Dodaj do ulubionych

Uwaga na oszusta !!!

02.10.13, 16:25
Poszukuję osób, które zostały oszukane przez sklep internetowy e-MILLENNIUM, Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENIUM ul.Dębowa 9, Koszalin. Jednocześnie ostrzegam przed kontaktami handlowymi z w/w firmą. Zamówienie z początku lipca 2013 roku jest realizowane do tej pory. Gdy na początku września poprosiłem o zwrot przedpłaty właściciel firmy zaczął unikać kontaktu ze mną - nie odbiera telefonów. Jedynym w tej chwili rozwiązaniem jest droga prawna dlatego poszukuję wcześniej wspomnianych osób. POZDRAWIAM
Obserwuj wątek
    • vivaro11 Re: Uwaga na oszusta !!! 08.11.13, 12:19
      mz1961 napisał:

> Poszukuję osób, które zostały oszukane przez sklep internetowy e-MILLENNIUM, Ce
      > ntrum Dystrybucji i Logistyki MILLENIUM ul.Dębowa 9, Koszalin. Jednocześnie ost
      > rzegam przed kontaktami handlowymi z w/w firmą. Zamówienie z początku lipca 201
      > 3 roku jest realizowane do tej pory. Gdy na początku września poprosiłem o zwro
      > t przedpłaty właściciel firmy zaczął unikać kontaktu ze mną - nie odbiera telef
      > onów. Jedynym w tej chwili rozwiązaniem jest droga prawna dlatego poszukuję wcz
      > eśniej wspomnianych osób. POZDRAWIAM

Ja wpłaciłem przedpłatę 24 lipca - 2745.1 zł za drabiny ponad trzy miesiące brak odpowiedz .
      Dziś zgłosiłem na policji oszustwo tj. 08.11.2013
      Ryszard J.

• gizmin Zgłaszajcie od razu na policje 27.01.14, 14:16
      Cześć,

jestem oszukany również przez tą firmę. Co prawda zapłacilem im 100zł ale patrząc na Twoją kwotę to i prokurator nad nimi siądzie. Leccie na policję nie ma na co czekać. Ja już to uczyniłem. P.S wpiszcie opinie o nich, u wujcia googla wpiszcie tylko opinie o e-millennium .
    • niezlecacko Re: Uwaga na oszusta !!! 28.05.14, 12:35
      Witam,

Ja bylem przekonany ze firma ze strona i profesjonalnym sklepem, z jakims wsparcie z urzedu pracy , nie powinna byc oszustem, zadzwonilem dopytalem przed wpłata wszystko wygladało na to ze nie bedzie problemów bo staram sie na ile mozliwe sprawdzic takie zakupy.
      Ale niestety chyba rózniez zostałem oszukany.
      Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENIUM - przyjelo zamówienie na 650 zł i kazali wplacic pieniadze to przygotuja zamówienie do wysyłki.

Po miesiacu ( w miedzyczasie 2 maile 2 telefony) dostalem informacje ze towaru nie ma i proponuja mi cos innego ,, jak juz bylo dawno po remoncie, poprosilem o zwrot kasy.
      Od zamówienia uplynelo dalej miesiac a pieniedzy dalej nie zwrócili - to chyba oszuści .

Własciciel przez telefon potwierdzał juz kilka razy ze za 3 dni dostene pieniadze ale dalej ich nie ma na koncie...
      Co polecacie czy zgłoszenie na POLICJE moze cos dac w takim przypadku.

"Uwaga na firme: Centrum Dystrybucji i Logistyki MILLENIUM"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka