Dodaj do ulubionych

recenzja płyty Ozzy'ego!

IP: *.pl 10.12.01, 20:01
Kurczę,jakiś idiota napisał recenzję płyty Osbourne'a i parę osób napisało mu
kulturalnie co o tym sądzi-w tym ja.Rozpisałam się na całą stronę,wytykając
autorowi wszystkie błędy,teraz zaglądam,nie ma komentarzy!Wypieprzyli
komentarze,bo były same uswiadamiające autorowi,jakie głupoty napisał o
Ozzym.Wstydzą się kilku słow krytyki...No ale coż,facet który to pisał napisze
pewniejeszcze duzo recenzji które nie będą wiarygodne...Moze w koncu go
wyrzucąsmile
Obserwuj wątek
    • Gość: jasiek Re: recenzja płyty Ozzy'ego! IP: *.mofnet.gov.pl 12.12.01, 11:41
      Gość portalu: Grazia napisał(a):

      > Kurczę,jakiś idiota napisał recenzję płyty Osbourne'a

      Dokładnie. Nie wiem nawet kim jest ten mędrzec, bo nie raczył sie pod swoim
      dziełem podpisać imieniem i nazwiskiem. Z samej recenzji wynika, ze facet po
      prostu nie ma zbyt wielkiego pojęcia o Ozzym Osbournie, a swoją edeukację
      muzyczną zaczął chyba od limp bizkit (nad którą to grupą zachwytów w wyborczej
      nigdy nie brakowało). "Recenzja" to wielki pokaz nieuctwa, niewiedzy i ignorancji
      jej autora. Wmawianie milionom fanów ozza na całym świecie, że oczekiwana przez
      nich od wielu lat płyta to tylko "przypominanie sie na krótko" świadczy w dodatku
      o daleko posunietej arogancji. Żenujące wstawki o gołebiach i nietoperzach,
      którym to ozzy notorycznie odgryza głowy na koncertach nie zasługują w ogóle ne
      komentarz, a odniesienia do marilyn manson i okładki płyty to juz w ogóle jakies
      nieporozumienie.



      > No ale coż,facet który to pisał napisze
      > pewniejeszcze duzo recenzji które nie będą wiarygodne.

      Niestety. Ignorancja w dzieninie muzyki nieco cięższej niż Brathanki jest wśród
      tzw. dziennikarzy muzycznych powszechna.

      >..Moze w koncu go
      > wyrzucąsmile

      Oby.

    • Gość: Grazia Re: recenzja płyty Ozzy'ego! IP: *.pl 17.12.01, 15:12
      Cieszę się,że nie tylko ja byłam tym oburzona i wkurzona.Dzięki za wsparciesmile)
      • Gość: route666 Re: Robert Leszczyński IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 17.12.01, 20:52
        leszczyński to dyletant. rżnie profesjonalistę i znawcę alternatywy, a w jego
        recenzjach aż roi sie od merytorycznych byków. ma nosa do wywęszania co
        aktualnie jest na topie wśród tzw. 'artystycznej śmietanki'.
        typowy 'undergroundowy' konformista.
        ostatnio piewca hasła 'rock is dead'.
        co za żenada!
        • Gość: jasiek Re: Robert Leszczyński IP: *.mofnet.gov.pl 18.12.01, 08:44
          Gość portalu: route666 napisał(a):

          > leszczyński to dyletant. rżnie profesjonalistę i znawcę alternatywy, a w jego
          > recenzjach aż roi sie od merytorycznych byków. ma nosa do wywęszania co
          > aktualnie jest na topie wśród tzw. 'artystycznej śmietanki'.
          > typowy 'undergroundowy' konformista.
          > ostatnio piewca hasła 'rock is dead'.
          > co za żenada!

          hm... jesteś pewny że to leszczynski napisał tą "recenzję" ????
          nie przepadam za nim, bo do profesjonalizmu to rzeczywiście mu daleko, ale o tak
          wielką ignorancję to (do tej pory) go nie podejrzewałem....

          pzdr.
          • Gość: route666 Re: Robert Leszczyński IP: *.de.ihost.com 18.12.01, 13:58

            pewnA nie jestem, ale wyborcza ma tylko 3 recenzentow - leszczynski, iwicki
            (jazz/muza filmowa) i kaminski (raczej muza klubowa) wiec pewnie ten pierwszy smile))

            > hm... jesteś pewny że to leszczynski napisał tą "recenzję" ????
            > nie przepadam za nim, bo do profesjonalizmu to rzeczywiście mu daleko, ale o ta
            > k
            > wielką ignorancję to (do tej pory) go nie podejrzewałem....
            >
            > pzdr.

            • Gość: jasiek Re: Robert Leszczyński IP: *.mofnet.gov.pl 18.12.01, 15:29
              Gość portalu: route666 napisała:

              >
              > pewnA nie jestem

              upsss.....
              wybacz mi moją pomyłkę,
              ale sama przyznasz, droga route666,
              że Twój nick jest, jakby to powiedzieć...
              mało kobiecy....

              wink))))
              pozdro.
              • Gość: route666 Re: IP: *.waw.ppp.coolnet.pl 18.12.01, 19:53
                Gość portalu: jasiek napisał(a):

                > > upsss.....
                > wybacz mi moją pomyłkę,
                > ale sama przyznasz, droga route666,
                > że Twój nick jest, jakby to powiedzieć...
                > mało kobiecy....
                >
                > wink))))
                > pozdro.

                o ile wiem route jest w angielskim rodzaju żeńskiego.....no i kto powiedział, że
                panowie mają wyłączność na trzy szóstki wink))

                • Gość: jasiek Re: IP: *.mofnet.gov.pl 19.12.01, 12:09
                  Gość portalu: route666 napisał(a):

                  > no i kto powiedział, że
                  > panowie mają wyłączność na trzy szóstki wink))
                  >

                  666 to apokaliptyczna liczba bestii, a szatan z całą pewnością jest rodzaju
                  męskiego.
                  wink)))))

            • redakcja Re: Robert Leszczyński 19.12.01, 14:40
              Tej recenzji nie napisał żaden z wymienionych wyżej autorów.

              Cieszymy się, że użytkownicy portalu zaczęli dyskutować na temat naszych
              recenzji. Forum Muzyka to doskonałe miejsce dla wyrażania swoich opinii na
              temat nowych płyt... smile

              Zapraszamy na strony www.gazeta.pl/muzyka/

              Redakcja
              • Gość: jasiek do redakcji IP: *.mofnet.gov.pl 19.12.01, 15:03
                redakcja napisał(a):

                > Tej recenzji nie napisał żaden z wymienionych wyżej autorów.

                czy osoba na nadal pracuje w "gazecie" ???
                może przydałby się jej urlop ??
                wink))))))))))
                • redakcja Re: do redakcji 19.12.01, 15:22
                  Witam,

                  Dziekuje, wlasnie wrocilem z urlopu!

                  Pozdrawiam

                  TB

                  PS. Po powrocie zastalem stos plyt do zrecenzowania smile
                  • Gość: jasiek Re: do redakcji IP: *.mofnet.gov.pl 19.12.01, 15:58
                    redakcja napisał(a):

                    > Po powrocie zastalem stos plyt do zrecenzowania smile

                    NO COMMENTS !!!!!!
                    :-o


                    • Gość: Grazia Re: do redakcji IP: *.pl 21.12.01, 19:38
                      Do recenzującego płytę Ozziego:
                      Czy nadal uważasz ze Ozzy przypomniał się na krótko?
                      I może przedstawisz się nam? smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka