27.01.11, 14:58
pijcie i jedzcie, co chcecie,zdjec wklejac nie bede bo nie umiem a wogole dbam o wasza wyobraźnie, a okazja jest taka ze dzis na 4 juz rozprawie o alimenty, wreszcie sedzina wydała wyrok, po 400zł liczac od czerwca 2010smilesmilezdeklarowal sie ze pierwsza akse mi wlutym posle, a wyrownanie jak zacznie zarabiac, narazie zyje złudzeniami ale wazne ze wyrok juz jest, i mozna dzialac cos dalej
Obserwuj wątek
    • asiaiwona_1 Re: STAWIAM!! 27.01.11, 15:32
      no to fajnie. Bylebyś faktycznie tą kasę dostała. smile
      • w_miare_normalna Re: STAWIAM!! 27.01.11, 16:39
        W takim razie gratuluję. Dłuuuga droga to była, ale było warto pewnie ?
    • esofik to ja poleję.. 27.01.11, 17:17
      https://olcianatkazwierzaki.blox.pl/resource/szampan.jpg

      gratki Buzka
    • olinka20 Re: STAWIAM!! 27.01.11, 17:32
      Wazne,że wyrok jest!
      Super!
    • buzka25 Re: STAWIAM!! 27.01.11, 17:53
      w związku z moja wygrana jade se dzis do kina i polazłam na solarium i sie przyjarałam ciut, jerona jak mnie wszytsko swedzi wrrrr, dobrze ze w kinie ciemno hehe
    • dezetta Re: STAWIAM!! 27.01.11, 18:17
      Gratulacje, trzymam kciuki żeby ładnie płacił smile
    • prigi Re: STAWIAM!! 27.01.11, 18:46
      no to pierwsze koty za płotysmile
      super, że za tobą to użeranie w sądzie
    • w_i_t_c_h Re: STAWIAM!! 27.01.11, 20:03
      ja nie musiałam o to walczyć, ale mogę sobie wyobrazić jak to jest i wydaje mi się, że to nic przyjemnego, więc gratuluję
    • amoreska Re: STAWIAM!! 27.01.11, 20:19
      Pozostaje mi życzyć ci skutecznej egzekucji wyroku smile
      • doral2 Re: STAWIAM!! 27.01.11, 20:55
        podpisuję się pod amorem i gratuluję zakończenia włóczenia się po sądach smile
        • ez-aw Re: STAWIAM!! 27.01.11, 22:33
          Dobrze, ze ten etap masz za sobą. Gratulacje smile Wasze zdrowie smile
    • otojestemtu Re: STAWIAM!! 27.01.11, 22:43
      No to jest co oblewać. Jak wszystkie życzę ci żeby płacił ładnie i przykładnie.
    • magiczna_marta Re: STAWIAM!! 28.01.11, 10:51
      No kochana, jest co opijać.
      big_grin

      A jak Ci w lutym nie wpłaci to do komornika idź, 2miesiące egzekucji i FA dostaniesz.
      • buzka25 Re: STAWIAM!! 28.01.11, 15:35
        no tak tez zrobie, a dzis mi pedziol ze wyrokiem mam go niesteraszyc bo on takie papierki to ma na notatki co ma w sklepie kupic, myslalam ze mu dupne, i sie jeszcze rzucal ze to ja tez bede korzystac z tej kasy na alimenty, ze niby jakim prawem a ja mu ze ma sie cieszyc ze niewystapilam o alimenty na siebie, bo mam prawo w 100% do tego

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka