Dodaj do ulubionych

facet_l ...

09.02.10, 00:21
tak z ciekawości bo może gdzies przeoczyłam
-ile masz lat?
-czym sie zajmujesz?
-stan cywilny?

nie żeby mnie na podryw brało, po prostu ciekawa jestem...
Obserwuj wątek
    • ceres9 Re: facet_l ... 09.02.10, 00:31
      a ja myslalam,ze facetow nie wpuszczamy;/;p
      • deela Re: facet_l ... 09.02.10, 00:38
        nie ze nie wpuszczamy ale widze ze niektorzy na widok fiuta zaraz dostaja pierdolca
        • d_dora Re: facet_l ... 09.02.10, 07:19
          deela to chyba nie było do mnie co?bo mnie to bynajmniej nie rusza.ciekawe tylko
          że facet się pakuje na takie forum

          ciekawe jak długo kolega wytrzyma u nas...
        • totorotot Re: facet_l ... 09.02.10, 10:05
          deela napisała:

          > nie ze nie wpuszczamy ale widze ze niektorzy na widok fiuta zaraz dostaja pierd
          > olca

          no wlasnie facet jeszcze nie pokazał, w zwiazku z tym proponuje zagrozic mu banem, zeby nadrobil to niedopatrzenie
          • facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 10:09
            O wypraszam sobie, pokazałem, w którymś wątku o długości, taki ładny wystrugany
            z polędwicy.
      • nenia3 Re: facet_l ... 09.02.10, 00:42

        przeciez to forum otwarte, nie zamknięte, to jak możecie kogos
        wpuszczac albo nie wpuszczać?
    • cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:00
      aaaa pojawił sie jedne facet i normalnie na maglu zawrzało... hmm to
      chyba trochę żałosne uncertain juz kiedys była taka akcja wpadł taki jeden
      (nie chodzi o mallarda) kilka wątków o nim/do niego było,
      najdłuższych na kilku stronach, baby ocipiały normalnie uncertain zadnej
      baby tak nie witacie
      • tabakierka2 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:03
        to ściema z tym facetem, moim zdaniem.
        Tzn. uważam, że to nie jest facet.
        • cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:06
          ja tam nic nie uważam, ale taka ekscytacja pojawiającym się facetem
          na forum stricte babskim, rzekomo szczęsliwie zakochanych w swoich
          męzach kobiet, to jakaś porażka, (tak wiem generalizuje i spłycam tongue_out
          • tabakierka2 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:08
            cudko1 napisała:

            > ja tam nic nie uważam, ale taka ekscytacja pojawiającym się
            facetem
            > na forum stricte babskim, rzekomo szczęsliwie zakochanych w swoich
            > męzach kobiet, to jakaś porażka, (tak wiem generalizuje i
            spłycam tongue_out

            widzę to tak samo -to wygląda jak jakiś samiczy pęd do samcaindifferent
            albo nastoletnia fascynacja kolegą ze starszej klasy.
            • tedesca1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:44
              to mi przypomina jedną babską imprezę, gdzie później już podpite kobitki
              (szczególnie w wieku po 40tce i więcej) wręcz rzucały się na młodocianych
              kelnerów (wyglądali na 18-20lat), klepały ich po tyłkach, wyrywały sobie w tańcu..
              • tedesca1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:45
                aa i czym starsze tym odważniejsze...
                • opium74 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:47
                  nie odważniejsze tylko bardziej zdesperowane big_grinbig_grin
                  • grave_digger Re: facet_l ... 09.02.10, 09:52
                    dokładnie pomyślałam o tym samym co cudko
                    chociaż to my z cudko powinnyśmy się na niego rzucać tongue_out
                    wiesz o czym mówię suspicious big_grin
                    • cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:12
                      grave_digger napisała:

                      > dokładnie pomyślałam o tym samym co cudko
                      > chociaż to my z cudko powinnyśmy się na niego rzucać tongue_out
                      > wiesz o czym mówię suspicious big_grin

                      grev ja zawsze wiem tongue_out

                      nawet w jego wąciku napisałam ze nie pamietam z nadzieją ze się
                      rzuci zeby mi przypominać, ale on nic no suspicious ot jakiś mało prawdziwy
                      ten "F" big_grinbig_grinbig_grin
                      • bernimy Cudko 09.02.10, 10:16
                        podałaś się na tacy, a On nic??? To nie facet! Facet na Twój
                        widok..... A moze po prostu wierny?! big_grin
                        • cudko1 Re: Cudko 09.02.10, 10:19
                          bernimy napisała:

                          > podałaś się na tacy, a On nic??? To nie facet! Facet na Twój
                          > widok..... A moze po prostu wierny?! big_grin

                          nie znam trakeigo gatunku... ale moze faktycznie taka rasa w
                          przyrodzie występuje big_grinbig_grinbig_grin

                  • tedesca1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:38
                    o o o dokładnie
              • totorotot Re: facet_l ... 09.02.10, 10:05
                tedesca1 napisała:

                > to mi przypomina jedną babską imprezę, gdzie później już podpite kobitki
                > (szczególnie w wieku po 40tce i więcej) wręcz rzucały się na młodocianych
                > kelnerów (wyglądali na 18-20lat), klepały ich po tyłkach, wyrywały sobie w tańc
                > u..


                tak samo zachowuje sie banda czterdziestolatkow na widok osiemnastoletnich kelnerek, nieprawdaz
    • facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 09:51
      Nie przegapiłaś, nie chwaliłem się
      po 30 parę lat
      aktualnie zajmuje się leczeniem (siebie, bo właśnie umieram)
      stan cywilny - jest
      • d_dora Re: facet_l ... 09.02.10, 10:04
        oj, dziewczyny. dajcie spokój. Tu nie chodzi o to że ktos sie chce na kolegę
        rzucać czy podniecać(ja bynajmniej nie)....

        chodzi raczej o to że jak sądzę nie wiele z nas (ja na pewno) nie logowałaby się
        do iście chłopskiego forum...

        ja podejrzewam że kolega próbuje w ten sposób nauczyć sie myslenia kobiet co by
        sobie z płcią piękną lepiej radzić-to byłoby urocze.
        • bernimy Re: facet_l ... 09.02.10, 10:10
          "ja podejrzewam że kolega próbuje w ten sposób nauczyć sie myslenia
          kobiet co by sobie z płcią piękną lepiej radzić-to byłoby urocze."

          To się może nieźle przejechać... bo czy magiel jest grupą
          reprezentatywną? Czy na podstawie rozmów z nami można życiowe
          wnioski wysnuwać?

          A tak ogólnie, baby, co Wy tu za zadymę robicie?!? Przecież
          wszystkie pytamy i prosimy o parę słów o sobie każdą nową magielkę.
          • cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:14
            toż tak bernimy i wczoraj już powstał stosowny wącik (nie pamietam)
            magielek nawet cv wypełnił
          • teqilaa Re: facet_l ... 09.02.10, 10:18

            bernimy napisała:

            (...) każdą nową magielkę.

            oj bo nam sie samiec obrazi za rodzaj żeński wink
      • cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:15
        facet_l napisał:

        > > po 30 parę lat
        > aktualnie zajmuje się leczeniem (siebie, bo właśnie umieram)

        facet Ty tak serio ?? sad
        • bernimy Re: facet_l ... 09.02.10, 10:22
          No to dowód na to, że to serio serio facet. Właśnie umiera od
          kataru big_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grinbig_grin
        • facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 10:23
          Jakieś cholerstwo się do mnie czepiło i od paru dni żyć nie daje, cholerne bóle
          głowy, krwotoki z nosa, stan podgorączkowy itp.
          • grave_digger Re: facet_l ... 09.02.10, 10:28
            eee to musi być facet, bo z powodu przeziębienia twierdzi, że umiera!
            • haja197222 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:53
              Dajcie spokój chłopakowi wink
              • teqilaa Re: facet_l ... 09.02.10, 10:55
                to byłaby chyba największa kara dla niego hehehe wtedy naprawde by
                zszedł wink
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka