15.01.11, 19:29
Wutkę

Albowiem:

tadam wink
Obserwuj wątek
    • amoreska Re: Stawiam 15.01.11, 19:49
      No to gratulacje!!! smile
    • ez-aw Re: Stawiam 15.01.11, 20:20
      Brawo. Zdanie prawka zawsze cieszy smile
    • bryanowa-1 Re: Stawiam 15.01.11, 20:45
      gratulacjesmile
      • schiraz Re: Stawiam 15.01.11, 20:50
        Suuper! To jest postanowienie noworoczne mojesmile Kurs zrobiłam dwa lata temu, egzaminu za pierwszym razem nie zdałam i odpuściłam. Teraz pewnie będę musiała kurs powtarzać, ale mam plan zdać, nawet za dwudziestym piątym razemwink
        ------
        Milcz, albo powiedz coś takiego co jest lepsze od milczenia.
        • marjanna.b Re: Stawiam 16.01.11, 09:57
          Kurs jest ważny, wystarczy że dokupisz sobie jazdy doszkalające.
          Jakby co to w Warszawie mam namiar na rewelacyjnego instruktora smile

          Wilowka - gratulacje smile

          m.
    • otojestemtu Re: Stawiam 15.01.11, 23:07
      no to chlup smile
      Samych gumowych drzew i zero ponaglających klaksonem nerwusów
      Gratulacje!!!
    • prigi Re: Stawiam 16.01.11, 09:21
      ha!
      kobiety za kierownice!!!!
      gratulacje, jazda autem to prawdziwa frajda
    • dezetta Re: Stawiam 16.01.11, 11:12
      Zajebiście!! Gratuluję i zawsze bezpiecznej jazdy życzę smile
      • asiaiwona_1 Re: Stawiam 16.01.11, 12:02
        No to jest czego gralutować i co oblewać smile Szerokiej drogi i gumowych krawężników życzę smile
    • olinka20 Re: Stawiam 16.01.11, 16:57
      Gratulacje!!!
      Sie wutki napiję, weekend w koncu.
      • doral2 Re: Stawiam 21.01.11, 11:51
        hehe, a nie mówiłam? smile
        gratki babo kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka