Dodaj do ulubionych

Jelenia Góra żąda dostępu do morza!

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 11:15
j.w.
Obserwuj wątek
    • Gość: Kostek Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.telia.com 31.07.06, 15:51
      do ktorego z nich ? , do Morza Czarnego ?
      • Gość: Ed Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 16:16
        Barentsa
    • Gość: 55 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.231.udn.pl 31.07.06, 19:55
      jelenia góra stolicą świata ,niech sie chowa nawet tokyo!
    • Gość: obserwator Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.07.06, 20:25
      To oczywiście nie jest spam?
      • Gość: Ed Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 20:31
        Wiesz co to jest w ogóle spam? Nie? To poszukaj na necie.
        • kazimierzp Był! 31.07.06, 22:14
          Kiedy nastąpiła komunalizacja MPGM na poczatku lat dziewięćdziesiątych to
          miasto stało się właścicielem działki nad morzem (był tam osrodek kampingowy
          MPGM). Jednak grunty te zostały sprzedane więc Jelenia Góra straciła dostęp do
          morza!!!
          • Gość: MAX Re: Był! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 01:35
            znow insynuacje nie poparte zadnymi dowodami, czasami brak slow co wypisujesz
            kolego forumowiczu, daj jakies dowody, skany aktu wlasnosci, sprzedazy itd,
            pisac sobie nie prawde ja tez potrafie
    • Gość: zenon5 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 09:36
      po co komu dostep do morza,jak sie nie umie obchodzic ze zwyklym basenem?Tak sie
      uzywa baseny w JG!bez komentarza!wroclaw.hydral.com.pl/24237,foto.html
    • Gość: zenon5 nastepny kwiatek!!!!!!!!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 11:39
      wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/188007.html.
      mysle jednak ze kontakt z Wachockiem dobrze zrobi dla JG.Pod warunkiem!!!!!!!!Ze
      sie Wachock zgodzi.
      • Gość: zenon5 Re: nastepny kwiatek!!!!!!!!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 11:42
        wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/188007.html
        przepraszam,chyba zle skopiowalem.
    • Gość: duda Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.08.06, 22:29
      i do gór !!!
      • Gość: zenon5 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 22:59
        to jest konkretna propozycja i na czasie:dostep do gor!Wbrew pozorom nie jest to
        takie proste.Ale konieczne do zrealizowania.Bo np,sa przewodnicy ktorzy nie sa
        przewodnikami,dlaczego ?nie wiadomo!Nie zdal matury,czy nie zalapal sie na
        poprawke,trudno ocenic.Ale rolnik mieszkajacy np,w karpaczu i pasacy krowy w
        karpaczu nie moglby byc przewodnikiem bo pasie krowy a z ludzmi trzeba
        inaczej,on nie ma tej wiedzy.A tak naprawde chodzi o to tylko zeby turysta
        trafil na sniezke a nie do Wroclawia.Takie proste,a jak skomplikowane.
      • Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:15
        Ja chce dostępu do karaibów. I to zimą!!!!:)
    • Gość: Krystian Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.08.06, 21:48
      CZESI żąDAJą JUż OD POCZATKU DZIEJóW SWOJEGO PAńSTWA I NIC
      • Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:19
        No jak to? A po co Przykleili sie do Austro-wegrów??? Mieli i Morze Czarne i
        Adriatyk:)Mieli dwa morz dłużej niz my!!!!:)
    • Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:39
      Ale tu było morze.:) Dopiero jak Się cofneło do Gdańska to tam Neptuna
      postawili na wzór naszego:)
    • Gość: leo Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 19:51
      E tam do morza? Ja byłbym za oceanem! a co tam rządać to rządać!!i juz
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka