Nie każdy już w > kołysce zaczynał od Davisa... no i bardzo dobrze-nie ma sie czego wstydzic...smoke on the water-umialem to kiedys na gitarze zagrac...w latach mojej mlodosci... Odpowiedz Link Zgłoś
bernard333 Re: Jazz on the sadzawka. 18.09.06, 09:07 Ale słuchając "Parpli" żyjesz w kołysce. Trza z niej wyjść, nie? No, i fajnie, że Bacha się nie wstydzisz. Jaka odwaga!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lan.kwai.fong Re: Jazz i J.S.Bach 17.09.06, 20:42 Trudno wstydzić się największego twórcy muzyki pre-jazzowej! To w końcu Bach rozpoznał przedpole harmoniczne i dzięki jego wszechstronnie uzdolnionemu uchu mam y dziś jazz i jego penetralia... pamiętacie co mówił Coltrane o Bachu? LKF Odpowiedz Link Zgłoś
swantevit Re: Jazz i J.S.Bach 17.09.06, 23:30 kiedys w telewizji sluchalem purpli ktorzy twierdzili ze sa tak prosci jak bach czy bethoven.. Odpowiedz Link Zgłoś