Dodaj do ulubionych

dostałam z pewnej agencji...

11.03.03, 14:47
...ofertę ze spisem wykonawców, których występy można zamówić na różnego
rodzaju imprezy. Chyba nie zdradzę jakiejś strasznej tajemnicy jeżeli to tu
opublikuję (nie widziałam żadnej klauzuli sekretności).
I tak, najdrożej się ceni (w pln) Budka Suflera – są na samej górze tabelki i
nawet nie podali ceny tylko 'do negocjacji', Bajm: 50.000 – 60.000, Rodowicz,
Kayah, Maanam i Ich Troje, wszyscy 35.000 – 45.000, Perfekt też do
uzgodnienia, ale jakoś umieszczony na niższej pozycji. Później mamy różności,
np. Kukulska za 27.000, Stankiewicz za 17.000, Paschalska za 10.000, i tak
dalej, a wśród najtańszych Bogusław Mec za 3.500.

To może zamówimy sobie kogoś na następny zlot?

wink)))))))))
Obserwuj wątek
    • pizmak31 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 14:51
      och, to smakowite, niech tylko Vulture wroci do domu to na pewno wyliczy koszty
      swojego przyjecia urodzinowego. Juz widze ten spis... Szkoda, ze nie wiadomo za
      ile wystapilaby Gayga z grupa Prorock albo zespol Happy End.... A swoja droga,
      za chalture najwieksze pieniadze biora podobno Mann z Materna, ale to nie jest
      temat na forum Muzyka.
      • martolka Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:16
        Gaygi ani Happy Endu nie ma w spisie, niestety smile
    • gregkor Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 14:51
      Ciekawe ile biorą Niemyte Jeże.....?



      pozdr
    • aric Może oferta alternatywna 11.03.03, 14:52
      To ja zaproponuje swoje usługi. Niżej się cenimy ale za to dajemy czadu.smile)))
      Hehehe, zagramy za 500 plus koszta dojazdu.smile)))
      • gregkor Re: Może oferta alternatywna 11.03.03, 14:56
        aric napisał:

        > To ja zaproponuje swoje usługi. Niżej się cenimy ale za to dajemy czadu.smile)))
        > Hehehe, zagramy za 500 plus koszta dojazdu.smile)))


        A co zagracie.........mam nadzieję, że spełniacie prośby klientów........i
        zagracie np. Biełyje Rozy czy Szery Szery Lejdy.....


        pozdr
      • Gość: anty-aric Re: Może oferta alternatywna IP: 62.233.211.* 11.03.03, 14:58
        w Cafe Lura juz was nie chca?
        zenada lodzka.
        • aric Czyżby głos rozsadku?? 11.03.03, 15:01
          Cafe Lura juz dawno nie istnieje.
          A słowo żenada jest całkiem sympatyczne.
          Dla mnie łodzka żenada to np CKOD.
          • Gość: anty-aric niemyte-jeze - zenada IP: 62.233.211.* 11.03.03, 15:06
            przyjdz 20.03 pod Dekompresje i zabierz wszystkich swoich kumpli he he.
            • aric hmmmm... 11.03.03, 15:13
              20.03.2003 czwartek godz.20:00

              FESTIWAL KONIEC ZIMY

              zagrają:
              Cool Kids Of Death
              Super Girl & Romantic Boys
              Andy

              Miło że zapraszasz, ale nie skorzystam. Pamietam jak byłem na otwarciu lokalu,
              całkiem niezła knajpa.
              A możesz mi powiedzieć co za doborowe towarzystwo zagra z twoimi ulubieńcami,
              czy sami nie dadzą rady pociagnąć wieczoru??
              • pizmak31 Re: hmmmm... 11.03.03, 15:20
                Kurcze, zaczyna sie awantura, a taki fajny watek Martolka wymyslila...Oj,
                chlopaki, chlopaki, idzcie gdzies na solowke, zamiast sie klocic publicznie....
                • aric Re: hmmmm... 11.03.03, 15:26
                  Oj Pizmaczku, do kłótni to nam strasznie daleko, taka wymiana zdań na temat
                  róznicy w gustach co do łódzkiej sceny muzycznej.smile))
                  Juz nie bede obiecuje, chyba że głos rozsadku mnie znów podpusci.smile)
                • martolka Re: hmmmm... 11.03.03, 15:26
                  piżmaku, dzięki za interwencję smile, chociaż powiem Ci, że jakoś mi nie
                  przeszkadzają
    • martolka Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:24
      Nie zauważyłam, że w dalszej części, ale już bez cen, jest jeszcze lista
      propozycji tzw. 'innych', a tu np. Villas i Vondrackova obok Turnaua i Kazika,
      dalej idzie hip hop (tylko Kaliber 44, niestety) i disco polo (Wuj Zdziś
      bezkonkurencyjny).
      Jest w czym wybierać, jednym słowem.


