16.11.13, 09:45
Zdecyduj o przyszłości polskiej nauki ;)

docs.google.com/forms/d/140mG_jWdxF5qaY3EarS8mrmnk18031Bnp7ucvvRjhDU/viewform
Obserwuj wątek
      • dobrycy Re: Wybory ;) 16.11.13, 11:27
        A jeszcze odnośnie naszej ministressy

simplest-image-hosting.net/jpg-0-jerzy-buzek-aws-nie-da-sie-wiecej-spierdolic
        dobrycy napisał:

> na razie Sendi wygrywa, jest wiec szansa dla polskiej nauki zeby dogonila i prz
        > escigła ta w USA.
    • klamczuchosiedlowy Re: Wybory ;) 16.11.13, 15:48
      Wybory są tendencyjne.
      Przez to, że nie ma opcji: klamczuchosiedlowy
      domyśliłem się, że za rzadko odwiedzam forum, i niestety muszę głosować na flamengistę z jego pruskim administratywistycznym poczuciem humoru (jeśli głosowanie ma być tajne - proszę usunąć mój wpis).
      Powinna być chociaż opcja: inne a jeśli się da - to opcja zaproponuj.
      Z rozpaczy ludzie głosują na mniejsze zło.
      • piotrek-256 Re: Wybory ;) 16.11.13, 15:52
        No jak w realu, kłamczuchu jak realu :P

A poza tym no do cholery jasnej po co ktoś robi takie rzeczy ??
        To jest psucie zabawy innym

11/16/2013 15:23:07 pigwa_polska
        11/16/2013 15:24:55 pigwa_polska
        11/16/2013 15:27:18 pigwa_polska
        11/16/2013 15:29:01 pigwa_polska
        11/16/2013 15:30:45 dala.tata
        11/16/2013 15:31:54 pigwa_polska
        11/16/2013 15:33:55 pigwa_polska
        11/16/2013 15:35:33 dala.tata
        11/16/2013 15:36:06 pigwa_polska
        11/16/2013 15:37:33 pigwa_polska
        11/16/2013 15:39:13 pigwa_polska
        11/16/2013 15:41:40 pigwa_polska
        • klamczuchosiedlowy Re: Wybory ;) 16.11.13, 16:23
          raczej to odzwierciedlenie rzeczywistości - pompowanie kół dala.lata i sendiego znalazlo przeciwwage w pompowaniu kół pigwy_bobrskiej

a to co pokazałeś to nie dowód na psucie zabawy - akurat 16.30 to czas kiedy dużo ludzi często zasiada przed kompem i może to być zwyczajny zbieg okoliczności :-) albo czysta żartobliwa akcja jakiegoś gimbusa z forum niezadowoonego, że NBK odchodzi
              • piotrek-256 Re: Wybory ;) 16.11.13, 17:34
                Można zagłosować dowolnie wiele razy, każdy głos jest liczony.
                To co system mógłby robić to, używać cookies do blokowania, ale niestety google nie udostępnia takiej opcji wedle mojej wiedzy. Pewnie dałoby się wygenerować unikalne tokeny i rozesłać je do użytkowników forum i poprosić o podani tokenu przy głosowaniu, ale za dużo roboty.
    • sendivigius Re: Wybory ;) 16.11.13, 17:30
      O rety wybory - a ja nie przedstawilem jeszcze programu wyborczego :D...

Bardziej na serio to mysle, ze taki minister to ciezki kawalek chleba - co by nie chcial(a) zrobic bedzie mial(a) przeciko sobie silne grupy interesow - a silne bo liczne, zasobne i umocowane medialnie i politycznie. To musi byc ktos o kunszcie politycznym Sun Tzu.
      • kramka1 Re: Wybory ;) 17.11.13, 10:50
        Po zapoznaniu się z listą widzę, ze jedynym poważnym kandydatem na ministra jest Kramka1. Czemu? A bo to jedyny nick pisany z dużej litery, co a priori oznacza docenienie kandydata. ;))

W tej sytuacji nie wiem, czy dziekować tym, którzy oddali na mnie głos, czy się dziwić ,ze jeszcze nie jestem pierwsza na liscie. No ale jak mam być, jak sama zagłosowałam na innego kandydata... ;)
    • piotrek-256 Re: Wybory ;) 18.11.13, 00:05
      TAM TARARAM TAM UWAGA UWAGA

Komisja wyborcza heroicznie oczyściła wyniki z ewidentnie podejrzanych głosów i podliczyła
      Sendi 22
      Dala 22
      adept 18
      flamengista 9
      Kramka 7 000
      pgf 12
      pigwa 4
      podwórkowy 9
      zenek 4
      trzy.14 3

Jeśli mamy socjologa na pokładzie, to może się pokusić o interpretacje, w szczególności uważam, że było sporo autentycznych głosów na sendiego, jak wyjaśnić ten fenomen ?? :D

• sendivigius Wybory :D :D :D 18.11.13, 11:11
        W glosowaniach internetowych Korwin-Mikke zostawal prezydentem. W realnych - juz niekoniecznie.

Nie zazdroszcze ministrowi. Probowalo wielu. Byl wiceministrem Karpinski i sie poddal, u NBK wiceministerm byla profesor co zycie spedzila w Australii. Nie brak wiec tam ani wiedzy ani nawet checi - brak mozliwosci dzialania.

Srodowsko siedzi w swoim sosie i jest mu dobrze. Najwyzej by dali 1000-2000 podwyzki a reszta problemow to sie jakos opedzi albo zmiecie pod dywan. A przyszlosc - ta zawsze jest niewiadoma, moze EU sypnie kasa, a moze UE sie rozpadnie i bedzie na kogo zwalac, a moze bedzie wojna w Afryce, albo w Rosji, albo II etap planu Balcerowicza albo Kaczynski dojdzie do wladzy albo ...juz szkoda gadac. Szeroko pojeta publicznosc nauka sie interesuje niewiele, ksztalceniem na wyzszym poziomie jedynie troszeczke, "profesor to brzmi dumnie" - wciaz na przestrzeniach medialnych. To najlepsza atmosfera do tworzenia nieformalnych, przez nikogo niekontrolowanych ukladow i feudalnych ksiestw z pomniejszymi lennikami.

Polska polityka jest polityka latynoska. Rzadzi oligarchia. Im dobrze i wystarczy. Dlaczego USA sa bogate a Meksyk biedny ?
        • chilly Re: I have a dream.... 18.11.13, 17:40
          Ależ dala! Jesteś poza pudłem! Choć możliwe, że pigwa_polska i pozostali medaliści - zgodnie z aktualnymi trendami - przeprowadzili pompowanie wyborcze.
          Zresztą, już wiemy: znowu będzie ministra. Lena (tako rzecze "Wprost").
          • piotrek-256 Re: I have a dream.... 18.11.13, 21:02
            Jak poza pudłem Dala ma tyle głosów co Sendi i to nikt nie ma więcej.

Dane zostały oczyszczone przez komisję wyborczą z nieważnych głosów :P
            Znaczy długich serii głosów co 40 sekund. Swoją drogą, że też komuś chciało się tyle klikać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka