ls48 Re: Wielka 17.06.10, 10:39 No to teraz wreszcie wiem skąd sie wzięło okreslenie " kocia muzyka". Ha,ha,ha Odpowiedz Link
tropem_misia1 Re: Wielka 18.06.10, 09:48 niby "kocia muzyka" , ale dla mnie składniejsza w dźwiękach od kompozycji Pendereckiego. Odpowiedz Link