05.10.09, 09:39
Informuje ze jest mi dzis zle
- bo jesien
- bo pada, i nie milo
- bo mi zimno.
-bo znowu samotna
- bo mam dosc zrzedzenia matki (swiat jest okropny i wszyscy na nia
straja)

A teraz prosze o wsparcie i duzo ciepla.



Obserwuj wątek
    • karra-mia Re: żle mi 05.10.09, 09:40
      nie wiem, czy da coś wsparcie osoby, ktora aktualnie przezywa to
      samo... ale wspieram, jak mogę
      kuźwa jakie to ,życie porypane, ile się człowiek musi namęczyć,
      zanim umrze
    • moninia2000 Re: żle mi 05.10.09, 09:43
      Kochane!!! Nie dajcie sie! Ciepla kapiel, swiece, ciepla herbata z
      pomaranczkiem, z miodem, czekoladasmile
      Zycie jest boskie, tylko my skomplikowani tacy, ze ech.
      Niedawno mialam doline na maksa, na drugi dzien tecza znow
      zaswitala. U mnie tak bywa.
      Jesien w PL, a wlasciwie poczatki, te deszcze i szarosc zawsze mnie
      dobijaly, choc kochalam to...
      Nie pozwolcie sie zabic smutkom! Glowa do gory, na pewno macie
      wiecej niz jeden powod do radosci!
      A, jesli juz trzeba, to wysmuccie sie, panienki, a potem w gore cyca!
      • totorotot Re: żle mi 05.10.09, 11:07
        to tu mialam napisac, ze czekolada jest wskazana, ale pomylilam waciki...
        • grave_digger Re: żle mi 05.10.09, 11:48
          może ten pan da ci duuuuuuuużo ciepła big_grin
          https://cokupic.pl/i/c_big391020.jpg
          • tabakierka2 grave 05.10.09, 11:51
            obrzydliwy ten pan, a majtasy jeszcze gorszetongue_out
            • grave_digger Re: grave 05.10.09, 12:15
              a ten? big_grin
              https://img.interia.pl/kobieta/nimg/7/f/Tylko_pan_2920210.jpg
              • tabakierka2 Re: grave 05.10.09, 12:20
                jak dla mnie za...łysybig_grin w sensie za mało owłosionytongue_out no i te majty
                jakieś takie zsuwające siętongue_out no i skarpety i buty do majtów?eeetongue_out nie
                • grave_digger Re: grave 05.10.09, 16:04
                  rany, ale trudno ci dogoszić tongue_out
                  a ten?
                  https://zosia1.samosia.pl/sam48/9bc315940020fc654ab24f5f/z6275029X.jpg
                  • babowa Re: grave 05.10.09, 16:08
                    Milowicz to , tak?
                    on znowu miekki taki, ciapa jakas
                    • grave_digger Re: grave 05.10.09, 16:12
                      noż jak wam tu dogodzić, no?
                      babowa, zapodaj linkiem i mnie oświeć wink
                      • babowa Re: grave 05.10.09, 16:14
                        nie chce mi sie szukac tongue_out
                        ale chłop ma byc chłop no, a nie taki wymuskany lalustongue_out
    • aga9001 Re: żle mi 05.10.09, 12:09
      Mi też jest źle, ale Cię wspieram smile
      • babowa Re: żle mi 05.10.09, 12:16
        no co wam dzisiaj tak zbiorowo zle?
        jaka czekolada?
        normalnie chleb ze smalcem , ogórek i kiszony i herbata z cytryna i
        swiat jest piekny smile
        ale tule do swej obfitej piersi i mozna mi smarkac w nia do woli i
        jeszcze smalcu dam, o! smile
    • moninia2000 Re: żle mi 05.10.09, 15:13
      A jak teraz?????smile
    • mathiola Re: żle mi 05.10.09, 16:37
      kurde, ja ja mam ci pomóc, jak sama mam depresję przedlistopadową..... Może
      chociaż to cię pocieszy, że inni też mają źle? wink
      • viola01 Re: żle mi 05.10.09, 17:15
        oj... mi też źle...bo:
        1. jutro dowiem się czy dostałam pracę /mam złe przeczucia /
        2. skończyłam poprzednią pracę gdzie miałam super przyjaciół / w tym jednego
        bliskiego przyjaciela i choć do niczego między nami nie doszło oprócz flirtu to
        strasznie mi żal tej znajomości/
        3. przeziębiona jestem
        chyba popadam w depresje...sad
        • bryanowa-1 Re: żle mi 05.10.09, 17:19
          loganka ,przytulam,nie daj sie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka