ziolo.zielone 10.01.10, 13:41 Nie lękajcie się jeśli się tu zjawi-to tylko ja. No kurka wodna! Jako zioło wysłać przedtem nicze3go nie mogłam, jako kursor inwalida nawet mi się udawało forum.gazeta.pl/forum/w,299,105470597,105470597,Co_to_znaczy_.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
tropem_misia1 Re: Invalid.cursor 10.01.10, 13:45 też miałam tego inwalidę,ale zwaliłam na gazetę miałam nosa Odpowiedz Link
ziolo.zielone Re: Invalid.cursor 10.01.10, 13:50 Bo to to faktycznie gazetowy inwalida. Tylko czemu zioło nie mogło, a inwalida mógł? Pewnie kwestia parytetów Odpowiedz Link