01.01.15, 00:22
Na Nowy Rok przybywa dnia na barani skok.
Obserwuj wątek
    • maria88 Re: STYCZEN 01.01.15, 00:42
      Czy wszyscy śpią? U nas na okrągło strzelają i strzelają ,
      Psina mało nie zwarjuje tak się trzęsie.
      • marii51 Re: STYCZEN 01.01.15, 08:33
        maria88
        witam w nowym roczku.. pomyślności i zdrowia ..
        nie spalam do 3 rano
        ale nie chcialo mi się nawet wlaczac laktopa syna-
        musialam byc przy wnusiu
        • marii51 Re: STYCZEN 01.01.15, 08:40

          To ma być dobry Rok pomyślny. Pelen zdarzeń pozytywnych .
          Zaczynamy , realizować nasze marzenia ..
          pomagajmy innym ,żeby tez dosięgli samych dobrych zdarzeń.
          Odrzućmy to co nIe powinno nam zmącić .. pa pa a sio--
          Realizujmy się asertywnie a z sukcesami..TAK TAKwink
          https://www.floraforum.eu/floraforum/avatars/152105029745aba012621c0.gifZapraszam:"a gdyby tak nieba przybliżyć...smile"
          • super.halusia Re: STYCZEN 01.01.15, 10:10
            https://ro.com.pl/wp-content/uploads/2014/12/2015.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka