z początku, że tu jest sympatyczniej i milej od innych forów. Cieszyłam się,
że znalazłam emagiel. Po tematach wątków można się było domyślić, że gada się
tu o wszystkim i niczym. Na luzie. Że panuje sympatia i brak złośliwości. Do
czasu aż na jedną neutralną moją odpowiedź o programie "Moment Prawdy"
wilma1970 odpowiedziała do mnie
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=95022981&a=95035815
Oczywiście nie pozostałam dłużna. Potem zauważyłam, że tylko watki autorek
takich jak
asiaiwona_1 w ilości 100 szt. dziennie ciesza się
powodzeniem. NIe gardzicie również takimi nickami jak
cudko_1
tabakierka2 czy
semida. Debilne wątki typu
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=88104&w=95146918&a=95146918 cieszą
się dośc dużym uznaniem , sądząc po frekwencji. O housie było chyba ze trzy
razy odkąd tu jestem. Podsunęłam wam fajny, śmieszny wątek z filmikami ale
odzew był mizerny. Faworyzacja jest tu na porządku dziennym. Dlatego bardzo
zniechęca podczytywanie innych kiedy na moje nikt nie odpisuje. Szczególnie
rozwaliły mnie wypowiedzi w założonym przeze mnie wątku "opowieść o Polce
złodziejce"- niektóre z was sprowadziły problem złodziejstwa do porządku
dziennego. Tak to odczułam.
Rozumiem , że znacie się dobrze bo pewnie od długiego czasu ze sobą
rozmawiacie ale od każdej "świeżonki" domagacie się wkupnego a potem olewacie
ciepłym moczem. Rozumiem też, że nie każdego interesują dane rzeczy ale to ile
odpowiedzi mają głupkowate wątki, świadczy o niskim poziomie tego forum.
Dlatego spadam stąd, nic tu po mnie. Jesteście pospolitym, mimo wszystko w
niektórych wypadkach złośliwym forum jak np. "ciąża i poród" czy w
"oczekiwaniu" o "Niemowlaku" nie wspomnę...
Bye bye nie wysilajcie się na odpowiedzi, i takich nie przeczytam bo zaraz
kasuję konto , zresztą kogo obchodziłaby moja wypowiedź.Przecież to nie o
seksie, zdjeciach butów czy stóp albo Housie