Gość: mimi IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.03, 22:06 siedze przed kompem. pogoda pod psem i jakos mi smutno i nostalgicznie sie zrobilo. starosc czy co. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: mimi Re: smutno mi IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 21.02.03, 22:11 ciekawe czy ktos tu w ogole zaglada o tej porze czy wszyscy sobie wesolutko imprezuja? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: danny Re: smutno mi IP: 81.15.234.* 24.02.03, 05:13 nie smuć się tak, niedługo przyjdą piękne gorące polskie upały Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pogodny Re: smutno mi IP: *.cmts.sth.ptd.net 28.02.03, 14:27 Niestety pogoda pod psem mrozy jak na Alasce sniegu za duzo to jest jedyny powod do braku palera i pogody Ducha.Nie jestes jedna mi osobiscie tak zalazla zima za skore ze mysle o przeprowadzce w cieplejsze strony bez zimy Pozdrawiam i oby ta zima poszla sobie jak najszybciej U mnie pol metra sniegu i minus 15 to normalka i nie mieszkam na Alasce Odpowiedz Link Zgłoś
jantaria Re: smutno mi 06.03.03, 00:10 Masz rację zimno.Nos do góry, słońce coraz wyżej a wiosna coraz bliżej!A mnie i tak marzą sie Hawaje:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ciepelko Re: smutno mi IP: *.cmts.sth.ptd.net 07.03.03, 00:18 jantaria napisała: > Masz rację zimno.Nos do góry, słońce coraz wyżej a wiosna coraz bliżej!A mnie i > > tak marzą sie Hawaje:)))) Dlaczego ;marza; w Zyciu wszystko jest do zrealizowania Dlaczego tylko akurat Hawaje bardzo dlugi lot nie jestem pewien czy tak duzo atrakcji Osobiscie jestem Za Bahamas wycieczka promem w nocy Duze Bale w dzien zwiedzanie pieciu wysp imprezka 6 dni 499$ a przy okazji mozna zaliczyc pare dni w Miami Beach/z Miami odplywa sie na wiekszosc imprez/ a tam uwierz mi to jest najberdziej szalone miejsce na ziemi na szalenstwo......... no morze poza Pataya w Tajlandii. Pozdrawiam i szybkiego ciepelka Zycze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: smutno mi IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.03, 00:35 super oferta dla bezrobotnych z koszalina. juz zaczeli zbierac. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mimi Re: smutno mi IP: *.koszalin.cvx.ppp.tpnet.pl 07.03.03, 00:22 juz mi sie humor poprawil. znacznie;-) ale cieplej by sie moglo zrobic faktycznie. moja kolezanka byla w zeszlym roku na hawajach (h?) tydzien. lalo przez 5 dni. w koszalinie przynajmniej nie leje. i jednak jest troche taniej;-) Odpowiedz Link Zgłoś