10.04.10, 01:50
Gdzie w Warszawie można podszkolić się w zakresie technologii GIS ? Kursy itd.
Obserwuj wątek
    • dominikjandomin Re: GIS 10.04.10, 12:38
      GIS jest obecnie tak szerokim zagadnieniem, ze sprecyzuj, co umiesz, a czego
      chcesz się nauczyć...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka