d_dora 09.02.10, 00:21 tak z ciekawości bo może gdzies przeoczyłam -ile masz lat? -czym sie zajmujesz? -stan cywilny? nie żeby mnie na podryw brało, po prostu ciekawa jestem... Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
deela Re: facet_l ... 09.02.10, 00:38 nie ze nie wpuszczamy ale widze ze niektorzy na widok fiuta zaraz dostaja pierdolca Odpowiedz Link
d_dora Re: facet_l ... 09.02.10, 07:19 deela to chyba nie było do mnie co?bo mnie to bynajmniej nie rusza.ciekawe tylko że facet się pakuje na takie forum ciekawe jak długo kolega wytrzyma u nas... Odpowiedz Link
totorotot Re: facet_l ... 09.02.10, 10:05 deela napisała: > nie ze nie wpuszczamy ale widze ze niektorzy na widok fiuta zaraz dostaja pierd > olca no wlasnie facet jeszcze nie pokazał, w zwiazku z tym proponuje zagrozic mu banem, zeby nadrobil to niedopatrzenie Odpowiedz Link
facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 10:09 O wypraszam sobie, pokazałem, w którymś wątku o długości, taki ładny wystrugany z polędwicy. Odpowiedz Link
nenia3 Re: facet_l ... 09.02.10, 00:42 przeciez to forum otwarte, nie zamknięte, to jak możecie kogos wpuszczac albo nie wpuszczać? Odpowiedz Link
cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:00 aaaa pojawił sie jedne facet i normalnie na maglu zawrzało... hmm to chyba trochę żałosne juz kiedys była taka akcja wpadł taki jeden (nie chodzi o mallarda) kilka wątków o nim/do niego było, najdłuższych na kilku stronach, baby ocipiały normalnie zadnej baby tak nie witacie Odpowiedz Link
tabakierka2 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:03 to ściema z tym facetem, moim zdaniem. Tzn. uważam, że to nie jest facet. Odpowiedz Link
cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:06 ja tam nic nie uważam, ale taka ekscytacja pojawiającym się facetem na forum stricte babskim, rzekomo szczęsliwie zakochanych w swoich męzach kobiet, to jakaś porażka, (tak wiem generalizuje i spłycam Odpowiedz Link
tabakierka2 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:08 cudko1 napisała: > ja tam nic nie uważam, ale taka ekscytacja pojawiającym się facetem > na forum stricte babskim, rzekomo szczęsliwie zakochanych w swoich > męzach kobiet, to jakaś porażka, (tak wiem generalizuje i spłycam widzę to tak samo -to wygląda jak jakiś samiczy pęd do samca albo nastoletnia fascynacja kolegą ze starszej klasy. Odpowiedz Link
tedesca1 Re: facet_l ... 09.02.10, 09:44 to mi przypomina jedną babską imprezę, gdzie później już podpite kobitki (szczególnie w wieku po 40tce i więcej) wręcz rzucały się na młodocianych kelnerów (wyglądali na 18-20lat), klepały ich po tyłkach, wyrywały sobie w tańcu.. Odpowiedz Link
grave_digger Re: facet_l ... 09.02.10, 09:52 dokładnie pomyślałam o tym samym co cudko chociaż to my z cudko powinnyśmy się na niego rzucać wiesz o czym mówię Odpowiedz Link
cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:12 grave_digger napisała: > dokładnie pomyślałam o tym samym co cudko > chociaż to my z cudko powinnyśmy się na niego rzucać > wiesz o czym mówię grev ja zawsze wiem nawet w jego wąciku napisałam ze nie pamietam z nadzieją ze się rzuci zeby mi przypominać, ale on nic no ot jakiś mało prawdziwy ten "F" Odpowiedz Link
bernimy Cudko 09.02.10, 10:16 podałaś się na tacy, a On nic??? To nie facet! Facet na Twój widok..... A moze po prostu wierny?! Odpowiedz Link
cudko1 Re: Cudko 09.02.10, 10:19 bernimy napisała: > podałaś się na tacy, a On nic??? To nie facet! Facet na Twój > widok..... A moze po prostu wierny?! nie znam trakeigo gatunku... ale moze faktycznie taka rasa w przyrodzie występuje Odpowiedz Link
totorotot Re: facet_l ... 09.02.10, 10:05 tedesca1 napisała: > to mi przypomina jedną babską imprezę, gdzie później już podpite kobitki > (szczególnie w wieku po 40tce i więcej) wręcz rzucały się na młodocianych > kelnerów (wyglądali na 18-20lat), klepały ich po tyłkach, wyrywały sobie w tańc > u.. tak samo zachowuje sie banda czterdziestolatkow na widok osiemnastoletnich kelnerek, nieprawdaz Odpowiedz Link
facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 09:51 Nie przegapiłaś, nie chwaliłem się po 30 parę lat aktualnie zajmuje się leczeniem (siebie, bo właśnie umieram) stan cywilny - jest Odpowiedz Link
d_dora Re: facet_l ... 09.02.10, 10:04 oj, dziewczyny. dajcie spokój. Tu nie chodzi o to że ktos sie chce na kolegę rzucać czy podniecać(ja bynajmniej nie).... chodzi raczej o to że jak sądzę nie wiele z nas (ja na pewno) nie logowałaby się do iście chłopskiego forum... ja podejrzewam że kolega próbuje w ten sposób nauczyć sie myslenia kobiet co by sobie z płcią piękną lepiej radzić-to byłoby urocze. Odpowiedz Link
bernimy Re: facet_l ... 09.02.10, 10:10 "ja podejrzewam że kolega próbuje w ten sposób nauczyć sie myslenia kobiet co by sobie z płcią piękną lepiej radzić-to byłoby urocze." To się może nieźle przejechać... bo czy magiel jest grupą reprezentatywną? Czy na podstawie rozmów z nami można życiowe wnioski wysnuwać? A tak ogólnie, baby, co Wy tu za zadymę robicie?!? Przecież wszystkie pytamy i prosimy o parę słów o sobie każdą nową magielkę. Odpowiedz Link
cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:14 toż tak bernimy i wczoraj już powstał stosowny wącik (nie pamietam) magielek nawet cv wypełnił Odpowiedz Link
teqilaa Re: facet_l ... 09.02.10, 10:18 bernimy napisała: (...) każdą nową magielkę. oj bo nam sie samiec obrazi za rodzaj żeński Odpowiedz Link
cudko1 Re: facet_l ... 09.02.10, 10:15 facet_l napisał: > > po 30 parę lat > aktualnie zajmuje się leczeniem (siebie, bo właśnie umieram) facet Ty tak serio ?? Odpowiedz Link
bernimy Re: facet_l ... 09.02.10, 10:22 No to dowód na to, że to serio serio facet. Właśnie umiera od kataru Odpowiedz Link
facet_l Re: facet_l ... 09.02.10, 10:23 Jakieś cholerstwo się do mnie czepiło i od paru dni żyć nie daje, cholerne bóle głowy, krwotoki z nosa, stan podgorączkowy itp. Odpowiedz Link
grave_digger Re: facet_l ... 09.02.10, 10:28 eee to musi być facet, bo z powodu przeziębienia twierdzi, że umiera! Odpowiedz Link
teqilaa Re: facet_l ... 09.02.10, 10:55 to byłaby chyba największa kara dla niego hehehe wtedy naprawde by zszedł Odpowiedz Link