Kurczę,jakiś idiota napisał recenzję płyty Osbourne'a i parę osób napisało mu
kulturalnie co o tym sądzi-w tym ja.Rozpisałam się na całą stronę,wytykając
autorowi wszystkie błędy,teraz zaglądam,nie ma komentarzy!Wypieprzyli
komentarze,bo były same uswiadamiające autorowi,jakie głupoty napisał o
Ozzym.Wstydzą się kilku słow krytyki...No ale coż,facet który to pisał napisze
pewniejeszcze duzo recenzji które nie będą wiarygodne...Moze w koncu go
wyrzucą