Dodaj do ulubionych

w sobotę w

20.05.07, 17:51
audycji I PR ranni politycy.Słyszałam francuską piosenkę na życzenie posła R.
Czarneckiego o 8-letniej dziewczynce ,która zginęła w czasie
wojny .Przepiękna.Chodzi mi o to czy gdzieś można posłuchać jej.Tytuł
francuski ale nie pamiętam.
Obserwuj wątek
    • blotto Re: w sobotę w 20.05.07, 18:47
      forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=38492

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka