16.06.10, 22:38
ARTYSTKA!!!!
Obserwuj wątek
    • ls48 Re: Wielka 17.06.10, 10:39
      No to teraz wreszcie wiem skąd sie wzięło okreslenie " kocia muzyka". Ha,ha,ha
      • marii51 Re: Wielka 17.06.10, 20:14
        przeurocza artystka smileniesamowita smile
      • tropem_misia1 Re: Wielka 18.06.10, 09:48
        niby "kocia muzyka" , ale dla mnie składniejsza w dźwiękach od kompozycji
        Pendereckiego.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka