alesio23 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:30 Wyobraź sobie, że miałam ten obrazek dzisaj własnie na zajęciach!! ja też go nie widziałam ale kobieta od psycho mi wytłumaczyła. Z tyłu w lewym rogu jest taki klombik. na środku takie jakby skrzyżowanie. Pies stoi tyłem do patrzącego, ma schulony łeb, prawie przy ziemi. Odpowiedz Link
czarnataka Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:30 Mniej więcej po środku jest taka czarna plamka i to jest łeb, później w prawą stronę ciągnie się tułów i nóżki itd.mogę Ci zaznaczyć jak chcesz i na mejla wysłać Odpowiedz Link
jodi20l Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:33 poproszę jaśniej bo ja kuźwa dalej nie widzę, ajki klombik? jakim tyłem? Odpowiedz Link
jodi20l Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35 dobra tyłem to chyba go widze bardziej z prawej jak dupę mi wypina, ale znając życie to mi się uroiło :p Odpowiedz Link
ololla Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:33 Ja pierdziu! Żadnego dalmatyńczyka tam nie widzę!!!! Ale Ja to głupia bywam więc nie dziwota Odpowiedz Link
alesio23 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35 on jest mniej więcej z prawj strony i faktycznie ta czarna plamka to łeb. Odpowiedz Link
insomnia0 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:34 no widze - tyłem idzie , łeb przy ziemi..jakby wachał droge... Odpowiedz Link
deela Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:35 na srodku po prawej lezy i spi Odpowiedz Link
schiraz Re: a ja widze:) 29.03.09, 17:40 On nie śpi) On idzie z łbem przy ziemi, jest tyłem do oglądającego. Odpowiedz Link
dlania Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:39 Dziewczyny, ja żadnego pyska nie widze, ani nóżek. Narysujcie pliz, czarnataka Odpowiedz Link
marta_i_koty Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:42 Ja też nie widzę. Kompletnie nic - za to panterę na pierwszym planie zobaczyłam, hehehe Odpowiedz Link
czarnataka Re: Mata:P 29.03.09, 17:42 no ja pierdziele, macie samego linka bo ja jak zwykle cos spieprzyłam yfrog.com/5v59350842j Odpowiedz Link
aniazm Re: Mata:P 29.03.09, 17:45 kochana, zarąbiste, hau, hau a widziałam pieska i bez podpowiedzi no właśnie, widzicie takie ukryte rzeczy na obrazkach? ja dość dobrze, skromnie się przyznam Odpowiedz Link
czarnataka :P 29.03.09, 17:47 Hau hau miało utwierdzić wasze mózgi, że to napewno pies a nie bóbr np Odpowiedz Link
dlania Re: :P 29.03.09, 17:50 Uf, dzięki! Tę dupe to nawet widziałam, ale łba ni chuja Odpowiedz Link
schiraz Re: Mata:P 29.03.09, 18:24 Uff, ja widziałam właśnie tego, choć zwątpiłam jak mi Deela napisała że jest jeszcze jeden, może ich tam w ogóle jest całe stado w różnych konfiguracjach i w zależności od tego, kto na ile jest normalny widzi różnych? Odpowiedz Link
ololla Re: Mata:P 29.03.09, 18:36 Nosz kurwa widzę! Teraz tak! Chyba czas przestać pić Odpowiedz Link
emigrantka34 widze 29.03.09, 17:51 Widze po prawej od srodka, troche ku gorze (kierunek polnocny zachod) Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: widze 29.03.09, 17:53 pies jest dupskiem do nas, nos ma przy ziemi i cos wacha w trawie Odpowiedz Link
loola_kr Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:51 ja nie widze... tylko profil faceta z wąsem na górze... Odpowiedz Link
loola_kr Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 17:54 zapytałam 8-letniej cóki: zobaczyła głowę dalmatyńczyka na środku ale stwierdziła, że raczej to leżący biały gepard... Odpowiedz Link
denea Do trzech razy sztuka 29.03.09, 18:18 ...najpierw zobaczyłam śpiącego przy klombie geparda czy insze kocię. Potem, fakt, dalmatyńczyka, przodem w moją stronę, srającego na chodnik ! A potem tego, prawidłowego, węszącego. I co ? Na tej podstawie można określić, jakie mam zaburzenia ? Odpowiedz Link
jowita771 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 18:21 Widzę. Rzucił mi się w oczy zaraz po spojrzeniu na obrazek. Odpowiedz Link
insomnia0 nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:43 www.witkowski.bitserwis.pl/rozne/coto_twarze.jpg Odpowiedz Link
czarnataka Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:46 Mam jedenaście)To chyba jednak i w niedziele mózg mi działa Odpowiedz Link
marta_i_koty Re: nowe.. ile twarzy widzisz?;) 29.03.09, 18:52 Kota to bym zobaczyła, ale psa? Odpowiedz Link
insomnia0 i jeszcze jedno 29.03.09, 19:06 co widzisz??? www.bloblo.pl/image/6524/default/zludzenie_optyczne.jpg Odpowiedz Link
dlania Re: i jeszcze jedno 29.03.09, 19:37 Jak już w chrystologiczne rejony wchodzimy - to jedno z moich ulubionych złudzeń www.zludzenia.pl/home,6,9,jezus.html Odpowiedz Link
mariolka55 Re: Tylko szybko trzeba mrugać 29.03.09, 20:00 to jest zajebiste,tez moje ulubione Odpowiedz Link
insomnia0 ale cowidzicie? 29.03.09, 20:32 to nie twarz Chrystusa.. tylko na kolanach facet trzyma dziecko Odpowiedz Link
insomnia0 no to jeszcze jedno ćwiczenie "wirująca tancerka" 29.03.09, 20:43 tancerka kreci sie raz w prawo raz w lewo..w zalezności której polkuli uzywacie super zabawa.. Odpowiedz Link
insomnia0 Re: no to jeszcze jedno ćwiczenie "wirująca tance 29.03.09, 20:44 link ) pl.wikipedia.org/wiki/Wiruj%C4%85ca_tancerka Odpowiedz Link
denea Re: ale cowidzicie? 29.03.09, 21:56 dlania napisała: > Twarz dziecka jest okiem Chrystusa, proste Aaachhh... no faktycznie ! Niezłe Odpowiedz Link
emigrantka34 Re: i jeszcze jedno 29.03.09, 23:24 Jezusa Chrystusa -dozanalam objawienia Odpowiedz Link
moninia2000 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 19:44 Widze!Po prawej posrodku, ma spuszczony leb z lewej patrzac w nasza strone Ale taki jakis niewydrzony... Odpowiedz Link
moninia2000 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 19:45 niewydaony mialo byc KUrkaraz leb w nasza, raz do ziemi Odpowiedz Link
marta_i_koty Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:06 Ja tam widzę maskę z filmu "Krzyk".. Odpowiedz Link
mama-maxa Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:42 widzę stoi z prawej strony (jak na niego patrzę) tyłem, lekko bokiem i ma schylony łeb, coś wącha Odpowiedz Link
cudko1 Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 20:49 dobra ale mnie zeschizowałyście, dalmatyńczyka zobaczyłam po licznych próbach i podpowiedziach, twarze to niezły odjazd - znalazłam 9 albo 10, na tej fotce zobaczyłam twarz chyba Jezusa?? Odpowiedz Link
mathiola Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 21:30 Ja widzę czarownicę. Na miotle. Dalmatyńczyka nie widzę nawet po rozrysowaniu Odpowiedz Link
mathiola Re: Widzicie tu dalmatyńczyka? Bo ja cholera nie 29.03.09, 21:44 O! Już widzę!! Odpowiedz Link
denea Z całkiem innej beczki, ale też do wglądu 29.03.09, 21:59 duuuchyyy... www.richardwiseman.com/hauntings2/experiments Odpowiedz Link
endi100 Re: Widzę :) 29.03.09, 23:22 Noż kuźwa jego mać.... Wiecie co, żałuję że się w to wciągnęłam , bo się z chłopem skłóciłam o to w którą stronę obraca się tancerka. Ja widziałam że obraca sie w prawo, a on że w lewo. No i tak się zaczeliśmy kłócić, bo ten mi wpiera że ja na pewno widzę to co on tylko nie rozróżniam stron. A ja je kurwa rozróżniam.... wrrrrrrrrrrrrr Się wściekłam normalnie Odpowiedz Link
endi100 link 29.03.09, 23:23 www.zludzenia.pl/home,6,24,obracajaca-sie-postac.html#showimage Odpowiedz Link
mathiola z tą tancerką to bujda że o półkule chodzi 29.03.09, 23:31 pl.wikipedia.org/wiki/Wiruj%C4%85ca_tancerka Odpowiedz Link
dlania Re: z tą tancerką to bujda że o półkule chodzi 30.03.09, 17:10 Mnie sie tancerka w prawo chyba z miesiąc obracała, pierdolona! (przypomnę że przeciętny czas potrzebny do jej skierowania w druga stronę to kilka minut). Az w końcu ja rozryzłam i teraz tańczy jak jej zagram Odpowiedz Link