Dodaj do ulubionych

AAAAAAAAAAAA szukam pralki....

30.01.11, 18:06
i im dłużej szukam tym bardziej głupia jestem....
wiem co ma mieć praleczka..problem w tym, ze jak jedną funkcję ma to drugiej nie ma a ma za to dwie inne kompletnie mi niepotrzebne....
ma być boschka....to napewno...
do jutra zwariuję.....
Obserwuj wątek
    • doral2 Re: AAAAAAAAAAAA szukam pralki.... 30.01.11, 18:21
      a już myślałam, żeś taka zakręcona że pralkę zgubiłaś wink

zdecyduj się na jedną z ważniejszych funkcji, albo zmień preferencje co do marki.
      ja mam elektroluxa, który ma tyle funkcji, że korzystam z 3 programów z dostępnych chyba 15 uncertain
      suszarka też elektrolux i też ma w pytę programów, a korzystam z jednego. no czasem z dwóch.
      • beata985 Re: AAAAAAAAAAAA szukam pralki.... 30.01.11, 18:30
        doral2 napisała:

> a już myślałam, żeś taka zakręcona że pralkę zgubiłaś wink
        big_grinbig_grinbig_grin
        w ogóle zaczęłam szukać pralko--suszarki ale zniechęciły mnie negatywne opinie-szkodasad
        jak już znalazłam taką co by mi odpowiadała to znowu natychmiast natknęłam się na negatywne opinie tej seriii..oszaleję
        czemu ona mi to zrobiła??? dlaczego zepsuła się??? no obrzydliwa jest....
        chciałabym nową ale to szukanie mnie przerastasad
        a może kupowała któraś z was ostatnio boszkę???
        a może kupowała pralko suszarkę tej firmy...
        raczej szukam boscha-ta słuzy nam od 15 lat......2 dzieci/5 szczeniaków-dostała naprawdę niezły wycisk...dała radę....
        • doral2 Re: AAAAAAAAAAAA szukam pralki.... 30.01.11, 18:57
          miałam pralko-suszarkę i jesli nie masz miejsca na dwa osobne pudła, to pralko-suszarka jest bardzo dobrym rozwiązaniem.
          co prawda można mało suszyć za jednym wsadem, ale jednak można.
          jesienno-zimową porą jest nieoceniona do suszenia majtków, skarpetków i innych drobnych rzeczy, które zajmują w cholerę miejsca na sznurkach.
          miałam indesita, przez osiem lat zepsuła się tylko raz, koszt naprawy jakieś pięćdziesiąt zeta.
        • mymamba Re: AAAAAAAAAAAA szukam pralki.... 01.02.11, 11:54
          ja własnie dzis dostałam Bosch Maxx for Kids WAE2047KPL, a tez juz szukałam nie wiem ile, mam nadzieje ze sie spisze na medal tongue_out
          • beata985 Re: AAAAAAAAAAAA szukam pralki.... 01.02.11, 23:40
            u mnie kids odpada bo dzieciory wtrosnięte....zamierzyłam się na jeans ale co z tego jak pan fachman nie stwierdził w praleczce żadnych nieprawidłowosci....no ciul jeden no....jak on mogł mi cos takiego zrobic ...piorę teraz i czekam ażnwoda zacznie sie przelewac żeby przyszedł i zobaczył....no on wie lepiej odemnie czy pralka zepsuta czy nie....phisuspicious

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka