Gość: Mika
IP: *.chelm.mm.pl
12.07.09, 22:25
Witam. Mam pytanie. Chodzi mi o piosenkę Annie Lenox. Pamiętam niestety tylko
teledysk, gdzie była ona ubrana na moro. A w refrenie śpierwa takie długie hej
hej. Jeśli ktoś wie, to prosze o szybką odpowiedź.