Dodaj do ulubionych

Nazwa,tytuł konkursu o zdrowiu-pomozecie??;-)

30.11.09, 11:23
wiem,ze jestescie niezawodne,juz kiedys dalyscie popis na nazwe
placu zabaw.
teraz prosze o tytul na konkurs o zdrowiu.
najwyzej 3 wyrazowy.cos w stylu otrzaskanego 'szlachetne
zdrowie...'.... nie wiem 'kraina zdrowia'...'zdrowie to podstawa'..?
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: Nazwa,tytuł konkursu o zdrowiu-pomozecie??;-) 30.11.09, 11:54
      aha, ja ci dam fajny tytuł na konkurs, a ty wyślesz esa i wygrasz nagrodę, tak??

      poczekaj, już zabieram się do roboty, za godzinę przedstawię ci co najmniej ze
      sto fajowych hasełek big_grin
      • tedesca1 Re: Nazwa,tytuł konkursu o zdrowiu-pomozecie??;-) 30.11.09, 12:31
        Dokładnie to samo mi się nasunęło, nie wiem po co jest Ci to potrzebne, ale
        jeśli rzeczywiście do konkursu to wybacz, ale wysil się trochę i sama wymyśl, a
        nie szukaj jelenia na forum
        • jk3377 to ja robie ten konkurs,ludzie jacy wy chytrzy ... 30.11.09, 12:37

      • jk3377 doral 30.11.09, 12:31
        nie wiem o co ci chodzi, o czym spiewasz...?
        organizuje w szkole konkurs o zdrowiu pisze regulamin i brakuje mi
        tytułu...
        siedze i mysle...
        rety,jacy ludzie sa materialisci...
        • marysienka44 Re: jk3377 30.11.09, 12:39
          - Zdrowie to TY
          - Zdrowie to ŻYCIE
          - Zdrowie najwyższy cel
          - Zdrowie - bezcenne
          - Zdrowie skarb NASZ
          - Zdrowie klejnot w życiu
          - Zdrowie - nic więcej

          Nie wiem czy o tego typu chodziło, ale może coś ci wpadnie w
          oko/ucho big_grin
          • marysienka44 Re: jk3377 30.11.09, 12:41
            - jedyna wartość ZDROWIE
            - nasze bogactwo - ZDROWIE
            - Lokata na przyszłość ZDROWIE
            - Kto ma ZDROWIE jest bogaty
            - Kto ma ZDROWIE ma szczęście
            • marysienka44 Re: jk3377 30.11.09, 12:42
              - Swiatowe ZDROWIE
              - Teraz moda na ZDROWIE
              - Chcesz być COOL - dbaj o ZDROWIE

              ło matko wyczerpały się mi pomysły...
              • jk3377 marysienka-dzieeeeekiii o to szło:)))) 30.11.09, 13:02
                wpisuje juz sobie w kajet i bedziemy w szkole glosowac i wybieracsmile)
                dzieki za wene i tyyle pomyslowbig_grin
                • marysienka44 Re: marysienka-dzieeeeekiii o to szło:)))) 30.11.09, 13:05
                  ależ przestań, drobnostka wink
                  Chyba fajna ta Twoja szkoła smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka