Gość: monia
IP: *.104.popsite.net
22.11.02, 21:01
pozdrownienia dla wszystkich z wietrznego chicago, a w szczegolnosci dla
mrozosi, pitera, lapusza, ewy, klimy, miska i paru innych znajomych, ktorzy
tu czasem zagladaja.
ten slawetny hebryk pajak zawital rozniez i tu. ostatnio jedna ze stacji
polskich zapraszala na spotkanie autorskie z tym panem.