      • gregkor Re: Do martolki 11.03.03, 15:26
        martolka napisała:

        > Nie zauważyłam, że w dalszej części, ale już bez cen, jest jeszcze lista
        > propozycji tzw. 'innych', a tu np. Villas i Vondrackova obok Turnaua i
        Kazika,
        > dalej idzie hip hop (tylko Kaliber 44, niestety) i disco polo (Wuj Zdziś
        > bezkonkurencyjny).
        > Jest w czym wybierać, jednym słowem.
        >
        >

        Martolka a Garbarek ile bierze...?



        pozdr
        • martolka Re: Do martolki 11.03.03, 15:33
          To 'gwiazda zachodnia', a więc, cytat: "zainteresowanym przesyłamy kompleksową
          ofertę". Zamówić ci?
      • Gość: mallina Re: dostałam z pewnej agencji... IP: *.dip.t-dialin.net 11.03.03, 15:27
        Kazik???
        no nie..jednak sadzilam ze ten nie jest do kupienia..
        • martolka Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:36
          Jakoś przeżyć trzeba...
          Jest i T.Love, a Staszczyk też się odgrażał. Chociaż może on tylko odnośnie
          reklamowania.
          • pizmak31 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:38
            Martolka, to mi zamow Lennego Kravitza, zeby wyszedl z urodzinowego tortu i
            zaspiewal Happy Birthday. Mniam.... mniam......
            • mallina Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:41
              wlasnie..oprocz Vondrackowej sa jakies zagraniczne chetne do wystepu gwiazdy?
        • otto_1 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 18:32
          A co to ma wspólnego z kupowaniem i sprzedawaniem ? Kazik jest muzykiem, żyje z
          tego, że m. in. gra koncerty. I ktoś mu te koncerty musi załatwiać. To chyba
          normalne, że robi to profesjonalna agencja.
    • miecio4 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 15:47
      Uprzejmie donosze że taka oferta jaką otrzymałas drogą mailową jest niezgodna
      z obowiązującą od poniedziałku ustawą o świadczeniu usług droga elektroniczną.
      Spokojnie można poinformować o tym prokuraturę chociaz kary są niewielkie bo
      do 5 tys złotych.
      Mam kolesia który już trzy zawiadomienia wysłał do prokuratora od wczoraj.
      • martolka Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 16:10
        heheh, to nie było drogą elektroniczną
        zresztą w pracy to akurat nie mam nic przeciwko takim ofertom smile
        • miecio4 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 16:14
          martolka napisała:

          >> zresztą w pracy to akurat nie mam nic przeciwko takim ofertom


          Własnie o to chodzi ze na darmowe konta (np onet czy gazeta) dalej moze
          przychodzić bezkarnie taki chłam.
          Tylko konta komercyjne (takie jak wiekszośc z nas ma w pracy) podlegaja
          ustawie.
    • loveletter Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 16:46
      To się nazywa wiadomość!!smile). To ja poproszę kilogram Budki Suflera na moje najbliższe urodziny wink.
      A tak serio - nie chciałoby Ci się Martolka wpisać pozostałych których masz na liście? Strasznie jestem ciekawy co tam jest.

      Bo pewnie co to za agencja to nie możesz powiedzieć? smile)

      Lov.
    • ilhan Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 16:55
      A po ile jest Peja?
    • vulture Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 18:10
      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
      AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!




      po ile chodzi Koterbska?
    • pizmak31 Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 18:12
      Oj, Vulti, Vulti, rozczarowales mnie... Liczylam na COS bardziej
      spektakularnego....
      • vulture Re: dostałam z pewnej agencji... 11.03.03, 18:36
        A co, miałem spytać po ile chodzą zwroty Majtki Jeżowskiej?
    • martolka Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 19:18
      Budka Suflera - do negocjacji
      Biesiada Zbigniewa Górnego – w zależności od składu
      Bajm – 50.000 – 60.000
      Ich Troje – ok. 45.000
      M. Rodowicz – 35.000 – 40.000
      Kayah – 35.000 + transport
      Maanam – 38.000 – 45.000
      Perfekt – do uzgodnienia
      De Mono – 28.000 – 32.000
      Urszula/ Lady Pank – 28.000
      Rynkowski – do uzgodnienia
      Myslovitz/ N. Kukulska/ T.Love – 27.000
      Piersi – 26.000
      A. M. Jopek / Szwagier Kolaska - 25.000
      K. Kowalska / Stachurski – 21.000
      Big Cyc – 20.000
      J. Steczkowska/ Varius Manx/ Elektryczne Gitary/ Piasek/ Skaldowie – 19.000
      E. Bem – 19.000 – 25.000
      E. Geppert – 18.000
      A. Lipnicka/ Dżem/ K. Stankiewicz/ Form.Nież.Sch./ Czarno Czarni/ Łzy – 17.000
      Czerwone Gitary – 16.000
      M. Ostrowska / K. Skrzynecka / Trubadurzy – 14.000
      Lombard – 13.500
      R. Jusis/ M. Szcześniak/ K. Groniec/ T. Wojnowicz/ K. Krawczyk/ Vox/ Pod Budą –
      12.000
      Barbadusz Orhestra – 12.000 – 18.000
      KASA/ Oddział Zamknięty – 11.000
      M. Bajor/ Norbi/ K. Paschalska/ R. Przemyk/ Trebunie Tutki/ H. Banaszak/ R.
      Schubert/ Affabre Concinui – 10.000
      Shazza/ W. Gąsowski/ Voo Voo/ Dwa Plus Jeden – 9.500
      I. Trojanowska/ Raz Dwa Trzy/ Golden Life – 8.500
      A. Janos – do negocjacji
      Gang Marcela/ Mafia – 8.000
      A. Gadowski i IRA/ Z. Wodecki/ Seventeen – 7.500
      Yaro/ Krywań – 7.000
      Ha-Dwa-O!/ LO27/ Dari Adrenalina (De Su)/ Z. Sośnicka/ K. Giżowska/ D. Rinn/ A.
      Majewska + W. Korcz – 6.000
      H. Frąckowiak/ Grupa Furmana/ Wojciech Korda – 5.000
      B. Mec/ Different Wat/ Abba Po Polsku – 3.500

      Inni: G. Turnau, A. Awdiejew, H. Vondrackova, V. Villas, S. Wiśniewska, Kazik,
      Piersi, Leszcze, Kaliber 44.
      Nie chce mi się wypisywać zespołów Disco Polo, zresztą tu już nie ma cen. Co do
      zagranicznych, to tak jak gdzieś wyżej napisałam – wysyłają kompleksową ofertę
      i się zamawia.

      Zaznaczam, że nie mam nic do uczciwego zarabiania pieniędzy, żadna praca nie
      hańbi wink))))
      Ja tylko szukam wykonawcy do występu na zlocie. smile)))
      • Gość: nikka007 Re: Cała lista dla zainteresowanych IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 11.03.03, 19:28
        Hmm... Jakbym wzięła kredyt,to może by starczyło na Giżowską dla Vulture'a.
        • ilhan Re: Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 19:38
          Giżowska z Mecem na supporcie, myślę że 9.500 to rozsądna cena za
          tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyle tarzania wink)))))))
          • vulture Re: Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 19:52
            Zrzućmy się na Villas - Nikka będzie mogła pójść z płytą po autograf.
            • n_eska71 Re: Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 20:30
              Vulture, mam gest !
              Zamówię Ci Sośnicką, Giżowską, Majewską i Frąckowiak. Ostatecznie urodziny
              ważna rzecz. Nie wiem tylko czy panie będą chciały zaśpiewać z H. Frąckowiak,
              bo jest tańsza o cały tysiąc i to już inna liga, jak sądzę.
              Ale postaram się je jakoś namówić.
              To na kiedy to zlecenie ? smile))
              • vulture o na pewno 11.03.03, 21:07
                Odwołuję w tym roku swoje urodziny.
                • n_eska71 Re: o na pewno 11.03.03, 21:11
                  No już dobrze, dobrze... Poczułeś się urażony, bo zapomniałam o H.Banaszak ?
                  To moje przeoczenie a nie złośliwość. Zaraz to naprawię.
            • astir Re: Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 22:35
              vulture napisał:

              > Zrzućmy się na Villas - Nikka będzie mogła pójść z płytą po autograf.

              Jeśli wam tak bardzo hm...zależy na autografie Violetki, to mogę się przemóc i
              podjechać do jej płota i...ale wolałabym niesmile
              • Gość: mallina Re: Cała lista dla zainteresowanych IP: *.dip.t-dialin.net 11.03.03, 22:40
                mieszkasz w Lewinie Klodzkim?
                albo juz nie jestem na biezaco..
                wink
                • astir Re: Cała lista dla zainteresowanych 11.03.03, 22:46
                  kilkanaście kilometrów od Lewina - ale prawie codziennie przejeżdżam obok jej
                  domusmile
      • Gość: Tomek Re: Cała lista dla zainteresowanych IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.03.03, 22:29
        martolka napisała:

        > De Mono – 28.000 – 32.000
        > Piasek – 19.0
        > Raz Dwa Trzy – 8.500

        Dziwne te stawki. Raz Dwa Trzy, aktualnie zespół ze ścisłej czołówki polskiej
        muzyki ceni się na 8500, beztalencie zwane Piaskiem aż 19000, a De Mono, które
        już dawno zeszło z piedestału aż na 28-32 k.
    • n_eska71 Pilne - w sprawie Cze ! 11.03.03, 23:54
      Może ktoś ma pomysł, co zamówić dla Cze ?
      Według moich obliczeń za ok. 10 minut zacznie obchody swoich kolejnych
      urodzin!!! Miło by było, gdyby rano przyszedł do pracy, a tam od drzwi witają
      go Skaldowie, albo Wodecki... bo na Rodowicz to chyba nas nie stać.
      Myślcie szybko, bo czas ucieka.
      • miecio4 Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 00:11
        n_eska71 napisała:

        > Może ktoś ma pomysł, co zamówić dla Cze ?
        > Według moich obliczeń za ok. 10 minut zacznie obchody swoich kolejnych
        > urodzin!!! Miło by było, gdyby rano przyszedł do pracy, a tam od drzwi
        witają
        > go Skaldowie, albo Wodecki... bo na Rodowicz to chyba nas nie stać.
        > Myślcie szybko, bo czas ucieka.


        Znając Cze to pewnie chciałby usłyszeć Myslovitz aby w końcu sie przekonać do
        tego zespołu. Swoją drogą ciekawe które to urodziny obchodzi Cze...
        • vulture Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 05:40
          Jak to - które? Sześćdziesiąte siódme, jak co roku...
          • cze67 Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 10:49
            vulture napisa?:

            > Jak to - które? Szes´c´dziesia˛te siódme, jak co roku...

            Zgadza sie!!!
            Dziekuje wszystkim za zyczenia. W prezencie urodzinowym chcialbym dostac:
            zaciaganie Gawlinskiego, falsecik Rojka, wszystkie oktawy Gorniak i konika na
            biegunach Urszuli.
            • t.o.m.e.k Gwiazdy "do uzgodnienia" 12.03.03, 11:05
              A mnie interesują właśnie ich stawki. Jeśli Rysio R. jest umieszczony pomiedzy
              27 a 28 000, i jednocześnie jest do uzgodnienia, czy to jest przedział, w jakim
              oferuje swoje usługi?
              Albo czy rozmowa z A. Janosz zaczyna się między 8000 a kończy na 8500? Swoją
              drogą strasznie dużo życzą sobie za kę kukiełkę...

              A poważnie - Skaldowie za 19 000. Czy chodzi o występ w pełnym składzie, czy
              trzeba doliczyć jeszcze koszt holowania Andrzeja Zielińskiego zza oceanu?

              No i pytanie zasadnicze - co dostajemy za te pieniądze???
              Martolko - może byś podrążyła trochę sprawę, skoro już Ci przysłali ofertę,
              możnaby trochę poblefować...

              Pozdr.
              • martolka Re: Gwiazdy 'do uzgodnienia' 12.03.03, 11:27
                Nie chce mi się sprawdzać szczegółów - dzisiaj taka pogoda, że tylko spać smile,
                ale proszę bardzo, służę namiarami, jeżeli chcesz, na skrzynkę.
            • gregkor Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 11:06
              Cze wszystkigo dobrego z okazji urodziń......jak najwięcej muzycznych
              uniesień.....prezenty dla Ciebie Piżmak dierży i mam nadzieję, że w końcu je
              przekaże........

              A ja mam dziś imieniny......smile Bo ajk to mówią na Świętego Grzegorza idzie zima
              do morza......i miejmy nadzieje, że to sie w tym roku sprawdzi....

              pozdr
              • cze67 Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 11:23
                gregkor napisa?:

                > Cze wszystkigo dobrego z okazji urodzin´......jak najwie˛cej muzycznych
                > uniesien´.....prezenty dla Ciebie Piz˙mak dierz˙y i mam nadzieje˛, z˙e w
                kon´cu je przekaz˙e........

                Ja tez mam taka nadzieje. Dzieki raz jeszcze dzieki!

                > A ja mam dzis´ imieniny......smile Bo ajk to mówia˛ na S´wie˛tego Grzegorza
                > do morza......i miejmy nadzieje, z˙e to sie w tym roku sprawdzi....

                Wszystkiego dobrego! A mnie, z tej wlasnie okazji, dali na drugie Grzegorz.
                • martolka życzenia :-)))))) 12.03.03, 11:35
                  obu panom z obu okazji, a Cze to nawet z podwójnej okacji, życzę wielu nowych
                  wspaniałych odkryć i fascynacji muzycznych, wszystkiego naj i sto lat!
              • jasiek666 Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 11:26
                gregkor napisał:

                > A ja mam dziś imieniny......smile

                a to najlepszego smile)

                > Bo ajk to mówią na Świętego Grzegorza idzie zima
                > do morza......i miejmy nadzieje, że to sie w tym roku sprawdzi....

                no tak, ciekawe tylko co na to ci, którzy nad morzem mieszkają...

                pozdr.
                • cze67 Re: Pilne - w sprawie Cze ! 12.03.03, 11:46
                  jasiek666 napisa?:

                  > no tak, ciekawe tylko co na to ci, którzy nad morzem mieszkaja˛...

                  Poki co, nie zauwazylem...
              • n_eska71 W pewnej sprawie... :) 12.03.03, 12:39
                gregkor napisał:

                > A ja mam dziś imieniny...

                Gregkorze ! Samych wiosennych chwil ! smile))
      • n_eska71 Cze ! 12.03.03, 12:34
        Radości... radości... radości... !!! smile)))))
    • munky ABBA po polsku????? 12.03.03, 12:46
      rozumiem że chodzi o oryginalny skład który śpiewa wyuczone po polsku piosenki,
      tak???
      inaczej by to chyba nie miało sensu, wydaje mi sie.....
      • t.o.m.e.k Re: ABBA po polsku????? 12.03.03, 13:41
        > rozumiem że chodzi o oryginalny skład który śpiewa wyuczone po polsku
        piosenki,

        Oj munky - nie rozumiesz takich prostych rzeczy...
        Chodzi o wyuczony skład, który śpiewa po polsku oryginalne piosenki...
        A może raczej polski skład, który oryginalnie śpiewa wyuczone piosenki...
        Albo jakoś tak...
        • vulture Do Cze i Gregkora 12.03.03, 15:06
          Nnnn... ep... nnn... ep... Nnnna... ep... nnnnajllepszssszzegggo!!!...ep...
          • miecio4 Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 15:11
            vulture napisał:

            > Nnnn... ep... nnn... ep... Nnnna... ep... nnnnajllepszssszzegggo!!!...ep...


            Zauwazyłem vulture że Ty lubisz udawać pijanego.
            Chyba nie mozesz sie doczekac kiedy w końcu zaczniesz...




