e.logan 05.10.09, 09:39 Informuje ze jest mi dzis zle - bo jesien - bo pada, i nie milo - bo mi zimno. -bo znowu samotna - bo mam dosc zrzedzenia matki (swiat jest okropny i wszyscy na nia straja) A teraz prosze o wsparcie i duzo ciepla. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
karra-mia Re: żle mi 05.10.09, 09:40 nie wiem, czy da coś wsparcie osoby, ktora aktualnie przezywa to samo... ale wspieram, jak mogę kuźwa jakie to ,życie porypane, ile się człowiek musi namęczyć, zanim umrze Odpowiedz Link
moninia2000 Re: żle mi 05.10.09, 09:43 Kochane!!! Nie dajcie sie! Ciepla kapiel, swiece, ciepla herbata z pomaranczkiem, z miodem, czekolada Zycie jest boskie, tylko my skomplikowani tacy, ze ech. Niedawno mialam doline na maksa, na drugi dzien tecza znow zaswitala. U mnie tak bywa. Jesien w PL, a wlasciwie poczatki, te deszcze i szarosc zawsze mnie dobijaly, choc kochalam to... Nie pozwolcie sie zabic smutkom! Glowa do gory, na pewno macie wiecej niz jeden powod do radosci! A, jesli juz trzeba, to wysmuccie sie, panienki, a potem w gore cyca! Odpowiedz Link
totorotot Re: żle mi 05.10.09, 11:07 to tu mialam napisac, ze czekolada jest wskazana, ale pomylilam waciki... Odpowiedz Link
tabakierka2 Re: grave 05.10.09, 12:20 jak dla mnie za...łysy w sensie za mało owłosiony no i te majty jakieś takie zsuwające się no i skarpety i buty do majtów?eee nie Odpowiedz Link
grave_digger Re: grave 05.10.09, 16:12 noż jak wam tu dogodzić, no? babowa, zapodaj linkiem i mnie oświeć Odpowiedz Link
babowa Re: grave 05.10.09, 16:14 nie chce mi sie szukac ale chłop ma byc chłop no, a nie taki wymuskany lalus Odpowiedz Link
babowa Re: żle mi 05.10.09, 12:16 no co wam dzisiaj tak zbiorowo zle? jaka czekolada? normalnie chleb ze smalcem , ogórek i kiszony i herbata z cytryna i swiat jest piekny ale tule do swej obfitej piersi i mozna mi smarkac w nia do woli i jeszcze smalcu dam, o! Odpowiedz Link
mathiola Re: żle mi 05.10.09, 16:37 kurde, ja ja mam ci pomóc, jak sama mam depresję przedlistopadową..... Może chociaż to cię pocieszy, że inni też mają źle? Odpowiedz Link
viola01 Re: żle mi 05.10.09, 17:15 oj... mi też źle...bo: 1. jutro dowiem się czy dostałam pracę /mam złe przeczucia / 2. skończyłam poprzednią pracę gdzie miałam super przyjaciół / w tym jednego bliskiego przyjaciela i choć do niczego między nami nie doszło oprócz flirtu to strasznie mi żal tej znajomości/ 3. przeziębiona jestem chyba popadam w depresje... Odpowiedz Link