maria88 01.01.15, 00:22 Na Nowy Rok przybywa dnia na barani skok. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
maria88 Re: STYCZEN 01.01.15, 00:42 Czy wszyscy śpią? U nas na okrągło strzelają i strzelają , Psina mało nie zwarjuje tak się trzęsie. Odpowiedz Link
marii51 Re: STYCZEN 01.01.15, 08:33 maria88 witam w nowym roczku.. pomyślności i zdrowia .. nie spalam do 3 rano ale nie chcialo mi się nawet wlaczac laktopa syna- musialam byc przy wnusiu Odpowiedz Link
marii51 Re: STYCZEN 01.01.15, 08:40 To ma być dobry Rok pomyślny. Pelen zdarzeń pozytywnych . Zaczynamy , realizować nasze marzenia .. pomagajmy innym ,żeby tez dosięgli samych dobrych zdarzeń. Odrzućmy to co nIe powinno nam zmącić .. pa pa a sio-- Realizujmy się asertywnie a z sukcesami..TAK TAK Zapraszam:"a gdyby tak nieba przybliżyć..." Odpowiedz Link