Dodaj do ulubionych

Ja pierd.................

11.12.09, 02:04
Poddałam się magii Waszych wyrobów świętecznych(maryśka) wątkowi Kowalowejsmile i
ZROBIŁAM TO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrobiłam masę,dzieci(rodzone i przygarnięte-znaczy nianiowe) ubaw miały po
pachy ,a jaaaaaa kurde Mikołajów nawyrabiałam,gwiazdki,choinki
,samochodziki,lalki,misie....ehhhhhhhhhh
Nad moim mikołajem wszyscy dziś klękali prawiebig_grin Jutro go pomaluję i wkleję,No
fakt piękny wyszedł
Ale jazdaabig_grin
Mam trochę plakatówek do pomalowania ale pewnie nam nie wystarczy..
Zgłupiałam czy mam iść jutro kupić farby??
Obserwuj wątek
    • totorotot Re: Ja pierd................. 11.12.09, 15:33
      Dziewczyny, ja bardzo proszę, aby mi napisac albo zalinkowac jak Abel krowie na miedzy, jak sie toto robi, jaka farbe uzywacie itp. itd. Interesuje mnie masa solna i makaroniki.
      PS Zuzu, zrobiłam te Twoje pierniczki wink) A wlasciwie meza zagnalam do walkowania i wycinania, ja zrobilam ciasto i... trzymalam je na oknie 48 godz. bo mi sie zapomnialo wink)
      Teraz kochana napisz, jak je zdobisz???

Buziaki
      --
      Jestem Ania i jestem klamerką!
      • annabetka Re: Ja pierd................. 11.12.09, 15:42
        Toto masa solna na blogu Maryśki jest ,czyli szklanka soli,szklanka mąki i
        niepełna szklanka ciepłej wody-gnieciesz do uzyskania konsystencji takiej trochę
        gęstszej jak plastelinasmile(w razie potrzeby,dolać wody,albo dosypać
        soli/mąki-musisz to "na czuja" zrobić)
        Ja robiłam ,figurki przy pomocy foremek do ciasta ,trochę sama kleiłam proste
        kształty(np.choinki) Zrobiłam też stojącą figurkę w postaci mikołaja....za
        rusztowanie dla tej osobistości posłużyła mi... rolka z papieru toaletowegobig_grin
        Proste jak budowa cepa,gorzej mi idzie z malowaniem ale fakt "ujowe" farby dziś
        kupiłam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka