barbini 19.05.06, 14:15 w jaki sposób kładzie się gresy - z fugami czy bez?? jeśli z fugami to jakiej grubości mają one być? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sid Re: Gresy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.05.06, 14:39 z fugami, od 1mm do 5mm, jak się podoba. Odpowiedz Link Zgłoś
pawel.k2 Re: Gresy 19.05.06, 15:07 Zazwyczaj z fugami. Szerokość fugi wg własnego upodobania. Zazwyczaj przy posadzce układam gresy z fugą 3mm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Gresy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.06, 14:16 fugi - muszą być im większe płytki tym większe... zalecaną wielkość masz zapewne napisaną na każdym opakowaniu płytek???? przy płytce 30x30 cm to minimum 6mm Producent asekuruje się w ten sposób - ewentualne nierówne wymiary płytek "zgubią się" w fugach A tak w ogóle to czy nie ładniejsza jest polska nazwa "spoiny" Odpowiedz Link Zgłoś