pina_colada88 24.09.09, 21:02 Dziewczyny, pomagam bratu w lekjach. No i za chiny nie mogę przypomnieć sobie rzeczownika końcącego się na "przy". Pomóżcie!! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mathiola Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:10 a fakt Idę posypać głowę popiołem i poczytam słownik Odpowiedz Link
adkam77 Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:22 Wieprzy. Wieprz w dopełniaczu liczby mnogiej. Moze być? Odpowiedz Link
aga9001 Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:29 Ty bibilotekoznawsto studiujesz zdaje sie, to pownnaś byc obcykana z językiem polskim bardzo A jak nie jesteś to szukaj w googlach. I miały racje, ze szukasz tematów do tworzenia wątków. I to nie jest zabawne, powiem, że raczej żalosne Odpowiedz Link
deela Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:30 ty sie spinasz a ja mam rebus i mi w l.poj nic do lba nie przychodzi a googlalam! Odpowiedz Link
mandziola Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 21:31 Oj Aga a inne głupie watki Ci nie przeszkadzają??? Aleście się dziewczyny uczepiły... Odpowiedz Link
mathiola Aga 24.09.09, 21:37 Może bez przesady. dziewczyna szuka porady. Jedna szuka przepisów na zupy, druga przelicznika jednostek alkoholowych a Pina akurat rzeczownika z przy na końcu. I ja też googlałam. I nic Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:42 A ja już wymyśliłam. Naprzykrzanie. Wyrazy konkretne są zdecydowanie łatwiejsze Odpowiedz Link
karra-mia Re: Aga 24.09.09, 21:44 ale on się nie kończy na przy??? chyba że ja już kurwa za dużo piwa w siebie wlałam? Odpowiedz Link
deela Re: Aga 24.09.09, 21:45 on zawiera przy mial zawierac przy a nie konczyc sie na przy pina nas oszukala a ja dostalam zwarcia w mozgu przez nia juz nigdy nie bede taka sama KURWAAAAAAAAAAAAA a nie wszystko w porzadku przepraszam mialam atak paniki Odpowiedz Link
mandziola Re: Aga 24.09.09, 21:45 Pina a to rzeczownik?? Ja maturę robiłam hm...z 15 lat temu, polonistyki nie studiowałam.. ale jakos mi nie pasi..) Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:46 Karra, to przy nie musiało być na końcu. Mondziola- co to? naprzykrzanie Odpowiedz Link
karra-mia Re: Aga 24.09.09, 21:48 pina to idź kuźwa do swojego pierwszego posta i zobacz, co żeś tam napisała, a nastepnym razem sprawdź zanim klikniesz wyslij i ty żeś nad tym tak długo myslała?? Odpowiedz Link
pina_colada88 Re: Aga 24.09.09, 21:54 Pieprzyk to nie abstrakcyjne- widzisz go A naprzykrzanie to chyba abstrakcyjne choć sama zaczynam mieć wątpliwości Odpowiedz Link
adkam77 Re: Aga 24.09.09, 21:59 Nie dotyczałam,że abstarkcyjny. Zajęłam się tylko końcówką przy Odpowiedz Link
mandziola Re: Pina masz w ryło:)) 24.09.09, 21:50 Napisałas NA KOŃCU) No nic ale przynajmniej rozrywke mielim) Odpowiedz Link
aga9001 DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:53 I zlinczujcie mnie bo sie czepiam I upierdliwa jestem Ale dla mnie to jest śmieszne - szukac pomocy na forum w odrabianiu pracy domowej dla brata. I widzę zasadniczą różnice w poszukiwaniu weny w gotowaniu , szukaniu przepisów , a nawet zgrabnych gaci na tyłek itd A szukaniu rozwiązania pracy domowej. Bijcie , zabijcie a zdania nie zmienie Odpowiedz Link
deela Re: DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:55 > I widzę zasadniczą różnice w poszukiwaniu weny w gotowaniu , google---> przepis kulinarne---> zupy trudne? a co za roznica rebus byl fajny tylko kurwa nierozwiazywalny Odpowiedz Link
karra-mia Re: DLa wyjaśnienia - wredna jestem 24.09.09, 21:57 rebus fajny, szkoda tylko że panna zadjąca nam go sama nie wiedziala o co kaman Odpowiedz Link
mathiola a jaka to różnica, wskaż może 24.09.09, 22:06 Bo kiedy ja próbowałam, natchniona lekturą, przeliczyć ilość alkoholu w wódce, w przełożeniu na ilość alkoholu w winie, nikt nie oceniał mojego posta przez pryzmat innych moich postów, tylko zwyczajnie pomógł, no Odpowiedz Link
edycja_kopiuj_wklej Re: Wyraz abstrakcyjny. 24.09.09, 22:08 Mi slownik onetu powiedzial, ze nie ma w jezyku polskim slowakonczacego sie na *przy Odpowiedz Link