02.04.09, 16:08
Witojcie dziewczyny
Obserwuj wątek
    • ololla Re: czesc 02.04.09, 16:40
      hello
      • patrice7 Re: czesc 02.04.09, 17:52
        Ale o co chodzi??
    • deela Re: czesc 02.04.09, 18:11
      kas z gory cie pouczam
      bez wodki nie ma wjazdu (mimo ze ematki uwazaja ze wirtualne picie tomega bzdura
      :F )
      • doral2 Re: czesc 02.04.09, 19:19
        zamienie na skrzynkę browara tongue_out
        • alesio23 Re: czesc 02.04.09, 19:21
          witaj. ja jestem abstynentką.
          • agik82 Re: czesc 02.04.09, 19:22
            alesio23 napisała:

            > witaj. ja jestem abstynentką.

            a ja nie, dawaj co masz. i witaj oczywiście!
            • alesio23 Re: czesc 02.04.09, 19:23
              daj spokój. Alkohol to mocz szatana.
          • asiaiwona_1 Re: czesc 02.04.09, 19:22
            Nie ważne że połowa abstynentki, 1/3 w ciąży, a reszta niewiadomoco.
            Z pustymi łapami się nie przychodzi smile
            • to.ja.kas Re: czesc 02.04.09, 21:22
              A deela nic mi nie mówiła, ze mam z całym maglem tu wjechac.
              Ale własnie wróciłam z jogi i sklepu i zakupiłam piwo, wino a nawet
              jakas tekile (w koncu swieta ida, nie ;-P) a do tego zaraz bede
              robic sałate z rucola i grillowanym kurczakiem z sosem mietowym. Dla
              lubiących mniej wyszukane smaki mam tez kabanosy i kisiel
              truskawkowy.

              To zapraszam smile
              • agusia79-dwa witaj 02.04.09, 21:59
                aż się głodna zrobiłam. nie jestem w ciąży, absytnentką też nie więc
                dawaj coć co będzie pasować do lodów, które właśnie wciągam.
                • to.ja.kas Re: witaj 02.04.09, 22:02
                  Kuzwa lodów nie jadam, nie wiem co do nich pasuje.
                  Juz wiem polejemy spirytem, podpalimy i zrobimy szejka smile

                  Wino mam wytrawne. Jak Cie po lodach zemdli , polecam. Czerwone !
                  • deela Re: witaj 02.04.09, 22:08
                    lody sie polewa advocatem (mowi z wyrazna wyzszoscia)
                    • to.ja.kas Re: witaj 02.04.09, 22:13
                      słodkiego alkoholu nie tykam <mówie z jeszcze wieksza wyzszoscia>

                      Poza tym ja zmarzliny nie tykam. To skad mam wiedziec co sie do niej
                      pije? Z lodów to ja najlepiej lubie tatara z łososia.
    • mathiola Re: czesc 03.04.09, 08:20
      Witaj, witaj smile A co ty tak po gorolsku jak ty warmianka, hę? wink
      • to.ja.kas Re: czesc 03.04.09, 09:43
        Ale "w górach jest wszystko co kocham" i tam w ostatnich latach
        bywam czesciej.

        Ano ja prusaczka (tak mówiono w "moich" czasach) i dumna z tego
        jestem smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka