pola.cocci
13.10.09, 15:25
Dlaczego ludzie wierza w horoskopy, numerologie i inne wrozby? To
praktyka stara jak swiat i ciagle wszechobecna: prasa, radio... -
skad to sie bierze?
Ja sama nie wiem, czy wierze w horoskopy - raczej nie, ale zawsze
czytam swoj horoskop, torche wierze w numerologie, chociaz dobrze
sie na tym nie znam...
A Wy: czytacie i wierzycie czy tylko czytacie albo i nie?