Dodaj do ulubionych

Wyraz abstrakcyjny.

24.09.09, 21:02
Dziewczyny, pomagam bratu w lekjach.
No i za chiny nie mogę przypomnieć sobie rzeczownika końcącego się na "przy".
Pomóżcie!!
Obserwuj wątek
    • mathiola Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:05
      Najleprzy big_grin
      A tak poważnie to nie wiem
      • pina_colada88 Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:06
        To nie rzeczownik tongue_out
        • mathiola Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:10
          a fakt smile Idę posypać głowę popiołem i poczytam słownik tongue_out
          • adkam77 Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:22
            Wieprzy. Wieprz w dopełniaczu liczby mnogiej. Moze być? smile
    • aga9001 Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:29
      Ty bibilotekoznawsto studiujesz zdaje sie, to pownnaś byc obcykana z
      językiem polskim bardzo uncertain

      A jak nie jesteś to szukaj w googlach. I miały racje, ze szukasz
      tematów do tworzenia wątków. I to nie jest zabawne, powiem, że
      raczej żalosne uncertain
      • deela Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:30
        ty sie spinasz a ja mam rebus
        i mi w l.poj nic do lba nie przychodzi
        a googlalam!
      • mandziola Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:31
        Oj Aga a inne głupie watki Ci nie przeszkadzają??? Aleście się dziewczyny
        uczepiły...
      • mathiola Aga 24.09.09, 21:37
        Może bez przesady. dziewczyna szuka porady. Jedna szuka przepisów na zupy, druga
        przelicznika jednostek alkoholowych a Pina akurat rzeczownika z przy na końcu.
        I ja też googlałam. I nic smile
        • pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:42
          A ja już wymyśliłam.
          Naprzykrzanie.
          Wyrazy konkretne są zdecydowanie łatwiejsze wink
          • karra-mia Re: Aga 24.09.09, 21:44
            ale on się nie kończy na przy???
            chyba że ja już kurwa za dużo piwa w siebie wlałam?suspicious
            • deela Re: Aga 24.09.09, 21:45
              on zawiera przy
              mial zawierac przy a nie konczyc sie na przy
              pina nas oszukala a ja dostalam zwarcia w mozgu przez nia
              juz nigdy nie bede taka sama







              KURWAAAAAAAAAAAAA
              a nie wszystko w porzadku
              przepraszam mialam atak paniki
              • mathiola deela 24.09.09, 22:02
                To zupełnie jak ja
          • mandziola Re: Aga 24.09.09, 21:45
            Pina a to rzeczownik?? Ja maturę robiłam hm...z 15 lat temu, polonistyki nie
            studiowałam.. ale jakos mi nie pasi..wink)
            • deela Re: Aga 24.09.09, 21:46
              a jak
              rzeczownik odczasownikowy droga man
            • pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:46
              Karra, to przy nie musiało być na końcu.
              Mondziola- co to? naprzykrzanie smile
              • karra-mia Re: Aga 24.09.09, 21:48
                pina to idź kuźwa do swojego pierwszego posta i zobacz, co żeś tam
                napisała, a nastepnym razem sprawdź zanim klikniesz wyslijsuspicious

                i ty żeś nad tym tak długo myslała??
              • adkam77 Re: Aga 24.09.09, 21:49
                a jak nie musiało być na końcu to np pieprzyk.
                • pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:54
                  Pieprzyk to nie abstrakcyjne- widzisz go smile
                  A naprzykrzanie to chyba abstrakcyjne choć sama zaczynam mieć wątpliwości big_grin
                  • adkam77 Re: Aga 24.09.09, 21:59
                    Nie dotyczałam,że abstarkcyjny. Zajęłam się tylko końcówką przy wink
              • mandziola Re: Pina masz w ryło:)) 24.09.09, 21:50
                Napisałas NA KOŃCUsmile) No nic ale przynajmniej rozrywke mielimwink)
    • aga9001 DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:53
      I zlinczujcie mnie bo sie czepiam
      I upierdliwa jestem
      Ale dla mnie to jest śmieszne - szukac pomocy na forum w odrabianiu
      pracy domowej dla brata.

      I widzę zasadniczą różnice w poszukiwaniu weny w gotowaniu ,
      szukaniu przepisów , a nawet zgrabnych gaci na tyłek itd
      A szukaniu rozwiązania pracy domowej.

      Bijcie , zabijcie a zdania nie zmienie big_grin
      • deela Re: DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:55
        > I widzę zasadniczą różnice w poszukiwaniu weny w gotowaniu ,
        google---> przepis kulinarne---> zupy
        trudne?
        a co za roznica rebus byl fajny tylko kurwa nierozwiazywalny
        • karra-mia Re: DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:57
          rebus fajny, szkoda tylko że panna zadjąca nam go sama nie wiedziala
          o co kaman
      • mathiola a jaka to różnica, wskaż może 24.09.09, 22:06
        Bo kiedy ja próbowałam, natchniona lekturą, przeliczyć ilość alkoholu w wódce, w
        przełożeniu na ilość alkoholu w winie, nikt nie oceniał mojego posta przez
        pryzmat innych moich postów, tylko zwyczajnie pomógł, no smile
    • edycja_kopiuj_wklej Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 22:08
      Mi slownik onetu powiedzial, ze nie ma w jezyku polskim slowakonczacego sie na *przy
    • nutka07 Pina 24.09.09, 22:10
      jak Twoj naped?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka