19.05.06, 14:15
w jaki sposób kładzie się gresy - z fugami czy bez?? jeśli z fugami to jakiej
grubości mają one być?
Obserwuj wątek
    • Gość: sid Re: Gresy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 14:39
      z fugami, od 1mm do 5mm, jak się podoba.
    • pawel.k2 Re: Gresy 19.05.06, 15:07
      Zazwyczaj z fugami. Szerokość fugi wg własnego upodobania. Zazwyczaj przy
      posadzce układam gresy z fugą 3mm.
    • Gość: ? Re: Gresy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.06, 14:16
      fugi - muszą być im większe płytki tym większe...


      zalecaną wielkość masz zapewne napisaną na każdym opakowaniu płytek????


      przy płytce 30x30 cm to minimum 6mm

      Producent asekuruje się w ten sposób - ewentualne nierówne wymiary płytek
      "zgubią się" w fugach



      A tak w ogóle to czy nie ładniejsza jest polska nazwa "spoiny"


Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka