30.04.10, 13:38
Co to może być?
Założyłam dziś nowe buty, podkolanówki antygwałty i spodnie.
I po kilku godzinach mam na nogach w okolicach kostki czerwoną obręcz, która
potwornie swędzi.
Buty zmieniłam po przyjściu do pracy, skarpetki nie były nówki bo prane,
swędzenie tylko w tej okolicy, a i czerwone plamy.
Uczulenie? Na co?
Obserwuj wątek
    • karra-mia Re: pomocy 30.04.10, 13:47
      myslę, że nogi ci opuchły. Ciepło jest, plus te antygwałty, które gdzies u góry uciskaja i nie pomagają krążeniu.
      • migotka-2 Re: pomocy 30.04.10, 13:53
        e moje chude nogi nigdy nie puchły! i tak swędzi straszliwie to chyba nie od
        gorąca? o Boże dziury zaraz wydrapię!
        • pieskuba Re: pomocy 30.04.10, 14:09
          Łyknij wapno i posmaruj Fenistilem.
    • aniuta75 Re: pomocy 30.04.10, 14:22
      No to by wychodziło, że buty. Może jakiegoś syfnego kleju użyli, albo farba co
      farbowali...
      • migotka-2 Re: pomocy 30.04.10, 14:27
        wapno mam to łyknę, maści nie posiadam na tą chwilę ale jak to mogą być buty to
        idę łapiszcze odmoczyć
        • doral2 Re: pomocy 30.04.10, 19:17
          buty na bank.
          odczekaj parę dni, aż ci z nóg zejdzie to świństwo i jeszcze raz buty załóż, jak
          znów wylezie to jesteś w domu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka