Dodaj do ulubionych

zobaczcie to !!!!

    • Gość: kaganek Re: świt, świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 07:03
      Dzisiaj chmury wystawiły swe brzuszki do słonka. Jak kotka po zimnej nocy.
      Tylko dach tym razem raczrj zimny będzie.
      • Gość: por Co to za bzdury? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.06, 12:51
        j.w.
        • Gość: :) Re: Co to za bzdury? IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 13:08
          :)
    • Gość: KOT Re: SZUKAM IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 13:43
      I ZNALEŹĆ NIE MOGE. BO ZAKRYTE WSZYSTKO CAŁUNEM NIEPRZENIKALNOŚCI.
      • Gość: zebra oświecony IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 15:08
        kto szuka ten znajdzie, niech prosi, a będzie mu dane...
        • Gość: ewangelista Re: oświecony IP: 212.244.79.* 09.12.06, 21:15
          szukasz dziewczyny?..jedz do olszyny:)
          • Gość: filozof Re: oświecony IP: 212.244.79.* 09.12.06, 21:18
            pietyzm!! ot co!
            • Gość: beretka PRAWDA IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 23:06
              ach ach, Olszyna Lubańska ??
              • Gość: oświecony Re: PRAWDA IP: 212.244.79.* 09.12.06, 23:26
                tak! i zasmażka...
                • Gość: oświecony inaczej Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 02:03
                  Słońce nigdy się nie świeje oświcie
                  • Gość: hugo Re: świt IP: 212.244.79.* 10.12.06, 03:14
                    spacja Ci siada:)
                    • Gość: zapalka Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 03:19
                      A siada:)
                    • Gość: latarnik Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 03:34
                      Świtu czekanie odpręża. Pewność nadejścia jedyną. Ta co nadejścia czekam
                      nadejdzie ale nie zimą. Wiosenny deszcz ją wbudzi lecz wtedy w nadejściu
                      zieleni obudzi tylko ją cisza...
                      • Gość: ogrodnik Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 03:45
                        Są tacy co mysla w pweności że w całym stąpaja w ogrodzie. Lecz siedzą tylko na
                        ławce. Tej jednej maleńkiej na rogu. Wstaną czasami bo zapach pcha ich do lotu
                        jak pszczołe. Lecz kwiatu nigdy nie znajdą... Któzz nalazł kwiaty
                        paproci????....
                        • Gość: perski pasterz Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 04:00
                          Dla tej co w domku wsiród stawów siedzi trwożąc swą dusze słowa me płyną jak
                          wiatr ten co sykiem rozywa cisze. Nie lekaj serca swojego. Czas przyjdzie taki
                          ze światło na wargach twych klejnot położy, gwiazdy zapali w twej głowie. Nigdy
                          nie czekaj aż zgasną. Lecz łap je do ust je przyciskaj. Bonie wiesz kidyraz
                          drugi na niebie one rozbłysną.
                          • Gość: raz ryba raz ości Re: świka zdziruką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 04:03
                            dzwoni, lecz nie śpiewa
                            • Gość: ćwik Re: świka zdziruką IP: 212.244.79.* 10.12.06, 05:48
                              edycja we wrocławiu ..czyżby?
                              • Gość: kropka Re: świka zdziruką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 11:20
                                edycja w świecie
                          • Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 07:03
                            świt dzisiaj samotny. Na próżno wzywał kochanki swe chmury. zimnym poblaskiem
                            otulił niebo, lecz ono puste...
                            • Gość: wincenty Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 07:10
                              Jam gwiazdą na niebie
                              Słońcem co w ciebie
                              Celuje swoim płomiennym ostrzem
                              Jem księżyc jest w pełni
                              co gdy czas się spełni
                              Otuli cię swoim srebrzystym blaskiem
                              Choć serce łopocze
                              W bezsenne me noce
                              Jam tym do którego ty zawsze wracasz
                              Gdy umrą nadzieje
                              Gdy miłość zgoreje
                              Ja stawie się na twój rozkaz...

                            • Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 12.12.06, 07:02
                              Swit wczoraj samotny, dziś zdeptany deszczem. Ale gwiazdy za chmurami:)
                          • Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.06, 10:13
                            dało się wyczuć, że to do mnie :))... poruszyłeś moją wyobraźnię :)
                            pytałeś, jakie świty lubię najbardziej.. a no powiem Ci. Lubię budzić się, gdy
                            słońce dopiero wstaje, szybkim marszem iść po plaży, kiedy wiatr rozwiewa mi
                            włosy. I lubię jeszcze takie, kiedy budzi mnie intensywny zapach lasu, a ptaki
                            swym śpiewem mówią, że niewarto marnować ani chwili więcej..
                            • Gość: WINCENTY Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 14:01
                              NIECH TA CO W DOMKU MIĘDZY STAWAMI WIE ŻE ŚWITY NIE DLA NIEJ I NIE DLA NIEJ
                              WIERSZE. ONE DLA JEDYNEJ KOTKI BARDZO MIŁEJ. DLA NIEK MOJE RYMY
                              • Gość: kris46 Re: świt IP: 212.244.79.* 12.12.06, 16:13
                                niechaj rusałka o wiersze nie prosi....
                                • Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:38
                                  o zadne wiersze się nie prosiłam.. poproszono mnie o mały wpis, więc się
                                  odniosłam do zadanego wcześniej pytania.. nie widzę w tym nic złego.. no a ze
                                  niektórzy wszczubiają nos, nie wiedząc, o co chodzi, to.. to już nie mój
                                  problem. Jak mówią, Uderz w stół, a nożyce się odezwą.. ;>
                                • Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 13.12.06, 07:01
                                  kochanka jego chmura na moment uniosła ramie. On jest. Mój...
                              • Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:44
                                Świty są dla kazdego, kto tylko potrafi dostrzec ich piękno.. a wiersze.. no
                                cóż.. czasem słowa to nie wszystko..
                            • Gość: kris46 Re: świt IP: 212.244.79.* 12.12.06, 15:27
                              niech sierusałka o wiersze nieprosi.....cholera spacja mi siada:(
                              • Gość: szprotka Re: świt IP: 80.50.80.* 12.12.06, 15:28
                                www.karkonosze.pl/galeria/zima.php
                              • Gość: szprotka Re: świt IP: 80.50.80.* 13.12.06, 07:53
                                pancerna rusałka...
                                • Gość: KADŁUBEK Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 06:54
                                  ON TAKI NIEŚMIAŁY, ONE TAKIE ŁAGODNE. ŚWIATŁEM SWYM JAK ZAPAŁKAŁKIAMI TRZEMA
                                  ODEBRAŁ JE NOCY...
                                  • Gość: kris46 Re: szczytowanie IP: 212.244.79.* 14.12.06, 07:25
                                    mam zaszczyt:)
                                    • Gość: WINCENTY Re: szczytowanie IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 07:31
                                      :)DZIĘKUJE:)
                                      • Gość: ore ore amore Re: szczytowanie IP: 80.50.80.* 14.12.06, 08:18
                                        hej na szczytach, hej w dolinach !
                                        • Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: szczytowanie IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 13:30
                                          TAK BYWA W TELETURNIEJACH
                                          (Najsłabsze Ogniwo)
                                          Pytanie: Jaką wspólną nazwę noszą popularny batonik i rzymski bóg wojny?
                                          Odpowiedź: Snickers

                                          (N.O)
                                          Pyt: Jaką literę przypominają krzywe nogi?
                                          Odp: L

                                          (N.O)
                                          P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004?
                                          O: Nikogo. Wygrali.

                                          P: Jakiego koloru jest sroka?
                                          O: czerwono-żółta.

                                          P: Ile par oczu ma mucha?
                                          O: sto milionów

                                          P: Rodzaj potwora?
                                          O: Kangur.

                                          (Familiada)
                                          P: Potrawa z warzyw?
                                          O: Kalafior.

                                          P: Wymień soczysty owoc?
                                          O: Banan.

                                          (1z10)
                                          P: Z czym można puścić zrujnowanego bankiera?
                                          O: z dymem.

                                          P: Z którego miejsca na Ziemi wszędzie jest na północ?
                                          O: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

                                          (N.O)
                                          P: Kupa lub beczka?
                                          O: (chwila ciszy...) - beczka!
                                          P: nie, smiechu.

                                          P: Jakim gazem były napełniane sterowce?
                                          O: gazem musztardowym.

                                          (F)
                                          P: Kto spełnia życzenia
                                          O: BYK.

                                          (N.O)
                                          P: Jakim językiem posługuje się większość mieszkańców czeskiej pragi?
                                          O: Nie mam pojęcia.

                                          (N.O)
                                          P: Po jakiej orbicie krąży Księżyc wokół Ziemi?
                                          O: Księżyc nie krąży wokół Ziemi.

                                          P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce?
                                          O: Baobab.
                                          P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest
                                          dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię.
                                          O: Zenon.

                                          (1z10)
                                          P: Kto gra rolę Podstoliny w Zemście?
                                          O: Janusz Gajos.

                                          (1z10)
                                          P: Jaka trwa teraz era geologiczna?
                                          O: Atomowa.

                                          (N.O.)
                                          P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina?
                                          O: Jabol.

                                          (N.O.)
                                          P: Kraj w Ameryce Północnej, który jest synonimem chaosu.
                                          O: Harmider.

                                          (N.O.)
                                          P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie.
                                          O: Gil.
                                          P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które
                                          mozna mieć w nosie?
                                          O: (pewny siebie) - Koza!
                                          P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie.
                                          ( chodziło oczywiście o muchy w nosie)

                                          P: Zwierzę na literę "M"?
                                          O: Miś!

                                          P: Zielony barwnik obecny w roślinach?
                                          O: Mech.

                                          (F)
                                          P: Coś kwaśnego?
                                          O: Kwas solny.

                                          (1z10)
                                          P: Ile skrzydeł mają pszczoły?
                                          O: Pszczoły nie mają skrzydeł.

                                          (1z10)
                                          P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzędzie stolarskie. Jaką wspólną nazwę
                                          mają te trzy rzeczy?
                                          O: STRUG!

                                          (1z10)
                                          P: Kto spotkał 7 krasnoludków - królewna śnieżka, czy śpiąca królewna?
                                          O: Sierotka Marysia.

                                          P: Największy polski gryzoń?
                                          O: Żubr.

                                          (1z10)
                                          P: Z ilu pieśni składa się biblijna księga Psalmów?
                                          O: Z pieśni nad pieśniami.

                                          (F)
                                          P: Czym się bawią dzieci w piaskownicy?
                                          O: Przewracają się.

                                          (1z10)
                                          P: Jak się nazywa zwierzę żyjące na ziemi, które osiąga 30 metrów długości?
                                          O: Żyrafa.

                                          (1z10)
                                          P: W spodniach albo na świadectwie?
                                          O: Pała

                                          (Va Bank)
                                          P: Mówimy tak, gdy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie.
                                          O: Co to znaczy pieprzyć androny!

                                          (VB)
                                          P: Szkielet jakiego zwierzęcia często spotykamy w łazience?
                                          O: Czym jest PIES.
                                          (chodziło o gąbkę)

                                          (1z10)
                                          P: Czy diplodok żyje obecnie?
                                          O: Tak.

                                          (1z10)
                                          P: Główni bohaterowie "Nocy i dni"
                                          O: Jan i Bogumił.
                                          P: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo.

                                          P:Jaką nazwę nosi najsławniejszy polski żaglowiec?
                                          O: Kusznierewicz.

                                          (F)
                                          P: Co robią koty?
                                          O: Skakają.
    • Gość: KADŁUBEK WINCENTY Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 15.12.06, 12:50
      SORKI ALE RANO MIŁEM SPUSZCZONĄ GŁOWE...
      • Gość: ornitolog Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:56
        Współczuły raz sąsiadki pani koliberek
        Pani mąż to ma raczej mały kaliberek
        Owszem, odrzekła żona nie wstydząc się zwierzeń
        Lecz za to na sekundę do dwustu uderzeń!


      • Gość: ornitolog Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:57
        Zniosła strusica jajo, całe na zielono
        Struś w krzyk: z kim mnie zdradzasz ty niewierna żono!
        Skąd mam wiedzieć - odparła - pytasz jak głuptasek
        Wszak wiesz, że jak na mnie krzykną, chowam głowę w piasek


      • Gość: myśłiwy Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:58
        Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie
        A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie.
        Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia.
        Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia.


      • Gość: myśliwy Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 16.12.06, 00:08
        Spotkał królik oślicę kiedyś w leśnej głuszy;
        Myślał, że to królica, bo ma długie uszy,
        Przy czym dziwnie dorodna, wielka jak chałupa,
        Więc aż jęknął z zachwytu: - Rany, ale dupa!


      • Gość: działkowicz Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 16.12.06, 00:10
        Wyjrzała glizda z dziury i wesoło gwizda,
        Wtem patrzy - z drugiej strony sterczy druga glizda.
        Dalejże ją uwodzić, a ta rzecze srogo:
        - Odwal się żeż kretynko, ja jestem twój ogon!


        • Gość: Wincwenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 19:53
          Myślą ludzie sobie: Gościu ostro skrobie
          Lecz jego skrobanie to nie jest pisanie:)
          leży wgobie Andrzej co sklecił te słowa
          Góry powalała mocna jego mowa
          kto wie kto to był niech się wpisze
          Oczywiście oprócz mysliwego, działkowicza i ornitologa w jednej osobie:)
          Pozdrawiam tuńczykowym bul bul bul:)


          • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 18.12.06, 07:01
            Jak maurł głowe na wschód zwróciłem...Świt się ukrył....
            • Gość: zakompleksiony Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 18.12.06, 14:34
              poświata ta mnie przytłacza ...małże:)
              • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.12.06, 07:05
                Bo to głupio świecić pupą.
                Świetlik
                • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 19.12.06, 20:04
                  świetliku! patronie geometrów!!
                  • Gość: wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:10
                    ja nie lubie kwadratów:)
                    • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:11
                      Ani trójkatów. Więc co z tym pomyslemna geometrie??
    • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:14
      Pytalem o coś czerwony doliniarzu:)
      • Gość: Wincenty Kadlubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:16
        Pamietaj ze zaczolem cie darzyc pewa sympatia;)
        • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 19.12.06, 22:40
          zacząłeś?:)
          • Gość: kris 46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 19.12.06, 22:47
            kadłubku wincenty....ponieważ mniemamm ,że umysł ścisły nie jest domeną
            Twą..jako żeś kronikarz i w świecie historyj się poruszasz żwawo...to gwoli
            ścisłości wyjaśniam że miałem tu na myśli geometrę jako zawód do sprawiedliwego
            podziału ziemi służący:).....
            • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.12.06, 07:03
              Bardzo mylisz się mój miły:)
              • Gość: gołąbek ale o co chodzi ?? IP: 80.50.80.* 20.12.06, 07:39
                geodeta z teodolitem, na płaskowyżu rozmyślał
                • Gość: ŻEKA Z GUROM Re: ale o co chodzi ?? IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.12.06, 14:23
                  A GDYBYM JA TO WIEDZIAŁ.
            • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 13:46
              No skarbonku pisz!!!! Domniemania twe nietrafne choć mój umysł po manowcach
              chmurnych błądzi jestem bakałarzem dziedzin ścisłych:)A jakby co to ci wyśle
              zaświadczenie o dyslekcji:)
              • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 23.12.06, 17:20
                i znów jak zwykle masz rację kadłubku..to ja pomyliłem geodetę z
                geometrą ..popełnie seppuku:)
                • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 18:32
                  znowu pudło:)Radził bym przestac mysleć o ludziach tak protekcjonalnie jak to
                  delikatnie ujmę:) Bo są rzeczy które sie fizjologom nie śniły:)
                  • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 18:40
                    A sepuku to raczej nie:) tyle kobiet pieknych by po tobie płaało krzysiu:)
                    • Gość: szprotka Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.12.06, 17:36
                      geodete to ja sprostowałam, nie Wincenty, Wesolych Świąt :)
                      • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 19:47
                        wesołych świąt:)..wszystkie moje rybki kochane:) w nagrodę że was lubię nie
                        znajdziecie sie u mnie na wigilijnym stole...
                        • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 20:05
                          Tak. Niektóre rybki bywaja bardzo fajne.
                          • Gość: :) Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.12.06, 20:19
                            osobiście nie lubię ości i kości, tylko mięskoooo
                            • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 20:45
                              ja tez lubie mięsko i ty wiesz jakie
                              • skarbonek Re: zobaczcie to !!!! 24.12.06, 21:38
                                hmm...
                                • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 21:58
                                  hmmm... no no...
                                  • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 22:44
                                    no bo tak....
                                    • Gość: geo Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 23:35
                                      zostań moją dedykacją...
                                      • Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:52
                                        Nie tak przedmiotowo krzysiu:) Bardziej metafizycznie:)
                                        • Gość: Wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:56
                                          Ja preeruje jeden gatunek mieska
                                          • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 25.12.06, 05:50
                                            kabanosinę...:)
                                            • Gość: Wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 10:29
                                              A nie. czerwone i krwiste:)
                                              • Gość: blee Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 25.12.06, 12:34
                                                tatarek z jajeczkiem :)
                                                • Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.12.06, 07:14
                                                  Śledzik w śmietance:)
                                                  • Gość: o co chodzi ale durny watek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 10:19
                                                    ale to durne
                                                  • Gość: :) Re: ale durny watek IP: 80.50.80.* 27.12.06, 10:47
                                                    podobnie jak większość wątków na tym forum
    • Gość: Mr.T zima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 10:41
      Spadł kiedyś w lipcu,
      śnieżek niebieski,
      szczekały ptaszki,
      ćwierkały pieski...
      • Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: zima IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.12.06, 12:30
        TO TUWIM ŻYJE?? ZDAWAŁO MI SIE ZE UMARŁ.
        • Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: zima IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.12.06, 14:28
          CZAPLA NA SWYCH CZAPLICH NOGACH CZAPLIM KROKIEM ROZPĘDZIŁA SWE CZAPLE CIAŁO DO
          CZAPLEGO LOTU. LECZ MIMO CZAPLICH STARAŃ CZAPLA NIE WYSTARTOWAŁA. SWE CZAPLE
          MYŚLI SKUPIŁA NAD SWYM CZAPLO SMUTNYM CZAPLIM ŻYCIU. JEDYNY CZAPLI WNIOSEK JAKI
          ZAKOŁATAŁ SIĘ W JEJ CZAPLIM MUZGU TO: "CZYŻBY TO BYŁ CZAPLINEK????" OD GANIAJĄC
          CZAPLIMI SPOSOBAMI CZAPLO CIEMNE MYŚLI POCZAPLAŁA DALEJ NA SWYCH CZAPLICH
          NOGACH, ROBIAC CZAPLO DŁUGIE KROKI....
          • Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 17:40
            Ja analfabeta i troglodyta. Persona nie warta spluniecia przyznaje iż mój brak
            znajomości zasad ortografi świadczy o mym prostactwie i popeliniarstwie. A
            wszystko to przez treści jakimi nasiakłem w trakcie mego mizernego w
            doświadczenia życia w czasie którego paplałem sie przeważnie w rynsztoku
            intelektualnym wraz z sobie podobnymi. Przepraszam za obraze majestatu
            coponiektórych z parnasu intelektualnego tego nieprzeciętnego miasta, które
            zaśmiecam swą osobą. Niegodzien ja zatruwać powietrze tutejsze swymi wyziewami
            • baskervill Re: muuuuuzg 28.12.06, 19:09
              chyba jestes bratem lulu,a tak naprawde co to kogo obchodzi co ty tu
              mazgasz.Kreujesz sie na jeleniogorskiego Pilcha?A moze chcesz popelnic
              samobojstwo i zwracasz na siebie uwage?
              • Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 19:53
                Kolego:) To taka zabawa w która bawi się kilka osób. Wiesz????:):):):):)Troszke
                się prowokuje i tak dalej:)Popisz sobie i pokaz swą madrośc:):):):)
                • baskervill Re: muuuuuzg 28.12.06, 20:10
                  przepraszam ze wszedlem bez pukania!
                  • Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 20:14
                    Podyskutował bym. ale nie jestemu siebie. Nie mam neta:)
                  • Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 20:16
                    A ty tak od razuz tym Pilchem i samobujem.
                    • Gość: kris46 Re: muuuuuzg IP: 212.244.79.* 28.12.06, 20:37
                      niech język Twój giętki....Kadłubku chylę czoła :)
    • wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 03.01.07, 19:47
      Widoczne czasem jest ukryte. Ukryte przez nasze głowy. A tylko wystarczy
      otworzycz oczy.
    • wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 05.01.07, 08:15
      www.karkonosze.pl/kowary/kowary_zdjeciastare.php
    • wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 08.01.07, 09:53
      www.sudety.wroclaw.pl/index/galeria/author,Micha%B3+Ciesielski/picture,8/iID,1732
    • wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 10.01.07, 19:51
      Skarbonku pomórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 13.01.07, 17:52
        oj ciężko będzie...ze zdwojona siłą brak swiatła nastąpił...
        • Gość: szprotka Re: zobaczcie to !!!! IP: 80.50.80.* 15.01.07, 08:01
          :(
          • wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 15.01.07, 08:23
            Słonko świeci cieplej na świecie się zrobi. Prysną smutki. Kociami pewnie przez
            szybe wpatrzone na świat zalany promieniami ciepłymi i marzą by poigrać wśród
            chabazi.
    • Gość: moli Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 17:31
      Co co baczcie?
      • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:15
        nic nie może wiecznie trwać...i ten wątek chyba też:(
        • Gość: skarbonek Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:39
          a może by tak.....jeszcze raz!....mały renesans kadłubku ty mój:)
          • Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:40
            widzę Cie ....pisze do Cię...a ty nic:(
            • Gość: :) Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 22:27
              A twierdziłeś że widzisz:)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka