w_miare_normalna 27.03.09, 00:54 w realu tez tak klniecie? mi sie zdarzy jak zla jestem,ale w zadnym poscie jeszcze mi sie nie zdarzylo z ciekawosci pytam oczywiscie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanna266 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 07:22 no kurwa zdaza mi sie czasemprzy dzieciach staram sie nie klnac a jesli juz to one same chórem odpowiadaja"tak moze tylko mama" Odpowiedz Link
alesio23 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:15 przy dziecku nie i przy rodzicach. W rozmowie z innymi dosyc intensywnie. Odpowiedz Link
jkk74 :-))))) 27.03.09, 10:16 Ja mam tak samo. Jak klnę przy dzieciach, to zawsze powtarzam, że mamie wolno, a one będą mogły jak będą takie duże jak mama. Odpowiedz Link
matysiaczek.0 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:19 wścibska babo, klnę, ale opamiętuję się przy dzieciach, za to na forum jakoś muszę się baaardzo oburzyć, żeby --kurwa Odpowiedz Link
vredka Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:22 W realu bardziej niż w necie póki co Przeklinam od zawsze i dużo ale wiem przy kim mogę sobie na to pozwolić a przy kim nie. Odpowiedz Link
patrice7 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:32 Nie. Przeklinam bardzo rzadko. Jakos wulgaryzmy nie pasują mi do wizerunku kobiety Odpowiedz Link
pati.kowalska1 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:34 tak, klnę w realu na potęgę;p nie przeklinam przy młodym, nie przeklinałam w pracy przy klientach (teraz pracuję w domu to mogę;p) Odpowiedz Link
majmajka Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:39 W slowie pisanym jakos mi ciezko, w realu duzo latwiej. Najczesciej pod nosem. Moze dlatego, ze w realu czesciej ktos mnie wqrwic(O!) potrafi. Odpowiedz Link
patrice7 patikowalska 27.03.09, 08:50 Nie wiem czy wiesz ale klikajac "w cos ciekawego dla kobiet" wyskakuje wirus. Odpowiedz Link
alexandra74 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 08:58 klnę się, że staram się nie kląć. Nie wychodzi, zwłaszcza na niektórych forach. Odpowiedz Link
deela Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 09:06 klne wlasnie oduczam sie klac przy dziecku wczoraj o 22 wyprulam z siebie takie zdanei do mlodego "w tej chwili do lozeczka, czy ty kurwa nie mozesz choc jednego dnia normalnie zasnac, moglam sobie darowac ta kurwe :o" Odpowiedz Link
jkk74 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 09:21 Oj ja klnę. Normalnie na co dzień niestety też, a jak się wkurwię to już makabra. Sama sobie się czasem dziwię Ooo i w czasie seksu też potrafię kląć Odpowiedz Link
hellious Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 09:24 Ja klne sporo, ale to co pokazal mi ostatnio moj brat, przeszlo moje najsmielsze wyobrazenia. W jednym zdaniu 10 kurew. Odpowiedz Link
mama-maxa Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 09:29 tak, w realu łatwiej, prościej.Przy młodym staram się hamować, za to cierpi małż, bo jak się kłócimy, to ja nadrabiam te wszystkie zahamowane kurwy. Odpowiedz Link
hany3 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 09:55 Oj tak! Moje ulubione to kurwa i wpizdu Tego drugiego, niestety też już używa moja dwuletnia Tośka Odpowiedz Link
mathiola Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 10:03 w realu lubię sobie wzmocnić wypowiedź od czasu do czasu Ale w necie z kolei rzadko, muszę się mocno wpienić, jeśli już to kuźwuję, bo wydaje mi się to jakieś takie niewłaściwe jako słowo pisane. Odpowiedz Link
mathiola Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 10:04 acha, i mimo wieku chrystusowego, nie przeklinam przy rodzicach Śmiesznie, nie? Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 10:05 Przy mojej osobistej przyjaciolce tak. Tylko przy niej. I sama sobie w duchu klne rowniez. Odpowiedz Link
fajny-basik taaak 27.03.09, 10:21 niestety to jedyny nałóg, który mi został(póki co. przy dziecku staram się że hej...ale i tak nie wychodzi i zawsze wyrwie się. A naiwnie myślałam, że jak urodzę to jakoś mnie tak uduchowi, że samo się przestanie. Odpowiedz Link
agusia79-dwa Re: taaak 27.03.09, 13:05 ja tu mało przeklinam- może dlatego, że nikt mi nie zakazuje?. w realu więcej muszę się powstrzymywać ze względu na małą. Odpowiedz Link
inia33 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 16:01 na forum niespecjalnie, w realu tylko przy pewnych osobach, przy których mogę się wyluzować: kolega, przyjaciólka, kuzynka, monsz oni przy mnie też się wyluzowują i tak sobie luźno gadamy Odpowiedz Link
dlania Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 20:42 Ze względu na charakter pracy - staram sie nie kląc w realu, choc lubię. I niestety, zauważyłam niepokojące sygnały od czasu kiedy zaistniał emagiel - zaczynam kląc na odzień juz mi sie pary raze w niestosownych sytuacjach wyrwało Odpowiedz Link
loola_kr klnę 27.03.09, 20:56 w ciągu dnia pod nosem żeby dzieci nie słyszały a wieczorem głośno Odpowiedz Link
marta_i_koty Re: klnę 27.03.09, 21:11 Klnę jak szewc... Szczególnie, gdy prowadzę samochód Odpowiedz Link
alleo1 Re: przepraszam,zem wscibska 27.03.09, 21:32 Miewam tzw. fazy (niezależnie czy czuję się szczęśliwa, czy zalewa mnie wściekłość) , a że dziecię mam Ynteligentne (po mamusi, hehe), to już przed laty- ledwie gówniarz zaczął gadać- zostałam pouczona: "Mama, nie mówi się 'kulła" tylko "kulła mać'" Odpowiedz Link