Dodaj do ulubionych

gitara buczy!!!!!!!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.08, 19:16
Moja gitara elektryczna nagle i bez powodu zaczęła wydawać buczące dźwięki.
Nie wiem czy problem jest z nią, piecykiem czy kablem. Zaznaczam że kabel to
tandeta. Dostałem przy zakupie. Jeżeli to pomoże to gitara- epiphone g400 sg,
piec- marschall 15cdr. Proszę o rychłe odpowiedzi i z góry dziękuję.
Obserwuj wątek
    • Gość: T-800 Re: gitara buczy!!!!!!! IP: *.multimo.gtsenergis.pl 08.01.08, 20:10
      Gość portalu: tamten napisał(a):

      > Nie wiem czy problem jest z nią, piecykiem czy kablem.

      To podepnij ją np. do komputera, wtedy może się dowiesz czegoś
      więcej.
      • stryj.pepin Re: gitara buczy!!!!!!! 08.01.08, 22:18
        I naciśnij ENTER + O + F11 + F2
        będzie dobrze!
    • nierymek Re: gitara buczy!!!!!!! 08.01.08, 22:22
      a gniazdko masz z uziemieniem?
    • spastic Re: gitara buczy!!!!!!! 10.01.08, 03:00
      odlutowała sie masa... w kablu lub w gitarze
      • ravendom Re: gitara buczy!!!!!!! 11.01.08, 23:28
        też tak zakładam... kabel się odlutowal, ewentualnie przerwał w
        którymś miejscu. Normalka smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka