Gość: tamten
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
08.01.08, 19:16
Moja gitara elektryczna nagle i bez powodu zaczęła wydawać buczące dźwięki.
Nie wiem czy problem jest z nią, piecykiem czy kablem. Zaznaczam że kabel to
tandeta. Dostałem przy zakupie. Jeżeli to pomoże to gitara- epiphone g400 sg,
piec- marschall 15cdr. Proszę o rychłe odpowiedzi i z góry dziękuję.