Gość: Ed IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 11:15 j.w. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kostek Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.telia.com 31.07.06, 15:51 do ktorego z nich ? , do Morza Czarnego ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 16:16 Barentsa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 55 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.231.udn.pl 31.07.06, 19:55 jelenia góra stolicą świata ,niech sie chowa nawet tokyo! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 31.07.06, 20:25 To oczywiście nie jest spam? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ed Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.07.06, 20:31 Wiesz co to jest w ogóle spam? Nie? To poszukaj na necie. Odpowiedz Link Zgłoś
kazimierzp Był! 31.07.06, 22:14 Kiedy nastąpiła komunalizacja MPGM na poczatku lat dziewięćdziesiątych to miasto stało się właścicielem działki nad morzem (był tam osrodek kampingowy MPGM). Jednak grunty te zostały sprzedane więc Jelenia Góra straciła dostęp do morza!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MAX Re: Był! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.06, 01:35 znow insynuacje nie poparte zadnymi dowodami, czasami brak slow co wypisujesz kolego forumowiczu, daj jakies dowody, skany aktu wlasnosci, sprzedazy itd, pisac sobie nie prawde ja tez potrafie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon5 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 09:36 po co komu dostep do morza,jak sie nie umie obchodzic ze zwyklym basenem?Tak sie uzywa baseny w JG!bez komentarza!wroclaw.hydral.com.pl/24237,foto.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon5 nastepny kwiatek!!!!!!!!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 11:39 wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/188007.html. mysle jednak ze kontakt z Wachockiem dobrze zrobi dla JG.Pod warunkiem!!!!!!!!Ze sie Wachock zgodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon5 Re: nastepny kwiatek!!!!!!!!!!!! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 11:42 wroclaw.naszemiasto.pl/wydarzenia/188007.html przepraszam,chyba zle skopiowalem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: duda Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 01.08.06, 22:29 i do gór !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zenon5 Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.ppp.tiscali.fr 01.08.06, 22:59 to jest konkretna propozycja i na czasie:dostep do gor!Wbrew pozorom nie jest to takie proste.Ale konieczne do zrealizowania.Bo np,sa przewodnicy ktorzy nie sa przewodnikami,dlaczego ?nie wiadomo!Nie zdal matury,czy nie zalapal sie na poprawke,trudno ocenic.Ale rolnik mieszkajacy np,w karpaczu i pasacy krowy w karpaczu nie moglby byc przewodnikiem bo pasie krowy a z ludzmi trzeba inaczej,on nie ma tej wiedzy.A tak naprawde chodzi o to tylko zeby turysta trafil na sniezke a nie do Wroclawia.Takie proste,a jak skomplikowane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:15 Ja chce dostępu do karaibów. I to zimą!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krystian Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.jgora.dialog.net.pl 04.08.06, 21:48 CZESI żąDAJą JUż OD POCZATKU DZIEJóW SWOJEGO PAńSTWA I NIC Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:19 No jak to? A po co Przykleili sie do Austro-wegrów??? Mieli i Morze Czarne i Adriatyk:)Mieli dwa morz dłużej niz my!!!!:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zibi Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.07, 20:39 Ale tu było morze.:) Dopiero jak Się cofneło do Gdańska to tam Neptuna postawili na wzór naszego:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: leo Re: Jelenia Góra żąda dostępu do morza! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.02.07, 19:51 E tam do morza? Ja byłbym za oceanem! a co tam rządać to rządać!!i juz Odpowiedz Link Zgłoś