deela Re: czesc 02.04.09, 18:11 kas z gory cie pouczam bez wodki nie ma wjazdu (mimo ze ematki uwazaja ze wirtualne picie tomega bzdura :F ) Odpowiedz Link
agik82 Re: czesc 02.04.09, 19:22 alesio23 napisała: > witaj. ja jestem abstynentką. a ja nie, dawaj co masz. i witaj oczywiście! Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: czesc 02.04.09, 19:22 Nie ważne że połowa abstynentki, 1/3 w ciąży, a reszta niewiadomoco. Z pustymi łapami się nie przychodzi Odpowiedz Link
to.ja.kas Re: czesc 02.04.09, 21:22 A deela nic mi nie mówiła, ze mam z całym maglem tu wjechac. Ale własnie wróciłam z jogi i sklepu i zakupiłam piwo, wino a nawet jakas tekile (w koncu swieta ida, nie ;-P) a do tego zaraz bede robic sałate z rucola i grillowanym kurczakiem z sosem mietowym. Dla lubiących mniej wyszukane smaki mam tez kabanosy i kisiel truskawkowy. To zapraszam Odpowiedz Link
agusia79-dwa witaj 02.04.09, 21:59 aż się głodna zrobiłam. nie jestem w ciąży, absytnentką też nie więc dawaj coć co będzie pasować do lodów, które właśnie wciągam. Odpowiedz Link
to.ja.kas Re: witaj 02.04.09, 22:02 Kuzwa lodów nie jadam, nie wiem co do nich pasuje. Juz wiem polejemy spirytem, podpalimy i zrobimy szejka Wino mam wytrawne. Jak Cie po lodach zemdli , polecam. Czerwone ! Odpowiedz Link
to.ja.kas Re: witaj 02.04.09, 22:13 słodkiego alkoholu nie tykam <mówie z jeszcze wieksza wyzszoscia> Poza tym ja zmarzliny nie tykam. To skad mam wiedziec co sie do niej pije? Z lodów to ja najlepiej lubie tatara z łososia. Odpowiedz Link
mathiola Re: czesc 03.04.09, 08:20 Witaj, witaj A co ty tak po gorolsku jak ty warmianka, hę? Odpowiedz Link
to.ja.kas Re: czesc 03.04.09, 09:43 Ale "w górach jest wszystko co kocham" i tam w ostatnich latach bywam czesciej. Ano ja prusaczka (tak mówiono w "moich" czasach) i dumna z tego jestem Odpowiedz Link