pijcie i jedzcie, co chcecie,zdjec wklejac nie bede bo nie umiem a wogole dbam o wasza wyobraźnie, a okazja jest taka ze dzis na 4 juz rozprawie o alimenty, wreszcie sedzina wydała wyrok, po 400zł liczac od czerwca 2010


zdeklarowal sie ze pierwsza akse mi wlutym posle, a wyrownanie jak zacznie zarabiac, narazie zyje złudzeniami ale wazne ze wyrok juz jest, i mozna dzialac cos dalej