            • foxy21 Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 15:22
              Panowie to najlepszego!
              Duzo slonca i slodyczy foxy Wam zyczysmile)
              • gregkor Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 15:27
                Dzięki wszystkim za życzonka......


                pozdr
                • ilhan Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 16:16
                  Cze i Gregkorze, drodzy koledzy!
                  Wszystkiego najlepszego życzy Wam
                  Ilhan M.
            • vulture Czepialscy power 12.03.03, 15:30
              miecio4 napisał:

              > Zauwazyłem vulture że Ty lubisz udawać pijanego.

              Skoro nie mam zwyczaju upijania się, to przynajmniej to mi zostało.

              > Chyba nie mozesz sie doczekac kiedy w końcu zaczniesz...

              Co zacznę? Czy mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź?
            • ilhan Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 16:15
              miecio4 napisał:

              > Zauwazyłem vulture że Ty lubisz udawać pijanego.
              > Chyba nie mozesz sie doczekac kiedy w końcu zaczniesz...

              Mieciu, przyjedź tylko na nasz nejberhud to zobaczysz jak piją prawdziwi
              ziomale.
              • vulture Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 16:45
                ilhan napisał:

                > miecio4 napisał:
                >
                > > Zauwazyłem vulture że Ty lubisz udawać pijanego.
                > > Chyba nie mozesz sie doczekac kiedy w końcu zaczniesz...
                >
                > Mieciu, przyjedź tylko na nasz nejberhud to zobaczysz jak piją prawdziwi
                > ziomale.
                >

                Ziomal jak zwykle mądrze gada - jak to fajnie mieć za ziomala takiego mądrego
                człowieka... nalejcie mu jeszcze.
                • pizmak31 Re: Do Cze i Gregkora 12.03.03, 16:47
                  A ja? A o mnie zapomnieliscie? Mnie tez nalejcie!!!!!!!!!!! Piwa ze sokiem!
                  • vulture do barmana 12.03.03, 16:51
                    Barman, słomkę dla Pani.
                    • gregkor Re: do barmana 13.03.03, 08:14
                      vulture napisał:

                      > Barman, słomkę dla Pani.


                      A co tu mi za pijaństwo na czacie odchodzi.......widzę, że jazzgot już wam nie
                      wystarcza....co za czasy....?

                      pozdr

                      Piżmak co Ty widzisz w tym soku...smile
                      • pizmak31 Re: do barmana 13.03.03, 12:01
                        Uwielbiam sok, bo jest po prostu slodki...
              • cze67 Re: Do Cze i Gregkora 13.03.03, 15:13
                Wszystkim zyczacym za zyczenia bardzo dziekuje!!! Kocham Was!!! Jestescie
                wspaniali!!!
                • vulture Re: Do Cze 14.03.03, 06:04
                  cze67 napisał:

                  > Wszystkim zyczacym za zyczenia bardzo dziekuje!!! Kocham Was!!! Jestescie
                  > wspaniali!!!

                  Cze, to się mówi: "Jesteście zajebiści, kocham Was!!!"... wiesz, trzeba być na
                  czasie...
                  • n_eska71 nie tędy droga... 14.03.03, 18:08
                    Przestań go zachęcać. Jeszcze się rozochoci i z zapałem, możliwie boleśnie,
                    wkłuje sobie w twarz kilogram srebrnej biżuterii !!!
                    • huney Re: nie tędy droga... 14.03.03, 23:08
                      Jak na początek, to podążanie za modą byłoby zbyt bolesne. Proponuję najpierw
                      podłożyć sie pod igłę jakiemus tatuażyście, wiecie- pomału, pomalutku. Nie od
                      razu Kraków...
                      • vulture e tam - z grubej rury trza 15.03.03, 12:37
                        A włosy na czerwono...
                        • n_eska71 Re: e tam - z grubej rury trza 15.03.03, 15:25
                          Wszystko to betka, ale jak chłop poradzi sobie z tym subtelnym makijażem ?
                          Tyle wyrzeczeń...
                          • huney Re: e tam - z grubej rury trza 16.03.03, 15:10
                            E tam, makijaż. Jak chłop sobie poradzi z nadaniem swemu głosu takiej
                            melodyjnej chrypy?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka