Gość: kaganek Re: świt, świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 07:03 Dzisiaj chmury wystawiły swe brzuszki do słonka. Jak kotka po zimnej nocy. Tylko dach tym razem raczrj zimny będzie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KOT Re: SZUKAM IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 13:43 I ZNALEŹĆ NIE MOGE. BO ZAKRYTE WSZYSTKO CAŁUNEM NIEPRZENIKALNOŚCI. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zebra oświecony IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 15:08 kto szuka ten znajdzie, niech prosi, a będzie mu dane... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewangelista Re: oświecony IP: 212.244.79.* 09.12.06, 21:15 szukasz dziewczyny?..jedz do olszyny:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beretka PRAWDA IP: *.jgora.dialog.net.pl 09.12.06, 23:06 ach ach, Olszyna Lubańska ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: oświecony inaczej Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 02:03 Słońce nigdy się nie świeje oświcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: latarnik Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 03:34 Świtu czekanie odpręża. Pewność nadejścia jedyną. Ta co nadejścia czekam nadejdzie ale nie zimą. Wiosenny deszcz ją wbudzi lecz wtedy w nadejściu zieleni obudzi tylko ją cisza... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ogrodnik Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 03:45 Są tacy co mysla w pweności że w całym stąpaja w ogrodzie. Lecz siedzą tylko na ławce. Tej jednej maleńkiej na rogu. Wstaną czasami bo zapach pcha ich do lotu jak pszczołe. Lecz kwiatu nigdy nie znajdą... Któzz nalazł kwiaty paproci????.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: perski pasterz Re: świt IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 04:00 Dla tej co w domku wsiród stawów siedzi trwożąc swą dusze słowa me płyną jak wiatr ten co sykiem rozywa cisze. Nie lekaj serca swojego. Czas przyjdzie taki ze światło na wargach twych klejnot położy, gwiazdy zapali w twej głowie. Nigdy nie czekaj aż zgasną. Lecz łap je do ust je przyciskaj. Bonie wiesz kidyraz drugi na niebie one rozbłysną. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: raz ryba raz ości Re: świka zdziruką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 04:03 dzwoni, lecz nie śpiewa Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ćwik Re: świka zdziruką IP: 212.244.79.* 10.12.06, 05:48 edycja we wrocławiu ..czyżby? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kropka Re: świka zdziruką IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.06, 11:20 edycja w świecie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 07:03 świt dzisiaj samotny. Na próżno wzywał kochanki swe chmury. zimnym poblaskiem otulił niebo, lecz ono puste... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 07:10 Jam gwiazdą na niebie Słońcem co w ciebie Celuje swoim płomiennym ostrzem Jem księżyc jest w pełni co gdy czas się spełni Otuli cię swoim srebrzystym blaskiem Choć serce łopocze W bezsenne me noce Jam tym do którego ty zawsze wracasz Gdy umrą nadzieje Gdy miłość zgoreje Ja stawie się na twój rozkaz... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 12.12.06, 07:02 Swit wczoraj samotny, dziś zdeptany deszczem. Ale gwiazdy za chmurami:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.06, 10:13 dało się wyczuć, że to do mnie :))... poruszyłeś moją wyobraźnię :) pytałeś, jakie świty lubię najbardziej.. a no powiem Ci. Lubię budzić się, gdy słońce dopiero wstaje, szybkim marszem iść po plaży, kiedy wiatr rozwiewa mi włosy. I lubię jeszcze takie, kiedy budzi mnie intensywny zapach lasu, a ptaki swym śpiewem mówią, że niewarto marnować ani chwili więcej.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WINCENTY Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 11.12.06, 14:01 NIECH TA CO W DOMKU MIĘDZY STAWAMI WIE ŻE ŚWITY NIE DLA NIEJ I NIE DLA NIEJ WIERSZE. ONE DLA JEDYNEJ KOTKI BARDZO MIŁEJ. DLA NIEK MOJE RYMY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: świt IP: 212.244.79.* 12.12.06, 16:13 niechaj rusałka o wiersze nie prosi.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:38 o zadne wiersze się nie prosiłam.. poproszono mnie o mały wpis, więc się odniosłam do zadanego wcześniej pytania.. nie widzę w tym nic złego.. no a ze niektórzy wszczubiają nos, nie wiedząc, o co chodzi, to.. to już nie mój problem. Jak mówią, Uderz w stół, a nożyce się odezwą.. ;> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kadłubek Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 13.12.06, 07:01 kochanka jego chmura na moment uniosła ramie. On jest. Mój... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rusałka :) Re: świt IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.12.06, 17:44 Świty są dla kazdego, kto tylko potrafi dostrzec ich piękno.. a wiersze.. no cóż.. czasem słowa to nie wszystko.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: świt IP: 212.244.79.* 12.12.06, 15:27 niech sierusałka o wiersze nieprosi.....cholera spacja mi siada:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szprotka Re: świt IP: 80.50.80.* 12.12.06, 15:28 www.karkonosze.pl/galeria/zima.php Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KADŁUBEK Re: świt IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 06:54 ON TAKI NIEŚMIAŁY, ONE TAKIE ŁAGODNE. ŚWIATŁEM SWYM JAK ZAPAŁKAŁKIAMI TRZEMA ODEBRAŁ JE NOCY... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WINCENTY Re: szczytowanie IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 07:31 :)DZIĘKUJE:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ore ore amore Re: szczytowanie IP: 80.50.80.* 14.12.06, 08:18 hej na szczytach, hej w dolinach ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: szczytowanie IP: *.jgora.dialog.net.pl 14.12.06, 13:30 TAK BYWA W TELETURNIEJACH (Najsłabsze Ogniwo) Pytanie: Jaką wspólną nazwę noszą popularny batonik i rzymski bóg wojny? Odpowiedź: Snickers (N.O) Pyt: Jaką literę przypominają krzywe nogi? Odp: L (N.O) P: Kogo pokonali Grecy w finale Euro 2004? O: Nikogo. Wygrali. P: Jakiego koloru jest sroka? O: czerwono-żółta. P: Ile par oczu ma mucha? O: sto milionów P: Rodzaj potwora? O: Kangur. (Familiada) P: Potrawa z warzyw? O: Kalafior. P: Wymień soczysty owoc? O: Banan. (1z10) P: Z czym można puścić zrujnowanego bankiera? O: z dymem. P: Z którego miejsca na Ziemi wszędzie jest na północ? O: Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu. (N.O) P: Kupa lub beczka? O: (chwila ciszy...) - beczka! P: nie, smiechu. P: Jakim gazem były napełniane sterowce? O: gazem musztardowym. (F) P: Kto spełnia życzenia O: BYK. (N.O) P: Jakim językiem posługuje się większość mieszkańców czeskiej pragi? O: Nie mam pojęcia. (N.O) P: Po jakiej orbicie krąży Księżyc wokół Ziemi? O: Księżyc nie krąży wokół Ziemi. P: Jak nazywa się najstarsze drzewo w Polsce? O: Baobab. P: Ja się nie pytam jakie zwierzątko ma pan w domu. Podpowiem, że to jest dąb, proszę powiedzieć jak ma na imię. O: Zenon. (1z10) P: Kto gra rolę Podstoliny w Zemście? O: Janusz Gajos. (1z10) P: Jaka trwa teraz era geologiczna? O: Atomowa. (N.O.) P: Jaka jest wspólna nazwa dla pocisku do kuszy i taniego wina? O: Jabol. (N.O.) P: Kraj w Ameryce Północnej, który jest synonimem chaosu. O: Harmider. (N.O.) P: Nazwa stworzenia, które może mieszkać w nosie. O: Gil. P: Widzę, że znasz się na tej dziedzinie, może wymienisz inne zwierzę które mozna mieć w nosie? O: (pewny siebie) - Koza! P: Jesteś prawdziwym specjalistą w tym temacie. ( chodziło oczywiście o muchy w nosie) P: Zwierzę na literę "M"? O: Miś! P: Zielony barwnik obecny w roślinach? O: Mech. (F) P: Coś kwaśnego? O: Kwas solny. (1z10) P: Ile skrzydeł mają pszczoły? O: Pszczoły nie mają skrzydeł. (1z10) P: Nazwa miasta w Polsce, ryba, narzędzie stolarskie. Jaką wspólną nazwę mają te trzy rzeczy? O: STRUG! (1z10) P: Kto spotkał 7 krasnoludków - królewna śnieżka, czy śpiąca królewna? O: Sierotka Marysia. P: Największy polski gryzoń? O: Żubr. (1z10) P: Z ilu pieśni składa się biblijna księga Psalmów? O: Z pieśni nad pieśniami. (F) P: Czym się bawią dzieci w piaskownicy? O: Przewracają się. (1z10) P: Jak się nazywa zwierzę żyjące na ziemi, które osiąga 30 metrów długości? O: Żyrafa. (1z10) P: W spodniach albo na świadectwie? O: Pała (Va Bank) P: Mówimy tak, gdy ktoś nie orientuje się, nie zna się w danym temacie. O: Co to znaczy pieprzyć androny! (VB) P: Szkielet jakiego zwierzęcia często spotykamy w łazience? O: Czym jest PIES. (chodziło o gąbkę) (1z10) P: Czy diplodok żyje obecnie? O: Tak. (1z10) P: Główni bohaterowie "Nocy i dni" O: Jan i Bogumił. P: To byłoby takie nowoczesne małżeństwo. P:Jaką nazwę nosi najsławniejszy polski żaglowiec? O: Kusznierewicz. (F) P: Co robią koty? O: Skakają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KADŁUBEK WINCENTY Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 15.12.06, 12:50 SORKI ALE RANO MIŁEM SPUSZCZONĄ GŁOWE... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ornitolog Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:56 Współczuły raz sąsiadki pani koliberek Pani mąż to ma raczej mały kaliberek Owszem, odrzekła żona nie wstydząc się zwierzeń Lecz za to na sekundę do dwustu uderzeń! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ornitolog Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:57 Zniosła strusica jajo, całe na zielono Struś w krzyk: z kim mnie zdradzasz ty niewierna żono! Skąd mam wiedzieć - odparła - pytasz jak głuptasek Wszak wiesz, że jak na mnie krzykną, chowam głowę w piasek Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myśłiwy Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 15.12.06, 23:58 Raz chory niedźwiedź pierdział, budząc miłosierdzie A suseł mu oklaski bił po każdym pierdzie. Czy ten suseł zwariował? - spytał dzięcioł śledzia. Nie - śledź odparł - to rzecznik prasowy niedźwiedzia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myśliwy Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 16.12.06, 00:08 Spotkał królik oślicę kiedyś w leśnej głuszy; Myślał, że to królica, bo ma długie uszy, Przy czym dziwnie dorodna, wielka jak chałupa, Więc aż jęknął z zachwytu: - Rany, ale dupa! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: działkowicz Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 16.12.06, 00:10 Wyjrzała glizda z dziury i wesoło gwizda, Wtem patrzy - z drugiej strony sterczy druga glizda. Dalejże ją uwodzić, a ta rzecze srogo: - Odwal się żeż kretynko, ja jestem twój ogon! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincwenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.06, 19:53 Myślą ludzie sobie: Gościu ostro skrobie Lecz jego skrobanie to nie jest pisanie:) leży wgobie Andrzej co sklecił te słowa Góry powalała mocna jego mowa kto wie kto to był niech się wpisze Oczywiście oprócz mysliwego, działkowicza i ornitologa w jednej osobie:) Pozdrawiam tuńczykowym bul bul bul:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 18.12.06, 07:01 Jak maurł głowe na wschód zwróciłem...Świt się ukrył.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zakompleksiony Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 18.12.06, 14:34 poświata ta mnie przytłacza ...małże:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 19.12.06, 07:05 Bo to głupio świecić pupą. Świetlik Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 19.12.06, 20:04 świetliku! patronie geometrów!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:10 ja nie lubie kwadratów:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:11 Ani trójkatów. Więc co z tym pomyslemna geometrie?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:14 Pytalem o coś czerwony doliniarzu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadlubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.06, 20:16 Pamietaj ze zaczolem cie darzyc pewa sympatia;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris 46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 19.12.06, 22:47 kadłubku wincenty....ponieważ mniemamm ,że umysł ścisły nie jest domeną Twą..jako żeś kronikarz i w świecie historyj się poruszasz żwawo...to gwoli ścisłości wyjaśniam że miałem tu na myśli geometrę jako zawód do sprawiedliwego podziału ziemi służący:)..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.12.06, 07:03 Bardzo mylisz się mój miły:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gołąbek ale o co chodzi ?? IP: 80.50.80.* 20.12.06, 07:39 geodeta z teodolitem, na płaskowyżu rozmyślał Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ŻEKA Z GUROM Re: ale o co chodzi ?? IP: *.jgora.dialog.net.pl 20.12.06, 14:23 A GDYBYM JA TO WIEDZIAŁ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.06, 13:46 No skarbonku pisz!!!! Domniemania twe nietrafne choć mój umysł po manowcach chmurnych błądzi jestem bakałarzem dziedzin ścisłych:)A jakby co to ci wyśle zaświadczenie o dyslekcji:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 23.12.06, 17:20 i znów jak zwykle masz rację kadłubku..to ja pomyliłem geodetę z geometrą ..popełnie seppuku:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 18:32 znowu pudło:)Radził bym przestac mysleć o ludziach tak protekcjonalnie jak to delikatnie ujmę:) Bo są rzeczy które sie fizjologom nie śniły:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.06, 18:40 A sepuku to raczej nie:) tyle kobiet pieknych by po tobie płaało krzysiu:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: szprotka Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.12.06, 17:36 geodete to ja sprostowałam, nie Wincenty, Wesolych Świąt :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 19:47 wesołych świąt:)..wszystkie moje rybki kochane:) w nagrodę że was lubię nie znajdziecie sie u mnie na wigilijnym stole... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 20:05 Tak. Niektóre rybki bywaja bardzo fajne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 24.12.06, 20:19 osobiście nie lubię ości i kości, tylko mięskoooo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 20:45 ja tez lubie mięsko i ty wiesz jakie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.06, 21:58 hmmm... no no... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 22:44 no bo tak.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: geo Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 24.12.06, 23:35 zostań moją dedykacją... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:52 Nie tak przedmiotowo krzysiu:) Bardziej metafizycznie:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 00:56 Ja preeruje jeden gatunek mieska Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 25.12.06, 05:50 kabanosinę...:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.06, 10:29 A nie. czerwone i krwiste:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: blee Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 25.12.06, 12:34 tatarek z jajeczkiem :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: zobaczcie to !!!! IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.12.06, 07:14 Śledzik w śmietance:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: o co chodzi ale durny watek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 10:19 ale to durne Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: ale durny watek IP: 80.50.80.* 27.12.06, 10:47 podobnie jak większość wątków na tym forum Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mr.T zima IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.06, 10:41 Spadł kiedyś w lipcu, śnieżek niebieski, szczekały ptaszki, ćwierkały pieski... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: zima IP: *.jgora.dialog.net.pl 27.12.06, 12:30 TO TUWIM ŻYJE?? ZDAWAŁO MI SIE ZE UMARŁ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WINCENTY KADŁUBEK Re: zima IP: *.jgora.dialog.net.pl 28.12.06, 14:28 CZAPLA NA SWYCH CZAPLICH NOGACH CZAPLIM KROKIEM ROZPĘDZIŁA SWE CZAPLE CIAŁO DO CZAPLEGO LOTU. LECZ MIMO CZAPLICH STARAŃ CZAPLA NIE WYSTARTOWAŁA. SWE CZAPLE MYŚLI SKUPIŁA NAD SWYM CZAPLO SMUTNYM CZAPLIM ŻYCIU. JEDYNY CZAPLI WNIOSEK JAKI ZAKOŁATAŁ SIĘ W JEJ CZAPLIM MUZGU TO: "CZYŻBY TO BYŁ CZAPLINEK????" OD GANIAJĄC CZAPLIMI SPOSOBAMI CZAPLO CIEMNE MYŚLI POCZAPLAŁA DALEJ NA SWYCH CZAPLICH NOGACH, ROBIAC CZAPLO DŁUGIE KROKI.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 17:40 Ja analfabeta i troglodyta. Persona nie warta spluniecia przyznaje iż mój brak znajomości zasad ortografi świadczy o mym prostactwie i popeliniarstwie. A wszystko to przez treści jakimi nasiakłem w trakcie mego mizernego w doświadczenia życia w czasie którego paplałem sie przeważnie w rynsztoku intelektualnym wraz z sobie podobnymi. Przepraszam za obraze majestatu coponiektórych z parnasu intelektualnego tego nieprzeciętnego miasta, które zaśmiecam swą osobą. Niegodzien ja zatruwać powietrze tutejsze swymi wyziewami Odpowiedz Link Zgłoś
baskervill Re: muuuuuzg 28.12.06, 19:09 chyba jestes bratem lulu,a tak naprawde co to kogo obchodzi co ty tu mazgasz.Kreujesz sie na jeleniogorskiego Pilcha?A moze chcesz popelnic samobojstwo i zwracasz na siebie uwage? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 19:53 Kolego:) To taka zabawa w która bawi się kilka osób. Wiesz????:):):):):)Troszke się prowokuje i tak dalej:)Popisz sobie i pokaz swą madrośc:):):):) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 20:14 Podyskutował bym. ale nie jestemu siebie. Nie mam neta:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wincenty Kadłubek Re: muuuuuzg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.06, 20:16 A ty tak od razuz tym Pilchem i samobujem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: muuuuuzg IP: 212.244.79.* 28.12.06, 20:37 niech język Twój giętki....Kadłubku chylę czoła :) Odpowiedz Link Zgłoś
wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 03.01.07, 19:47 Widoczne czasem jest ukryte. Ukryte przez nasze głowy. A tylko wystarczy otworzycz oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 05.01.07, 08:15 www.karkonosze.pl/kowary/kowary_zdjeciastare.php Odpowiedz Link Zgłoś
wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 08.01.07, 09:53 www.sudety.wroclaw.pl/index/galeria/author,Micha%B3+Ciesielski/picture,8/iID,1732 Odpowiedz Link Zgłoś
wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 10.01.07, 19:51 Skarbonku pomórz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 13.01.07, 17:52 oj ciężko będzie...ze zdwojona siłą brak swiatła nastąpił... Odpowiedz Link Zgłoś
wincentykadlubek Re: zobaczcie to !!!! 15.01.07, 08:23 Słonko świeci cieplej na świecie się zrobi. Prysną smutki. Kociami pewnie przez szybe wpatrzone na świat zalany promieniami ciepłymi i marzą by poigrać wśród chabazi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moli Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.07, 17:31 Co co baczcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:15 nic nie może wiecznie trwać...i ten wątek chyba też:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skarbonek Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:39 a może by tak.....jeszcze raz!....mały renesans kadłubku ty mój:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kris46 Re: zobaczcie to !!!! IP: 212.244.79.* 28.01.07, 09:40 widzę Cie ....pisze do Cię...a ty nic:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :) Re: zobaczcie to !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.07, 22:27 A twierdziłeś że widzisz:) Odpowiedz Link Zgłoś