Dodaj do ulubionych

wrocilam :))

IP: *.104.popsite.net 22.11.02, 21:01
pozdrownienia dla wszystkich z wietrznego chicago, a w szczegolnosci dla
mrozosi, pitera, lapusza, ewy, klimy, miska i paru innych znajomych, ktorzy
tu czasem zagladaja.
ten slawetny hebryk pajak zawital rozniez i tu. ostatnio jedna ze stacji
polskich zapraszala na spotkanie autorskie z tym panem.
Obserwuj wątek
    • Gość: tomko Re: wrocilam :)) IP: *.suwalki.sdi.tpnet.pl 24.11.02, 00:49
      Pozdrawiam, było trzeba pójść na to spotkanie i wygarnąć mu:-)
      t
      • Gość: Lapusz Re: wrocilam :)) IP: *.waw.cdp.pl / *.crowley.pl 25.11.02, 08:46
        Pozdrawiamy, pozdrawiamy.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka