Gość: Anita Re: portal plazuj.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.10, 12:21 W tym roku byłam z plazuj.pl w Bułgarii w miejscowości Elenite .Jestem zachwycona, chociaż miejscowość jest bardzo mała i nadaje się dla osób które chcą odpocząć od tłumów. Organizacja była świetna, apartament komfortowy a kontakt o każdej poże nocy i dnia i wszyskie formalności odbuwały się przez internet. POlecam serdecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Donio Re: portal plazuj.pl IP: *.pzu.pl 29.09.10, 09:14 Witaj cavalier, Ja z Rodziną i znajomymi byłem w tym roku w Bułgarii i było naprawdę super. Kopleks apartamentowy w miarę nowy (5 lat), miła obsługa i mnóstwo Polaków poprzez ich biuro. Polecam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Korba Re: portal plazuj.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.01.11, 17:37 Witam Mam pytanie do osób korzystających z rezerwacji pobytu w Bułgarii. Do kiedy należy się zdecydować by zarezerwować dobre miejsce? Czy po zimie jest jeszcze czego szukać? A może w maju są jeszcze atrakcyjne oferty? Czy plażuj.pl ma w ofercie last minute? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anastazja Re: portal plazuj.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.03.11, 12:42 Właśnie zarezerwowałam wakacje, już drugi raz z rzędu. Naprawdę polecam plażuj.pl i ich apartmanety! Szybka, świetna obsługa, fajne hotele i naprawdę przystępne ceny! Moi znajomi też byli z plażuj.pl na wakacjach i mieli podobne odczucia :) Pozdrawiam i życzę gorącego lata!!! PS W tym roku wracam do Royal Sun - duże baseny, blisko morze i dyskoteki! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MK Re: portal plazuj.pl IP: *.dynamic.chello.pl 12.07.11, 18:12 Witam Wczoraj wróciłem ze Sw. Własu. Mieszkaliśmy w kompleksie Panorama Drems. Miejsce rezerwowane przez plazuj.pl. Wszystko ok, a sam apartament znakomity. Dwie klimy, dwa telewizory, codziennie sprzątane. Co 3 dni wymiana ręczników, co 4 dni zmieniana pościel. Zatkany zlew w kuchni naprawiony został po 2 godzinach od zgłoszenia. Przed wyjazdem zmuszeni byliśmy zmienić termin rezerwacji (i skrócić pobyt o 1 dzień). Odbyło się to bez większych problemów. Przysłano mi meilem nową umowę z nowym terminem. MK Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pani Ambrozja solidna obsługa, portal godny polecenia IP: *.dynamic.chello.pl 13.07.11, 12:43 Witajcie :) My właśnie z mężem i córeczką wróciliśmy do PL... Długo będziemy wspominać ten wyjazd, bo naprawdę było fantastycznie! Bułgaria piękna i gorąca, podróż wcale nie taka męcząca jak się spodziewaliśmy (wiecie, jak 3-latki uwielbiają spokojnie siedzieć w aucie...), a Plażuj spisało się na medal! Wszystko dokładnie tak, jak się umawialiśmy, nie było najmniejszych problemów. Z tego miejsca chciałabym podziękować za wspaniałe wakacje za naprawdę rozsądne pieniądze. Szczerze, to nie rozumiem ludzi, którzy oczekują nie wiadomo czego i mają wiecznie postawę roszczeniową. Naprawdę - ja nie mam żadnych zastrzeżeń, na pewno będę wracać i polecać innym, bo trudno znaleźć tak tani zagraniczny urlop jak w Plażuj. PS Jeśli jedziecie bez dzieci, koniecznie zróbcie obie wycieczkę do Istambułu, choćby 1-dniową. Sąsiedzi z pokoju obok byli i wrócili bardzo zadowoleni! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Paweł Sosnowiec Re: solidna obsługa, portal godny polecenia IP: *.centertel.pl 18.07.11, 16:24 My byliśmy przez 2 tygodnie w Panorama Dreams. Polecam wszystkim, choć obiekt jest trochę oddalony od plaży. Byliśmy większą ekipą ze znajomymi i wszyscy są naprawdę zadowoleni. Zero stresu, zero problemów, choć jadąc denerwowaliśmy się trochę co zastaniemy na miejscu. Wiem, że jeżeli za rok zdecydujemy się na ten sam kierunek, na pewno też skorzystamy z Plażuj. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: nie polecam IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.07.11, 18:09 PAN JAKUB nie odbiera maili i telefonów, w ostatniej chwili, byliśmy już w drodze, zmienili nam zakwaterowanie. Zarezerwowałam i zapłaciłam za 7 osób, a dostałam apartament 6 osobowy. OD TYGODNIA CZEKAM NA ROZPATRZENIE REKLAMACJI, NIE POLECAM Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pati Re: nie polecam IP: 80.50.54.* 30.07.11, 11:40 Potwierdzam to co jest napisane powyżej.W dniu wyjazdu do Bułgarii zadzwoniła do mnie pani z plażuj.pl i oznajmiła że moja rezerwacja została przeniesiona z obiektu Sea Dreams do Sunny Dreams. Zero wytłumaczenia z jej strony, nie pozostało mi nic innego jak tylko zgodzić się na takie warunki albo mogłam nigdzie nie wyjeżdżać….dalszy rozwój sytuacji był już nie wiem czy śmieszny czy żałosny. Rezerwowałam wczasy już w styczniu – miałam zarezerwowane 2 apartamenty 7 osobowe. Pani z plażuj powiedziała że przenoszą moje rezerwacje i dostane 2 identyczne apartamenty tylko w innym obiekcie (Sunny Dreams). Kiedy sprawdziłam na stronie plażuj jakie rodzaje apartamentów są w tym obiekcie troszeczkę się zdziwiłam ponieważ są tam tylko apartamenty 3 lub 5 osobowe. Kiedy wysłałam maila z zapytaniem co jest grane pani strasznie zaczęła mnie przepraszać że zaszła pomyłka (tutaj rada dla pracowników plażuj.pl – może wypadałoby wiedzieć dokładnie co macie w swojej ofercie zamiast dzwonić i obiecywać „gruszki na wierzbie”).Wtedy po raz kolejny obiecała mi w mailu (mam na to pisemne potwierdzenie ) że zamiast 2 apartamentów z 3 pokojami dostanę 4 apartamenty 2 pokojowe. Oczywiście do tego wszystkiego dodała jeszcze że w obiekcie Sunny Dreams wszyscy są już poinformowani o tych zmianach, że jak tylko przyjedziemy dostaniemy bez żadnych problemów klucze do naszych apartamentów. Jakież więc było moje zdenerwowanie kiedy po przyjeździe na miejsce okazało się, że pan na recepcji o niczym nie wie, i pomimo tego że pokazałam mu voucher rezerwacyjny musiałam jeszcze po tylu godzinach w podróży czekać aż zadzwoni do swojego menagera i niewiadomo kogo jeszcze aby wydano nam klucze do apartamentów. Niestety zamiast obiecanych 4 apartamentów 2 pokojowych dostałam tylko 2 takie i 2 jednopokojowe (pan na recepcji powiedział że to tylko na jedną noc i że rano dostaniemy obiecane apartamenty). Oczywiście na drugi dzień kiedy zeszłam na dół do recepcji nie było już mowy o zmianie apartamentów – kazano nam zostać w tych w których byliśmy. Zadzwoniłam więc do pana Jakuba Adamowicza i przedstawiłam jak wygląda sytuacja na co on odpowiedział żebym dała mu 2 godziny a on się zorientuje w całej sprawie i oddzwoni. Oczywiście już nie oddzwonił ani nie odpisał na smsa. Jest to z jego strony całkowity brak szacunku , nie rozumie jak można się tak zachowywać i całkowicie olać klienta. Po to zapłaciłam już w styczniu, że chciałam mieć pewny apartament, żeby mieć osobny pokój do spania i osobny do codziennego użytku i gotowania. Tymczasem musiałam gnieść się w małym pokoiku, moi znajomi również. Podsumowując Słoneczny Brzeg to piękne miejsce i tylko to mi wynagrodziło 2 tygodnie pobytu ale ja i moi znajomi musieliśmy napsuć sobie wiele nerwów na samym początku urlopu przez portal plażuj.pl. Najlepiej jest zgarnąć kase już w styczniu za apartamenty a później na dzień przed pobytem olać klienta i przenieść go byle gdzie bo wiadomo że i tak prędzej pojedzie tam gdzie się go przeniosło niż zrezygnuje z urlopu planowanego wiele miesięcy wcześniej…..Nie chce mi się nawet składać reklamacji bo chcę jak najszybciej zapomnieć o plażuj.pl. Jeżeli ktoś ma inne (pozytywne) wrażenia po wczasach z plażuj.pl to ma wielkie szczęście i niech się cieszy że nie miał takich przejść jak ja i moi znajomi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: urszula Re: nie polecam IP: *.StrefaWiFi.kolnet.eu 21.08.11, 21:51 Witam! My wróciliśmy z Bułgarii 19.08. bardzo zadowoleni z wszystkiego, ale nie z apartamentu w hotelu Panorama Dreams. Gdy przyjechaliśmy na miejsce, pani w recepcji wręczyła nam klucze do niezbyt dużego pokoiku na parterze z wyjściem na parking. Od razu pomyślałam: - a gdzie ten obiecany widok na baseny lub na morze? No i oczywiście łóżko to typowa rozkładana sprężynowa sofa + rozkładany fotel. Od razu poprosiliśmy o zmianę apartamentu. Dostaliśmy podobny, ale z wyjściem wprost na basen. Łóżko na pierwszy rzut oka OK, ale już po pierwszej nocy wystające druty i łączenia w sofie dały o sobie znać na moim ciele. Gdy na drugi dzień poprosiliśmy o zmianę apartamentu, pani oznajmiła nam, że wszystkie 3-osobowe są takie same. Potem, gdy rozmawialiśmy z innymi Polakami dowiedzieliśmy się, że wszyscy najpierw byli kierowani do apartamentu z wyjściem na parking, a po okazaniu niezadowolenia dostawali coś w zamian. Tak więc doszłam do wniosku że pokoje przyznawane są dopiero na miejscu i dostaje się ten pierwszy wolny z brzegu. Potem zauważyłam że ciągle ktoś gdzieś się przenosił z jednego apartamentu do innego. Jak się później dowiedziałam, osoby te dostawały pokój na tydzień, a po okazaniu niezadowolenia zostawały przeniesione do innego. Gdy zapytałam wyjeżdżającą właśnie rodzinę 4-osobową z Polski, czy są zadowoleni z pobytu, odpowiedzieli, że owszem, bo mieszkali w 7-osobowym apartamencie z pełnym wyposażeniem. Zastanawiam się teraz, jak to się ma do ceny? Zapłaciłam za pobyt tyle co inni i jedni mają piękny apartament z pięknym widokiem i wyposażeniem, a inni gniotą się na parterze na rozkładanych, nierównych sofach lub fotelach. Dlatego, drodzy państwo! Jeżeli jesteście małą 3-osobową rodzinką i chcecie wypocząć w Bułgarii to nie z plażuj.pl. Sw. Vlaz natomiast polecam. Jest tam przepięknie. A, i najśmieszniejsze było to, gdy pewnego dnia spotkałam w recepcji mężczyznę z Polski, który właśnie przyjechał i dostało się mu łóżko bez jednej nogi, ale podparte cegłami - w hotelu z 4 **** :)))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ada75 Re: portal plazuj.pl IP: *.cdma.centertel.pl 27.07.11, 13:30 Witam. W zeszłym roku byłam z mężem i synami w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu, w hotelu Royal Sun. Pan Jakub zaproponował nam komfortowy dojazd samolotem, który kosztował nas niezwykle małe pieniądze - 150 zł/ os. w obie strony. Na lotnisku w Bułgarii czekał na nas umówiony transfer, także bez żadnych problemów dojechaliśmy do hotelu. Mieszkaliśmy w pięknym, przestronnym apartamencie na parterze z wyjściem na baseny! Było to dla nas super komfortowe, ponieważ dzieciaczki mamy jeszcze małe (7 i 11 lat), a wiadomo jak to jest z dziećmi: a to się chce pić, a to jeść, więc nie trzeba było 'latać' na górę :) Obsługa miła, wszystko schludne i czyściutkie. Na wyposażeniu apartamentu są garnki, zastawa, także nie ma problemu z posiłkami :) Dodatkowo w Słonecznym Brzegu jest dużo, dobrych, tanich knajp, których nazw teraz nie pamiętam, ale w sierpniu jedziemy do Bułgarii ponownie, także na pewno odezwę się i polecę parę fajnych restauracji :) Odpowiedz Link Zgłoś
veniti_sa Komunikat Zarządu VENITI S.A. 07.02.12, 17:33 KOMUNIKAT ZARZĄDU VENITI S.A. BĘDĄCEJ WŁAŚCICIELEM MARKI PLAŻUJ.PL W związku z kilkoma negatywnymi opiniami jakie pojawiły się na forum gazeta.pl na temat usług oferowanych poprzez portal Plażuj.pl w sezonie 2011, Zarząd spółki VENITI S.A., będącej właścicielem marki Plażuj.pl, informuje, że wszystkie uzasadnione reklamacje Klientów dot. usług świadczonych w sezonie 2011 zostały rozpatrzone na ich korzyść. Jednocześnie Zarząd VENITI S.A. zawiadamia, że Pan Jakub Adamowicz od dnia 02.12.2011 nie pełni funkcji Prezesa Zarządu spółki, a od dnia 31.12.2011 nie występują jakiekolwiek powiązania między firmą VENITI S.A., a Panem Jakubem Adamowiczem. Zarząd spółki, mając na uwadze zapewnienie swoim Klientom usług na najwyższym poziomie, podjął działania mające na celu wyeliminowanie przyczyn negatywnych sytuacji mających miejsce w sezonie 2011. Spółka stworzyła całkowicie nowy dział obsługi Klienta dla marki Plażuj.pl, a także wprowadziła procedury mające na celu zapewnienie najwyższej jakości obsługi swoich Klientów. Dla Zarządu VENITI S.A., spółki publicznej notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, priorytetem jest pełna transparentność działań, dzięki której budowane jest zaufanie Klientów. Zarząd spółki jest przekonany, że wprowadzone zmiany pozwolą marce Plażuj.pl stać się liderem jakości na rynku wynajmu apartamentów wakacyjnych w Bułgarii. Z poważaniem Prezes Zarządu VENITI S.A. Maciej Szymański Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Milena Re: portal plazuj.pl IP: *.toya.net.pl 15.06.12, 14:16 Witam Najlepsze wakacje w Bułgarii tylko z Gandalf Travel. Super hotel Zdravec*** po generalnym remoncie, położony w Czajce, cichej i spokojnej części Złotych Piasków, oddalony 20 minut spacerkiem od ścisłego centrum. Ceny zaczynają się od 699 zł poza sezonem za 10 dni (9 noclegów ze śniadaniami!!!) z przejazdem autokarem klasy lux i opieką rezydenta. Dodatkowo trzeba doliczyć tylko ubezpieczenie i opłatę klimatyczną na miejscu. Najbliższy wolny termin to 27.06 za uwaga 1199 zł, a ostatni 25.09 właśnie za 699 zł!!!!!!!!!! Bardzo często są różnego rodzaju promocje czy last minute, także gorąco zachęcam do odwiedzenia strony internetowej gdzie znajdziecie wszelkie informacje dotyczące wyjazdów Odpowiedz Link Zgłoś