Gość: Mr.Brownstone
IP: *.171.91.230.crowley.pl
15.10.08, 13:23
Chodzi o utwory, które nie spotkały się z zasłużonym uznaniem
krytyków, mimo, że często pochodzą z albumów, które odniosły sukces.
Na początek - Guns n' Roses
1.Coma - najlepszy utwór w całym dorobku GN'R. Niesamowity klimat,
potężny riff, bardzo dobra solówka Slasha i perkusja na dwie stopki,
na sam koniec utworu.
2.Locomotive - kapitalny hardrockowo/metalowo/Hendrixowski klimat
piosenki. Genialne solówki i ciekawe wokalizy Axla.
3.Estranged - najlepsza z epickich ballad GN'R. O wiele lepsza od
przesłodzonego "November Rain".