schiraz Re: Stawiam 15.01.11, 20:50 Suuper! To jest postanowienie noworoczne moje Kurs zrobiłam dwa lata temu, egzaminu za pierwszym razem nie zdałam i odpuściłam. Teraz pewnie będę musiała kurs powtarzać, ale mam plan zdać, nawet za dwudziestym piątym razem ------ Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia. Odpowiedz Link
marjanna.b Re: Stawiam 16.01.11, 09:57 Kurs jest ważny, wystarczy że dokupisz sobie jazdy doszkalające. Jakby co to w Warszawie mam namiar na rewelacyjnego instruktora Wilowka - gratulacje m. Odpowiedz Link
otojestemtu Re: Stawiam 15.01.11, 23:07 no to chlup Samych gumowych drzew i zero ponaglających klaksonem nerwusów Gratulacje!!! Odpowiedz Link
prigi Re: Stawiam 16.01.11, 09:21 ha! kobiety za kierownice!!!! gratulacje, jazda autem to prawdziwa frajda Odpowiedz Link
dezetta Re: Stawiam 16.01.11, 11:12 Zajebiście!! Gratuluję i zawsze bezpiecznej jazdy życzę Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: Stawiam 16.01.11, 12:02 No to jest czego gralutować i co oblewać Szerokiej drogi i gumowych krawężników życzę Odpowiedz Link