anna451
20.05.07, 17:51
audycji I PR ranni politycy.Słyszałam francuską piosenkę na życzenie posła R.
Czarneckiego o 8-letniej dziewczynce ,która zginęła w czasie
wojny .Przepiękna.Chodzi mi o to czy gdzieś można posłuchać jej.Tytuł
francuski ale nie pamiętam.