IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.11.03, 12:17
kompletuje sobie kawalki na nowa skladanke-wprost-na-zimowy-wieczor-z-goraca-
czekolada-w-dloni.

np.: train 'drops of jupiter'
coldplay 'in my place', 'scientist'
incubus 'drive', 'i miss you'
moze travis, moze goo goo dolls...

no wlasnie, i co jeszcze?
jakie kawalki w tych klimatach co powyzsze?
i tu prosze Was o pomoc smile
Obserwuj wątek
    • Gość: Vulture proszę bardzo IP: *.chomiczowka.net.pl 01.11.03, 12:29
      Opeth "Wreath"
      Obituary "Slowly We Rot"
      Sinister "Barbaic Order"
      Vader "Son Of Fire"
      Napalm Death "Point Of No Return"

      Zajebiście rozgrzewa.
      • vulture GBH jeszcze 01.11.03, 12:44
        Grzeje jak Lindt z koniakiem.
    • bardzo-dobra-rada Re: skladanka 01.11.03, 12:52
      chwyc penisa w reke to sie rozgrzejesz i moze kogos jeszcze
      • Gość: lena Re: skladanka IP: *.walbrzych.dialog.net.pl 01.11.03, 14:31
        rada cudna tylko
        1. ja nie mam penisa wink
        2. rady w kwestii muzyki zasiegalamsmile

        ale dziekiwink)
    • Gość: Meg Re: skladanka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.11.03, 14:45
      Na zimową składanke polecam cały album Bush'a "Golden State".
      A przedewszystkim:
      "The People That We Love"
      "Solutions"
      "Reasons"
      "My Engine Is With You".

      Ale wszystkie się nadają.
      Jak coś jeszcze sobie przypomnę co mogłabyś jeszcze sobie nagrać to napisze.

      Pozdrawiam i miłego chodzenia w zimowe dni z odlotową muzyką.
      Meg
    • ilhan Re: skladanka 01.11.03, 14:47
      Chodzi o jakieś nieprzyzwoicie nudne smęcenie? Proszę bardzo...

      Electric Soft Parade "Silent To The Dark"
      Doves "There Goes The Fear"
      Starsailor "Lullaby"
      The Verve "History"
      Sparklehorse "Piano Fire"
      Magnetic Fields "I Don't Believe In The Sun"
      Oasis "Stop Crying Your Heart Out" smile
      • Gość: Vulture jesień z rzępolnią, ja pierdzielę IP: *.chomiczowka.net.pl 01.11.03, 14:52
        Faktycznie można wpaść w depresję.
        • ilhan Re: jesień z rzępolnią, ja pierdzielę 01.11.03, 14:59
          Wyobraź sobie całe życie z rzępolnią.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka